• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Okunuyor :
Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sevimsiz585858

Acemi
Üye
Z

Zamazingo

Ziyaretci
Merhabalar kibrista tek yasiyorum cevre ve aile baskisina karsi bi hayat arkdsi ariyorum cinsel bi beklentim yok.hersry anlasmali olacak.isteyrn yazsin lutfen

lovrens

Acemi
Üye
İstanbul veya Tekirdağ'da kamu sektöründe çakılı kadro çalışan ya da özelde son 2 senede en az 1 sene çalışmış bir bayan ile tayin için anlaşmalı evlilik istiyorum, çok olmasa da bir miktar para verebilirim.

Deniz Kızı

Acemi
Üye
İstanbul'da yaşıyorum ve bayanım. Türk vatandaşlığı almak isteyen biriyle ücret karşılığı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum.

S

Selin

Ziyaretci
33 yaşinda bayanın. İzmir'de yaşıyorum. Maddi sorunlarımı karşılamak sebebi ile anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Türk veya yabancı uyruklu olması fark etmez.

Z

Ziyayusuf344

Ziyaretci
merhaba yaş 25 istanbulda yaşıyorum ücret karşılığı anlaşmalı evlilik yaparım numaradan ulaşabilirsiniz

S

SEZERRRRR

Ziyaretci
Arkadaşlar Merhaba 26 yaşında bir erkegim bende ailevi nedenlerden ve baskılardan dolayı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum yalnız ailelerde işin için olup herşeyin gerçekçi olması lazım ve geri dönüş yapan arkadaşların daha önce evlilik yapmamış olması lazım GAZİANTEP te ikamet etmekteyim bu şehirde veya başka birşehirde yaşayıp buraya gelemeyi kabul edebilecek bayan arkadaşlardan mail adresimden ulaşmalarını rica ediyorum.Tşkler...

E

Eren016

Ziyaretci
Slm 176 66 36 yasinda bir erkeğim bursada yaşıyorum. Anlasmali evlilik yapmak isteyen bir bayanla görüşmek istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt