• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Antalya Tüketici Hakları İl ve İlçe Hakem Heyetleri Telefonları

dogangunes

Profesyonel
Üye
antalya tüketici hakları şikayet formu , tüketici hakları başvuru , tüketici hakları numarası , tüketici hakem heyeti başvuru sonucu sorgulama , tüketici hakları nelerdir , tüketici hakem heyeti iletişim , tüketici hakem heyeti online başvuru , tüketici hakem heyeti başvuru sorgulama

AKSEKİ TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:02426781021
Faks:02426781172
Adres:Akseki Kaymakamlığı

AKSU TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:0242-4262657

ALANYA TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:0242-5132191

DEMRE TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:0242-8715353
Adres:DEMRE KAYMAKAMLIĞI

DÖŞEMEALTI TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:0242-4414441-42
Adres:DÖŞEMEALTI KAYMAKAMLIĞI

FİNİKE TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:0242-8554048

GAZİPAŞA TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:0242-5724131
Faks:0242-5721006
Adres:GAZİPAŞA KAYMAKAMLIĞI

İBRADI TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:0242-6912294
Faks:0242-6912334
Adres:İBRADI KAYMAKAMLIĞI

KAŞ TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:0242-8362044
Faks:0242-8361333
Adres:HÜKÜMET KONAĞI

KEMER TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:0242-8145343

KEPEZ TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:0242-3354110
Adres:KEPEZ KAYMAKAMLIĞI

KONYAALTI TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:0242-2299799
Adres:KONYAALTI KAYMAKAMLIĞI

KORKUTELİ TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:0242-6432470

KUMLUCA TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:02428871001
Faks:02428871513
Adres:Bağlık Mah. Kremithane Sok. Hükümet Konağı

MANAVGAT TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:0242-7461004
Faks:0242 746 15 58
Adres:MANAVGAT KAYMAKAMLIĞI

MURATPAŞA TÜKETİCİ SORUNLARI İLÇE HAKEM HEYETİ
Tel:0242-2447550
Adres:MURATPAŞA KAYMAKAMLIĞI

E

erdal

Ziyaretci
serik

Serikte Teknosa karşısında (turkcell esen iletişim ) telefoncudan
50 tl bir cihaz aparat aldım beğenmedim iade etmek istedim adam bana düşman kesildi
Olmaz öyle şey dedi
Normalde bi ürünün 7 yada 14 işgünü içinde
İadesi yapılabiliyor
Yardımcı olurmusunuz teşekürler. .

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
6ay önce aldığım Samsung marka klimamız her kullanıldığında nerden geldiğini bilemediğimiz bu ses katlanılamayacak kadar rahatsız edici bir durumla karşı karşıyayız
servis çağırdık 'tamam halloldu'' dedikten sonra baya bi kullanmadık havaların ısınmasıyla klimamızı açıyoruz ve sorunumuz hâlâ devam etmekte

Z

Ziyaretçi

Ziyaretci
Vestel tv arızalandı servis geldi götürdü servis ücretini götürüp geri getirmek dahil anlaştık tamir ücreti çok. Olunca tamir vaz geçip tv teslimi istedik ama eve getirme ücreti istediler 1st gibi bir zamandır mağduru yaz tatili ve evde 3 tane çocuğum var lütfen ilgilenir misiniz

M

MAHMUT BAHAR

Ziyaretci
Elektrik tüketimi

Ben CLK AKDENİZ ELEKTRİK tuketicisyim.Faturami geciktirdigim icin elektrigim kesildi.Ancak odememe ve telefonla aramama rağmen elektrigimi yaklaşık bir haftadir acmadilar. İlginizi bekliyorum, saygilar, İŞLETME KODU 007_01_02-02-00 abone no. 00000287070

M

Mehmet emin

Ziyaretci
Türkcell superonline den internet çektim modemi arızalı yeni modem için benim muratpaşa ya gitmem lazım mış birde çin mali modem getirmişler her gün arıza internet kesiliyor yardımcı olmuyorlar modemi değiştirmeye kimse gelmiyor anlaşmayı fesh etmiyorlar

S

sergul

Ziyaretci
Öz Yörükoğlu ayakkabı dan ayakkabı aldık rengi attı ayrıca bize hakaret etti öz Yörükoğlu ayakkabı bütün turkuywye duyrulur

N

Nartanem

Ziyaretci
Alanya/Konaklıda Telefonuma Vodefone 20 tl kontür attırdım.2 tl kontür geldi.Ekranlarında gittipine dair görüntü var.Bana hiç mesa gelmedi.Müşteri hizmetleri 24 saat sonra görüntüyü görüyoruz dediler.Aradım abuk subuk gelen burç mesajlarının faturasını 30 tl olarak bana kestiler.Siz burçlara üye olmuşsunuz dediler.Tabi öyle birşey yok.Vodefone insanlardan kontür çalıyor.Olan benim 20 tl ye ve tekrar kontür yüklersem 12 tl ye olacak.

M

Mehmet tas

Ziyaretci
Mrb ben 16.06.2017 giris cikisim 23.06.2017 giris yaptim clup konakli ya fakat. Otelin konsepinde yemekler ve hizmetleri hicte ic acici degil ustelik sirilankali zenci ailesi 10 yasindaki oglumun ustune gidip saldirida bulundular. Cocugumun bazi psikolojik sikintisi korkmalari oldu ve hotel musterisi olan turk aile musterilerimiz vw rus aile musterisi sahit oglumun hakli olmasina ona rahmen tatil budur da aldigim tatil paketini otel degisimi talep ettim bana yardimci olmadilar sikayetciyim bu konuda geregin yapilmasini arz ediliyorum lutfen 0544 8508182

M

Mehmet ÇELİK

Ziyaretci
Merhaba ben bir Vodafonun faturalı müşterisiyim. Geçen ay bana telefon ettiler işte 20 TL farkla şöyle şöyle avantajlariniz var ek internet falan bu tarifeye geçerseniz hicbir cayma bedeli odemiyceksiniz ayrıca hediyeler kazanicaksiniz tamam kabul ediyorum o tarife üzerinden devam edelim dedim bu ay fatura bı geldi 130 lira cayma bedeli işte 28 lira dosya açım ücreti normalde faturam 60 ti 80 gelmesi gerekiyoken 285 lira fatura gönderdiler. Vodafonu aradım sistem hatası olarak kabul ettiler siz bunu ödeyin gelecek ay ki faturanizdan düşülecek bende güvenemedim tabi ödeme yapmiycam faturamin asıl bedelinden fazla ücreti kesinlikle alamazsınız dedim o zaman bekleyin taahhüt bitene kadar kaç ay kalmış hepsini birden ödersiniz diyerek dalga geçermiş gibi seçenek sunuldu. Hakkımi nerde aramam gerekiyo nereye müracaat Edip şikayet edebilirim yardım edermisiniz lütfen teşekkürler .

Z

Ziyaretcii

Ziyaretci
Merhaba ben bir Vodafonun faturalı müşterisiyim. Geçen ay bana telefon ettiler işte 20 TL farkla şöyle şöyle avantajlariniz var ek internet falan bu tarifeye geçerseniz hicbir cayma bedeli odemiyceksiniz ayrıca hediyeler kazanicaksiniz tamam kabul ediyorum o tarife üzerinden devam edelim dedim bu ay fatura bı geldi 130 lira cayma bedeli işte 28 lira dosya açım ücreti normalde faturam 60 ti 80 gelmesi gerekiyoken 285 lira fatura gönderdiler. Vodafonu aradım sistem hatası olarak kabul ettiler siz bunu ödeyin gelecek ay ki faturanizdan düşülecek bende güvenemedim tabi ödeme yapmiycam faturamin asıl bedelinden fazla ücreti kesinlikle alamazsınız dedim o zaman bekleyin taahhüt bitene kadar kaç ay kalmış hepsini birden ödersiniz diyerek dalga geçermiş gibi seçenek sunuldu. Hakkımi nerde aramam gerekiyo nereye müracaat Edip şikayet edebilirim yardım edermisiniz lütfen teşekkürler .
Taahhüt süresi bitmeden tarife değişikliği yaparsanız cezai bedel ödemek zorunda kalırsınız.Sözleşmeyi yaparken operatörün sunmuş olduğu mevcut tarifelerden birini seçtiğinizde,sözleşme bitene kadar kabul ettiğiniz o mevcut tarife üzerinden faturalandırılırsınız.Sözleşmeyi iptal edip farklı operatöre geçtiğinizde yada mevcut tarifenizden farklı bir tarifeye geçiş sağlamayı onayladığınızda sizden kullandığınız indirimlere,kalan aya kadar hesaplanıp cezai bedel çıkartılır.Bu yüzden telefonda sesli yanıt sisteminde asla bu gibi bilgileri onaylayıp kabul etmiceksiniz.Gidin bir bayiden yaptırın en güvenlisi.Temsilci size eksik yada yanlış bilgi vermiş sizi farklı bir tarifeye geçirebilmek için.Öyle telefonda konuşmaların kayıt altında olduğuna,yetkililerime bildiricem size geri dönüş yapılıcak denildiğinede bakmayın.Tüketici Hakları Mahkemesine yada https://sikayet.btk.gov.tr/ şikayetinizi iletin şansınızı deneyin.Ama faturanızı ödemezseniz faizininde artıcağını göz önünde bulundurun.

S

Sevcan G.

Ziyaretci
İnstagram sitesinde braunepilasyon.com dan Braun silk expert BD 5001 model 120.000 atim 699 yerine 199 ve 300.000 atımlı 899 yerine 249 a indirim yapmışlar özel üretim 1000 adet diye yazmış görsel her şey Braun adı altında ve hiç şüphe duymadan sipariş verdim. İstediğim ürün diye. Telefon numarası yoktu sitede. Beni arayıp onay alırlar diye düşündüm. Ertesi gün Aras Kargo diye beni arayıp adres teyidi yaptılar ve onay aldılar. Firma dan kimse aramadı... 2 gün geç geldi ürün firmaya ulaşacağım numara olmaması canım sıktı. Kargo personeli sonunda geldi. Poşet i. Elime aldım kutu küçük bir şey olduğunu fark ettim bu ne küçük bir şey bu diye tepki verdim... Ve açtım. Kutuyu içinden başka bir ürün çıktı. Adı Sani almayan bir şey. Fatura yok. Ve parayı öncesinde vermiştim. Bu firma böyle geçen de birine yanlış ürün gönderdi dedi. Bile bile dolandırılmama izin veriyorsunuz o zaman sizinde şikayet edeceğim dedim. C 7. 08.2018 de sipariş verdim 11. 08 2018 de kargo geldi cumartesi bugün ve saat 13.15 d e geldi şubeyi aradım kapalı 249 TL'yi alıp gittiler urunu almadılar. Firmayı arayın görüşün dediler bana. Ama telefon numarası yok istediğim ürün değil. Nakit ödemem yaptım kargocu ürün paketi acildi diye ürünü geri almadı nakit verdiğim ödememi vermedi. Ben imza da atmadim karada insaat yapi malzemeleri tel no. 02121212121 geri almadı pazarda satılan bir ürün Braun beklerden ne geldi şaşkınlık İçindeyim ilk kez dolandırıcılık elimde fatura yok nereye şikayet etsem sonuç alabilecek miyim hiçbir belge yok... ... . Yardım edin lütfen Sevcan Gökmen Antalya