• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

eegemenn

Acemi
Üye
Merhaba ben 34 yaşında kendi işinin sahibi cinsel terciği farklı olan bir erkeğim İstanbulda yaşıyorum benim gibi cinsel terciği farklı olan işi gücü olan maddi anlamda bana ihtiyacı olmayacak masrafları beraber bölüşeceğimiz cinsel terciği benim gibi farklı olan bir bayan ile maksimum bir buçuk iki yıl sürecek tamamen formaliteden bir evlilik yapmak istiyorum ama herşey usulüne uygun olacak şekilde nişan nikah vs. Düğün istemiyorum ama karşı tarafın ailesi çok ısrar ederse onada varım. Ve bu süre içerisinde bir buçuk iki yıl kadar aynı evi paylaşıcaz. Tek amacım ailemin ve çevremin evlilik baskısından kurtulmak benim gibi düşünen cinsel tercihi farklı olan etrafının baskısından bunalmış bayanların bana ulaşmasını bekliyorum.

lykyaway

Amatör
Üye
36 yaşında kamu kurumunda memur olarak çalışan bir kadınım.ailemin arzusunu gercek kılmak ve çocuk sahibi olmak için anlaşmalı evlilik düşünüyorum.isim ,gücüm yerinde.maddi ve manevi sorumluluk taşıyabilecek biriyim.
Ortalama bir dış görünüşüm var.yasimi göstermiyorum. Disarida ailelere ve çevreye karşı normal bir aile görüntüsü çizerken ,evde arkadaşca bir ilişki istiyorum. Cinsel ve ruhsal beklenti olmaksızın, sorumluluklarin eşit paylaşıldığı ama gerçek evlilik gibi kimsenin kimseye yükümlülük taşımadığı bir evlilik arıyorum.

Üst Alt