• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

anlasmali

Acemi
Üye
Herhangi bi sebebten dolayı türk yada yabancı evliliğe ihtiyacı olan bayanlarla (evlilik sözleşmesi ile)
Maddi sıkıntılarım olduğu icin belirli bir ücret alarak evlenebilirim sadece imzalar atılırken görüşebiliriz
30 yaşında istanbul bahçeşehirde oturuyorum.Türkiyenin her yerinede gelebilirim

F

Formalitee

Ziyaretci
Merhabalar ben Adanada yaşıyorum devlet memuruyum 29 yaşındayım erkeğim ailevi baskılardan dolayı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum .Formalite evlilik yapmak isteyen bayan varsa konuşabiliriz .

Formalite

Acemi
Üye
Merhaba izmirde yaşıyorum 38 yaşında memurum eş tayininden dolayı izmire gelmek isteyen bayan memurlarla ücret karşılığı formalite evlilik teklifine açığım ilgilenmek isteyen bayan memurlar mailden yazabilirler

Formalite

Acemi
Üye
Merhaba izmirde yaşıyorum 39 yaşındayım memurum izmire tayin olmak isteyen bayanlarla ücret karşılığı formalite evlilik yapmak istiyorum

Formalite

Acemi
Üye
merhaba izmirde yaşoyorum eş durumundan dolayı tayin isteyen bayan memurlarla kısa süreli ücretli formalite evlilik yapmak istiyorum 39 yaşındayım mailim

Z

Ziyaretcipınar

Ziyaretci
Merhaba istanbulda ikamet ediyorum daha önce bir evlilik yaptım ve ayrıldım (7 sene önce) çocuğum yok, ücret ödemeniz karşılığında formalite evlilik istiyorum mail adresim

P

Peri

Ziyaretci
Arkadaşlar Merhaba daha önceki ilanımı yenilemek istiyorum lütfen artık ciddi ve bunu yapacak arakadaşlar iletişime geçsin 26 yaşında bir erkegim bende ailevi nedenlerden ve baskılardan dolayı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum en fazla 1 yıl sürecek bi evlilik yapmayı planlıyorum szinde isteklerinize göre süre dahada kusalıp çok fazla olmamak kaydıyla uzayabilir yalnız ailelerde işin için olup herşeyin gerçekçi olması lazım GAZİANTEP te ikamet etmekteyim bu şehirde veya başka birşehirde yaşayıp buraya gelemeyi kabul edebilecek bayan arkadaşlardan mail adresimden ulaşmalarını rica ediyorum.Tşkler...
Size ulaşabileceğim bir mail adresi yazarmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt