• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
M

Mesaj atin

Ziyaretci
23 yaşında bayanım karşımdaki kişiyle aramızda kalacak şekilde bi anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Çok ciddiyim hemen ulaşsanız çok oyo olur detayları konuşuruz. Instegram kullanicı adım: mutlaka mesaj atın ben orda olacağım

Z

Ziyaretci6655

Ziyaretci
23 yaşında bayanım dış görünüşüme güveniyorum. karşmdaki kişiyle aramızda kalacak bi anlaşmali evlilik istiyorum. Instagram kullanici adim: mesaj atın detaylari monuşalim

Muhammed3535

Acemi
Üye
Adım Muhammed. İzmir doğumlu boşnak göçmeni bir ailenin en küçük çocuğuyum. Kamuda üst derece memurum. İşim gereği Ankara'da yaşamaktayım. 28 yaşındayım.
BAZI SEBEPLERDEN ötürü anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Belirtmeliyim ki bazı lartlar altında bu yola girmek beni çok mutlu edecektir.
Cinsel tercih aile baskısı vs ötürü durumlardan dolayı anlaşmalı ve formalite evlilik düşünenler instagram hesabım veya mail hesabım adreslerinden ulaşabilir.

Saygılarımla.

Muhammed3535

Acemi
Üye
Merhaba bayanım istanbuldayım anlaşmalı evlilik yapmayı düşünüyorum bir sevdiğim var ailem kesinlikle reddetti...Aileler de işin içinde olup Gerçekten herşeyin gerçekçi gibi olması dürüst güvenilir biri varsa yardım etsin bize detayları telefonda da konuşabiliriz tel bırakın ulaşırız size teşekkürler
İnstagram

yusufyilmaz

Acemi
Üye
Herkese merhaba ben 28 yaşında hiç evlenmedin güneydoğunun bir şehrinde yaşıyorum güzellik merkezinde çalışıyorum. Benim çok bir şartım Yok cevreden hersey gerçekmiş gibi görünecek hersey usulünce olsun yeter. Lütfen kararlı olan geri dönüş yapsın boş boş şeyler için kafamı ağrıtmayın ( escinsel biri benim için daha iyi olur )
Merhaba. 30 yaşındayım. Düzgün ve sabit bir işte çalışıyorum. Şu an izmirde yaşamaktayım. Arayışım cinsel beklenti olmadan bir evlilik. Evleneceğim bayanla aramızda sır olacak. Dışarıya karşı karı koca gibi gözüküp aynı ev içinde ise ev arkadaşlığı yaşayacağız. Uygun kriterde isek cevap bekliyorum.

yusufyilmaz

Acemi
Üye
İletişim adresi isteyenler olmuş onun için tekrar yazıyorum 30 yaşındayım. Düzgün ve sabit bir işte çalışıyorum. Şu an izmirde yaşamaktayım. Arayışım cinsel beklenti olmadan bir evlilik. Evleneceğim bayanla aramızda sır olacak. Dışarıya karşı karı koca gibi gözüküp aynı ev içinde ise ev arkadaşlığı yaşayacağız. Benzer arayışta olan uygun kriterde olan bayanlar iletişime geçerseniz sevinirim.
İletişim için mail :

Rainn

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye
Merhaba arkadaşlar. Ankara'da ikamet eden, kurumsal bir firma'da işletme sorumlusu olarak çalışan beyim. Teknik ressamım. Şehir farketmez. Herkesin olduğu gibi benimde sorunlarım var yanlış anlaşılmasın kısaca ailevi diyelim. Olursa anlaşarak evlenmek istiyorum.
Detayları görüşmek için yazmanızı beklerim.

hznGerçek

Acemi
Üye
Merhaba ben Ankara'da yaşıyorum yaşım 27 üniversite mezunuyum. Özel bir şirkette çalışıyorum. Evlilik gibi bir isteğim yok ama aile ve çevre baskısı dayanılmaz noktaya geldi. Bende anlaşmalı evlilik yapacak birini arıyorum. Evlilikte kesinlikle cinsel ilişki olmayacak bundan dolayı tercihen gay biri ile evlenmek istiyorum. Kişisel sınırlara saygılı aile ve çevreye karşı evliymiş gibi davrana bilecek aslında bana ev arkadaşı dost olacak birine ihtiyacım var. Uzun vadede evliliği sürdürme gibi bir planım yok 3-4 yıllık zaman dilimini kapsaması yeterli. Ciddi olarak ilgilenenleri bekliyorum

Tarıkslave334

Acemi
Üye
Merhaba gayet iyi bir geliri olan 30 lu yaşlarında diksiyonu fiziği düzgün bir beyim. Ben fetiş duygularımdan dolayı anlaşmali evlilik yapacağım veya birlikte bir yaşam kuracağım sahibe ruhlu bir bayanın hizmetine girmek kölesi olmak istiyorum. Tamamiyle onu mutlu edeceğim uşağı gibi yaşayacağım dışardan herseyin normal gözüktüğü bir yaşam tarzını benimseyen bir bayan arıyorum. Rica ediyorum abuk sabuk.msjlar atmayınız. Türkiyenin hemen heryerinde yaşayabilirim. ilgilenen bayanları bekliyorum

31 yaşında,düzgün ahlaklı ve düzgün fiziksel görünüme sahip bir bayanım.9 yıllık matematik öğretmeniyim.istanbul'da çalışıyorum ancak iyi anlaşabileceğim biri için şehir değiştirebilirim.niyetim topluma karşı gerçekçi görünen bir evlilik yapmaktır.aynı evin içinde ise içinde cinsellik barındırmayan bir ev arkadaşlığı istiyorum.toplum içinde efendi ve terbiyeli görülen biriyim.
böyle bir evliliği isteme nedenim cinsel yönelimim.ama herhangi bir eşcinsel ilişki kurmadığım ve kurmayacağım için ( dini inançlarım sebebiyle ) kendimi aseksüel olarak tanımlamayı tercih ediyorum.bir erkekle duygusal ve tensel bir bağ kurmam mümkün değil.ama eğer uyuşursak ailem gibi görebilirim.
hem evlilik sorumluluğu taşıyıp hem de normal bir evliliğe göre görev ve sorumluluklar yönünden biraz daha rahat olmak isterim.bir tür ev arkadaşlığı gibi.
çocuk sahibi olmayı da arzu ediyorum.(tıbbi yöntemlerle)
evliliğin süresiyle ilgili bir planım yok.ölene kadar da sürebilir.biraz anlaşmaya bağlı.inandırıcı ve gerçekçi olması için uyumlu adaylar(iş,yaş vs.) yazarsa çok sevinirim.eşcinsel veya aseksüel olması tercih sebebi olur.

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Bu başlığa 500 den fazla mesaj gelmiş... lütfen herkes kendi konusunun altından devam etsin.. KONU KAPALI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt