Anlaşmalı. Sadece sayısını garipseyebilirziniz.

Offf bu ne yaaa! olucak birileri. İi de siz istediğiniz anlaşmayı koyuyorsunuz, ben de koyamaz mıyım?

Herşey çok doğal. Herşey iihtiyaçtan. Osmanlı torunu olduğumuzdan. Yani herkes aynı kiloda mı mesela? Bize ağır basıyoruz diye boyumuz uzun diye kızacak ddilsiniz ya?

Efendim yaşımı söylemek istemiyorum. Profilimde yazıyor ama ben yine de söölemicem. İnat değil mi? ssölemicem!
Anlaşma kısmı şöyle;
40 kadınla evlenicem. Her biri 40 çocuk doğurucak. 1600 kişiyle ordu kurup fetih başlatıcaz. Şimdi dersiniz ki bi kadın en fazla 27 çocuk doğurabiliyo. Biyoloji miyoloji. Yauw: bi doğurmaya dokuz doğurtmayı bilmediğimizi mi sanırsınız?

bakın yanlışlıkla imzayı atarsınız affı dönüşü yok biter. Dava bile açsanız boşanıcam diye iki celse arasında müzik gruplarından nirvananın fanatiği bulabilirsiniz kendinizi.
Hesap sormaya kalkanlar olucak şimdi. Yok şuydu buydu teke tekti felan. Bunu diyenler alemde kaydırakla geziyor, yani geçmedik yol bırakmıyor sonra biz bi paten takacaz hemen atlıyorlar. Ne o patenimiz faturalı da ona mı kızıyorsunuz? Neyse faturasız da paten alınıyor bilginize!!
Bu iş çok faydalı. Hem ev işiydi şuydu buydu bu işler bayanlar arasında bölüşüldüğünden rahatlıyorlar hem de ben evde yokken hep beraber şenlik bayram eğleniyorlar.... Mutluluğun formülü çok açık bir tek bir 40 bir de 1600!

şeklinde hayret edenler olucak. Ama etrafınızda görmediğinizden bu kadar hayretsiniz. Hem ne biliyorsunuz bizim rekortmen olmadığımızı? Yani gelmiş geçmiş biriiisek ya? Size cevabım şu;
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
hanfendi eşi tarafından gecede 5 kere rahatsız edilmekten muzdarip. Yalnız kocasının bu hali için "erkeklerin eğitim alması lazım" diyor. O erkeğin eğitim alması değil eğitim vermesi lazım...
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt