• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Okunuyor :
Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lovrens

Acemi
Üye
Tayin için İstanbul ya da Tekirdağ'da yaşayan çalışan bayanlar anlaşmalı evlilik istiyorum, düşünen varsa iletişime geçebilir, detayları konuşuruz.

F

Feridunn

Ziyaretci
İyi aksamlar ben cevre baskısı nedeniyle anlaşmalı evlilik istiyorum .Anakarada yaşıyorum .30 yaşındayım vergi dairesinde memurum .Ailelerin ciddi bildiği isteme düğün derneğin olduğu dışarıdan ciddi görünen evlilik olacak .

Z

Ziyaretci30827

Ziyaretci
Merhaba
Istanbulda yasayan duzgun ve ozel sektorde calisan 30 yasinda bir bayim. Escinselim ve etrafima gostermelik bir iliski, belki nisanlanabilecegim bayanlar mail atarlarsa gorusmek isterim.

Neccar

Acemi
Üye
İyi günler Mersinde yasıyorum.Kamuda memur beyim yaşım 27 .Aile baskısından dolayı formalite evlilik yapmak istiyorum. Benim gibi düşünen bayan varsa tanışabiliriz .Mesafe önemli değil .Bulunduğu ile tayin isteyebilirim .

Neccar

Acemi
Üye
İyi günler.Mersinde yasiyorum.Kamuda memur beyim .Yaşım 27 .Aile baskısından formalite evlilik düşünüyorum.Mesafe önemli değil.Bulunduğu ile tayin isteyebilirim.

P

Polat_Polat

Ziyaretci
Iyi gunler.Konya da yaşayan 34 yaşında bir beyim.Aile ve Çevre baskısından dolayi anlaşmalı evlilik düşünüyorum sadece konya ve çevresi düşünen bayanlar lütfen yazın

piluksin

Acemi
Uzaklaştırıldı
İş güç sahibi yüksek lisans mezunu kurumsal bir firmada mühendis olarak çalışan normal görünümlü ancak cinsel tercihi farklı beyim. Benzer özelliklere sahip önceden evlenmemiş iyi görünümlü bayan bir arkadaşla önce görüşmek eğer uygun olursa ilişkiyi ilerletmek istiyorum. Lütfen bahsettiğim kriterleri sağlayan bir aday geri dönüş yapabilirse sevinirim.

lovrens

Acemi
Üye
İstanbul, Tekirdağ ve civarı kamu çalışani ya da en az 1 senedir özelde çalışan bayan ile anlaşmalı evlilik istiyorum. Tayin icin, bir miktar para verebilirim.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt