• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Okunuyor :
Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üzümlü

Ziyaretci
Ben Çukurca'da gümrük memuruyum Anlaşmalı evlilik yapmak isteyen öğretmenle Çukurca'da kalmak için evlenmek istiyorum bayan öğretmenlere duyurulur

Z

Ziyaretci34

Ziyaretci
Merhaba yaş 25 istanbulda yaşıyorum ücret karşılığı anlaşmalı evlilik yapabilirim

H

Halcan

Ziyaretci
Anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum bayanım Ankara dışı olsun mümkünse

B

Bikkin

Ziyaretci
İş güç sahibi yüksek lisans mezunu kurumsal bir firmada mühendis olarak çalışan normal görünümlü ancak cinsel tercihi farklı beyim. Benzer özelliklere sahip önceden evlenmemiş iyi görünümlü bayan bir arkadaşla önce görüşmek eğer uygun olursa ilişkiyi ilerletmek istiyorum. Lütfen bahsettiğim kriterleri sağlayan bir aday geri dönüş yapabilirse sevinirim.
Merhaba! Gerçekten gay isen düşünürüm formalite evleniriz ailelerimiz mutlu ederiz olur biter biraz acımasız oldu ama bende bıktım gerçekten ben kamu da memurum seni de yanıma yakıştırabilirsem olabilir nedersin

anlasmali

Acemi
Üye
Herhangi bi sebebten dolayı türk yada yabancı evliliğe ihtiyacı olan bayanlarla (evlilik sözleşmesi ile)
Maddi sıkıntılarım olduğu icin belirli bir ücret karsılığında evlenebilirim sadece imzalar atılırken görüşebiliriz
28 yaşında istanbul bahçeşehirde oturuyorum.Yanınıza yakışacığıma emin olun.Türkiyenin her yerinede gelebilirim.
Gerekirse belirli bir süre kalabilirim.
Ciddi kişiler mail atarsa numaramı ve özel bilgilerimi vericem oradan devam edebiliriz

Fatih

Acemi
Üye
Merhaba bir bayanla anlasmali evlilik yapmak istiyorum 26 yasinda kamuda calisan biriyim. Disardan normal gozukecek bir evlilik dusunuyorum. Birbirimizin hayatina saygi gosterecegimiz ve cocuk isteyen bir bayan olmasi tercihim. Cinsel tercihim farkli oldugundan ayni ozelliklere sahip kamuda calisan bir bayanin mesajini bekliyorum.

O

O5432993544

Ziyaretci
Istanbulda yasiyorum ciddi olanlar arasin

Istanbulda yasiyorum ciddi ilgilenenler arasin yasim 24 erkegim instagramdan bilirsiniz bonomoyla resmim var

Mysterios

Acemi
Üye
Merhaba ben düşünürüm ama nasıl olcak şartları konuşalım yanıma yakıştırabilirsem olur
piluksin;354315' Alıntı:
İş güç sahibi yüksek lisans mezunu kurumsal bir firmada mühendis olarak çalışan normal görünümlü ancak cinsel tercihi farklı beyim. Benzer özelliklere sahip önceden evlenmemiş iyi görünümlü bayan bir arkadaşla önce görüşmek eğer uygun olursa ilişkiyi ilerletmek istiyorum. Lütfen bahsettiğim kriterleri sağlayan bir aday geri dönüş yapabilirse sevinirim.
Merhaba bir bayanla anlasmali evlilik yapmak istiyorum 26 yasinda kamuda calisan biriyim. Disardan normal gozukecek bir evlilik dusunuyorum. Birbirimizin hayatina saygi gosterecegimiz ve cocuk isteyen bir bayan olmasi tercihim. Cinsel tercihim farkli oldugundan ayni ozelliklere sahip kamuda calisan bir bayanin mesajini bekliyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt