• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Okunuyor :
Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

cenk2837

Ziyaretci
Slm istanbul avrupa yakasindan anlasmali evlilik yapmak isteyen bayanlar madduyatta anlasabilirsek evlenebilirim detaylar icin telum yasda sorunum yok kismen engelli veya ozurlude olabilir zayif kilolu guzel cirkin sorun olmaz benim icin bekliyirum.

Z

ZiyaretciBURSA

Ziyaretci
MERHABA, bursa da ikamet ediyorum 31 yaşımdayım ismim engin,
şehir problem değil ücret karşılığında anlaşmalı evlilik yapabilirim
belirlenen süre sonunda anlaşmalı olarak boşanır herkes yoluna bakar lütfen sadece ciddi ve mantıklı bir teklif yapacaklar iletişime geçsin

Canyakk

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye
Merhaba arkadaşlar. Ankarada yaşıyorum 31 yaşında yazılım sektöründe çalışan normal görünümlü bir beyim. Cinsel tercihim nedeniyle aynı dertten muzdarip bir bayanla anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Bu konuda yaşı benden küçük bayanlar konuşmak tanışmak isteyenler adresine mailinizi bekliyorum.

Şeyda_ebrar

Acemi
Üye
İsmim seyda istanbulda yaşıyorum ücret karşılığı formalite evlilik yapmak isteyenler yazabilir yabancı uyruklu beyler yada turkiyede yasayan beyler yazabilir ..

anlasmali

Acemi
Üye
Herhangi bi sebebten dolayı türk yada yabancı evliliğe ihtiyacı olan bayanlarla (evlilik sözleşmesi ile)
Maddi sıkıntılarım olduğu icin belirli bir ücret alarak evlenebilirim sadece imzalar atılırken görüşebiliriz
30 yaşında istanbul bahçeşehirde oturuyorum.Türkiyenin her yerinede gelebilirim

F

Formalitee

Ziyaretci
Merhabalar ben Adanada yaşıyorum devlet memuruyum 29 yaşındayım erkeğim ailevi baskılardan dolayı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum .Formalite evlilik yapmak isteyen bayan varsa konuşabiliriz .

Formalite

Acemi
Üye
Merhaba izmirde yaşıyorum 38 yaşında memurum eş tayininden dolayı izmire gelmek isteyen bayan memurlarla ücret karşılığı formalite evlilik teklifine açığım ilgilenmek isteyen bayan memurlar mailden yazabilirler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt