• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Anneler günü hediye önerileri

dogangunes 

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
anneler günü hediyesi ucuz , anneler günü hediyesi , anneler günü hediyesi ne alabilirim , anneler günü hediyesi el yapımı , anneler günü hediyesi okul öncesi , anneler günü hediyesi kendin yap , anneler günü hediyesi kolye , velilere anneler günü hediyesi

Anneler günü hediye önerileri,Hediye Tavsiyeleri

Anneler günü ..bu özel günde ne hediye alacağınıza bir türlü karar veremiyorsanız, sizin için derlediğimiz önerilere bakın.

İşte anneler için hediye seçenekleri;

ÇİÇEK, ÇİKOLATA & ŞEKER
Sevdiği şeker ya da çikolatalardan hediye ederek annenizi sevindirebilirsiniz.

GÜZELLİK SAĞLIK
Annenize evde spa keyfini yaşatabilicek bir hediye;İçinde el ve vücut losyonu, sıvı sabun , peeling, duş jeli, banyo tuzu bulunan spa ürünleri hediye etmeniz onu sevindirecektir.
Annenize sevginizi güzel kokularla birlikte sunmak için etkileyici bir hediye olarak parfüm alabilirsiniz.
Cilt bakım kremleri
Anneniz bir an önce forma mı girmek istiyor ? onu bir spor kursuna kayıt ettirebilirsiniz.
Yada çoktandır almayı istediği spor aletini hediye edebilirsiniz.
Parfüm
Makyaj seti
Manikür & pedikür seti
Masaj aleti
Dijital baskül
Elektronik Tansiyon ölçüm cihazı
Epilasyon aleti
Saç şekillendirme setleri
Annenizin sağlık kontrollerini ihmal ettiğini düşünüyorsanız tam kapsamlı bir sağlık taramasından geçmesini sağlayabilirsiniz. Ona bir sağlık kuruluşunda check up yaptırabilirsiniz.

GİYİM
Çanta
Şık bir çanta
Deri cüzdan
Bu yıl babetler yine çok moda. Annenizin bahar ve yaz günlerine severek giyeceği babetlerden hediye edebilirsiniz.
Annenize güzel bir elbise hediye edebilirsiniz.
Şık bir şal, eşarp
Bornoz
Ayakkabı
Şık bir gecelik .
Yağmurda ıslanan annelere şemsiye.
Ev ayakkabısı

MÜCEVHER
Takı çeşitleri, kolye, küpe, yüzükvs

EV DEKORASYON
Çay kahve fincanı
İşte çayını- kahvesini yudumladığında, annenize sizi hatırlatacak bir hediye !
Anneniz seyahat etmeyi seviyorsa kısa tatiller için tasarlanan seyahat çantaları hediye edebilirsiniz.
Annenizin işlerini kolaylaştıracak Pratik mutfak aletleri.
Şarjlı el süpürgesi
Çay kahve makinesi
Mini fırın
Bıçak seti
Nevresim takımı
Romantizmden hoşlanan annelere dekoratif mumlar, aromatik kokular, tütsüvs
Zamanını planlamayı seven annenize, ajanda hediye edebilirsiniz.

HOBİ
Bitki yetiştirmekten hoşlanan bir anneniz varsa sevdiği bitkilerin tohumlarını hediye edebilirsiniz.
Ya da bitki yetiştirmeyle ilgili kaynak kitaplar hediye edebilirsiniz.
El işiyle ilgilenen annelere son moda örgü iplerinden oluşan hediye yün sepeti
Mini dikiş makinesi
Kitap
Sevdiği yazarın kitabı
Yemek yapmaktan hoşlanan annelere yemek kitabı.
Dergi aboneliği (kadın, anne ve çocuk, yemek, el işi, bahçecilikvs)Annenizin takip ettiği konularda yayın yapan dergilerden oluşan bir hediye sepeti hazırlayabilirsiniz.

ELEKTRONİK
Dizüstü bilgisayar
Cep telefonu
Ipod
Mp 3 çalar
Cd DVD player
Dijital resim çerçevesi
Oyun oynamayı seven annelere elektronik su doku oyunu
Dijital kamera & fotoğraf makinası

ÖNERİLER
Birlikte yemek yemek.
Annenizle baş başa güzel bir yemek yemeyeli, oturup sohbet etmeyeli kim bilir ne kadar uzun zaman oldu. O halde bu Anneler gününde annenizi güzel bir yemeğe davet edebilirsiniz. Anneler gününe özel mekan önerileri!
Annenize özel anneler günü pastası
Annenize küçük bir sürpriz yapın! Arabasına benzin koyup onu şaşırtabilirsiniz.
Annenize mükellef bir kahvaltı hazırlayın :)
Güzel bir tatil organizasyonu yapabilirsiniz. Uzun zamandır gitmeyi hayal ettiği bir tatil beldesine rezervasyon yapabilirsiniz. Anneler Gününe Özel Tatil önerileri !)

enuygunsepetcom

Acemi
Üye
Anneler gününe özel indirim !!! 100 tl ve üzeri alışverişlerinizde %10 indirim + ücretsiz kargo

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Farkli olmak isteyenler icin Anneler gününe özel kokulu sabun buketleri de alınabilir..

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Artık sıradan hediyeler hakikatten baydı. Mutfak eşyası, halı, kilim, çiçek almak yerine ilginç bir şeyler almayı planlıyorum şurayı sana da tavsiye ederim

AyşeGül1

Amatör
Üye
İyi günler!
Biotexcom hakkında size anlanmak isterim. Kadınların çoğu Kıbrıs hakkında da çok ayrıntılı anlatırlar fakat Ukraynaâda klinik fiyatlar ve kalite konularında daha iyi olabildiğini de söylebilirim çünkü orada yumurta donasyonu yaptım ve her şeyi beğendim. Ukraynaâya ilk kez geldikçe Borispil adlı havalimanında beni Biotexcom temsilcisi karşılaştı. â369 oteliâne arabayla götürdü. Otelde ilk görüşme için 3 gündür kalktım. Başka bir gün doktor ile karşılaştım ve orada bütün şeyleri ve sorumlarını görüştük yani sözleşmede belirtilen hep noktaları hakkında bana kliniğin yönetici anlattı. Klinik kendisi çok güzel yapısıdır. Onu çok beğendim.

YukseLL 

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
NE GİBİ HEDİYELER ALABİLİRSİNİZ?

Anneler Günü ne gibi hediyeler alabiliriz?
Annelere özel alınabilecek hediyelerden birkaçı. Annemize alacağımız küçücük bir hediye onlar için büyük önem taşır. Annemize olan sevgimizi göstermemizin bir nişanesi olarak hediyeleri şunlardan seçebilirsiniz;

1) Buket Çicek
2) Kutu Çikolata (özel çikolatalı, çiçek mevyeler)
3) Küçük Ev Aletleri
4) Züccaciye, Mutfak Eşyaları
5) Giyim Eşyası
6) Takılar (Kolye, Küpe, Saat.. vb.)
7) Fotoğraf Çerçevesi
8) Duvar Saati
9) Annelere Özel Ödül Plaketleri (yılın annesi, yıldızım sensin vb.)