• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Arabistan'da yaşam

Okunuyor :
Arabistan'da yaşam

B

bir edebiyatçı

Ziyaretci
Yazıyı yazan hanım efendi gerçekten çok güzel yazmış bende bir Türk vatandaşı olarak suudi arabistanda doğup büyüdüm şimdi Türkiye deyim evet memleket her yerden güzeldir ama Suudi arabistan benim için bütün dünyadan çok daha güzeldi maddi manevi hayatınızı aynı anda yürütebildiginiz en güzel yaşam alanı :) Herşeyin son derece lüks yaşandığı bu ülkeden sonra Türkiye bana çok sıradan geliyor. Sürekli yasaklardan bahsetmişsiniz biraz abartılı buldum bu ifadelerinizi ama evet bahsettiğiniz her konu doğru fakat bu yasaklar Türkiye de yokmuş gibi görülüyor sözde daha demokratik daha kültürlü eğitimli bilinçli özgürlükçü bir ülkeyiz ama pis çöllerde yaşayan geri kafalı olarak bildiğiniz o Araplar bizden daha görgülü daha kaliteli bir yaşam biçimleri var ve tüm o yasaklara rağmen bizim ülkemizden daha çok önemsiyorlar bir kadını ve onun yaşam şartları için herşey en luks şekliyle mevcut. Oraya giden arkadaşlara öneri bir çöp bile goturmeyin çünkü herşey Turkiyeden hem çok daha ucuz hemde çok daha güzeller :)

A

alone5656

Ziyaretci
Ne kadar yazik o guzel kutsal topraklara erisme firsatiniz olmus havuz nerde alkol nerde lux araba derdine dusmussunuz.... Ordaki gercek guzelliklerden mahrum kalmissiniz ne yazik... Yazik yazik

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Ben de doktor olarak calısmak ıstıyorum. Gecen hac donemınde gorevlı olarak orda bulunma sansım oldu. Hastanelerını de birebir gordum ve hayran kaldım. Orda calısan bır turk doktor arkadasımı bulursam, sormak istediğim seyler var.
Bana tek zor gelenı bayan olarak araba kullanamıcak olmamdı. Gerısı bayanların rahatı ve konforu ıcın ınanılmaz dusunulmuş. Evet kıyafet konusunda cok netler.

A

Arab

Ziyaretci
MERABA ben arabistanda dayim calisiyo bir insaat firmasinda turk firmasi banada istek yapti ve onumuzdeki ay bnide cagiracaklar ben orda calismaya basladigim zaman ordan evlenebilirmiyim vatandasi olabilirmiyim acaba TESEKKURLER

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
MERABA ben arabistanda dayim calisiyo bir insaat firmasinda turk firmasi banada istek yapti ve onumuzdeki ay bnide cagiracaklar ben orda calismaya basladigim zaman ordan evlenebilirmiyim vatandasi olabilirmiyim acaba TESEKKURLER
Evlenebilirsiniz ama öncelikle Arabistan devletinden sonrada kadının kaç yaşında olursa olsun ailesinden izin belgesi almanız lazım.

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt