• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Kadın Anlasmali formalite evlilik

Merhaba, ben 27 yaşında Üniversite mezunu bir bayanım. Aile ve çevre sıkıntıları yüzünden anlasmali formalite evlilik düşünüyorum.
Hersey usulüne göre nisan, dügün vs. yapilacak, aileler tanisacak vede disariya karsi evli gibi bir süre evli olarak gözükecek. Ciddi olanlar yazsin vede hic bir baska beklentim yok.

Mail adresimden ulaşabilirsiniz: Nefesim.2018@hotmail.com

Fatih37

Acemi
Üye
37 yaşındayım. Öğretmenim. Eli yüzü düzgün uzun boylu biriyim. İstanbulda yaşıyorum. Ailem İstanbulda değil. Benden cinsel ve ruhsal yakınlık beklemeyecek bir kadınla evlenmek istiyorum. Aseksüel veya lezbiyen olabilir. Erkeklerden hoşlanan bir kadınla düşünmüyorum. İlk amacım tıbbi yöntemlerle çocuk sahibi olmak. İkinci amacım belli sorumluluklar dahilinde rahat ve özgür olmak. Üçüncü olarak da ailemin de mutlu olması. O yüzden bazı sorumlulukları taşıyabilecek dağınık ve pis olmayan aile büyüklerine saygı gösterebilecek olan ayakları üzerinde duran aklı başında bir kadınla evlenmeyi düşünüyorum. Çocuğu beraber büyütmekten yanayım. Çok sorun yaşanırsa da yakın evlerde de olabilir. Çok şey mi istiyorum diye düşündüm bir an. 😊