• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Antalyada kevser hoca

Seval

Acemi
Üye
Slm arkadaslar,
Antalyadan kevser hocayi taniyan var mi? Taninmis diye duydum. Taniyan varsa bana bilgi verebilirmisiniz mi?
Tsk

S

Selinnnn

Ziyaretci
İyi bir falcı tavsiyesi olan arkadaşlar

B

bahar

Ziyaretci
evet canım ben tanıyorum,memnun kalırsın işin ehli birisi tavsiye ediyorum,istersen numarasını verebilirim, bahar tavsiye etti diye ararsan yardımcı olur referanssız çalışmıyor.

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
evet canım ben tanıyorum,memnun kalırsın işin ehli birisi tavsiye ediyorum,istersen numarasını verebilirim, bahar tavsiye etti diye ararsan yardımcı olur referanssız çalışmıyor.
Bahar selam, kevser hocanın telefonunu verebilir msn?
Mail olarak atabilirsen sevinirim.
melis1710@yahoo.com
Teşekkürler,

M

Muzdarip

Ziyaretci
Banada Kevser hanımın iletişim bilgilerini gönderebilirmisiniz acaba. 3 senedir bitmeyen bir dertten muzdaribim. Mailim
goekhan.yueksel@gmail.com

O

Ozlem40

Ziyaretci
Merhaba Bahar. Başka bir kişinin yorumunda da rastladım referans istiyormus kendisine nasıl ulaşabilirim. Bende bir numara var ama doğru mü bilmiyorum senden yardım rica edebilir miyim ozkullem@gmaile.çöm adresinden bana donebilir misin. Çok önemli tesekkurler

Z

Ziyaretcii

Ziyaretci
volkan@gmx.ie
Bahar mail adresime Kevser Hocanın numarasını gönderirsen çok mutlu olurum.

P

Pleuvoir

Ziyaretci
Merhaba.Bahar hanım ben de Kevser hocanın iletişim bilgilerini alabilir miyim?
pleuvoir_@hotmail.com
Teşekkür ederim

başlatan benzer konular forum cevaplar tarih
N programlama 0
Venhar islam dini 0

Üst Alt