• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Erkek Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

darkblue_3434

Acemi
Üye
29 yaşında yakışıklı ve fiziği gayet düzgün üniversite mezunu bir erkeğim. Güneydoğu’da bir ilde yaşıyorum o yüzden yakın illerden ve evlilik sürecinde benimle aynı şehirde yaşamayı kabul edenlerden msj bekliyorum .Aileye karşı göstermelik evlilik yapmak istiyorum aileler tanışacak düğün olacak herşey usulüne uygun olacak max. 2 yıl evli kaldıktan sonra boşanacağız. Benim gibi aynı sorunu yaşayan bayanlarla detayları konuşuruz kesinlikle para talep etmeyiniz. İlgilenen bayanlar msj atabilirler. Dul ve çocuklu bayanlar msj atmasınlar lütfen. Gerçek bir evlilik de aramıyorum sadece formalite. darkblue_3489@hotmail.com

J

Jale

Ziyaretci
Merhaba 24 yasindayim yurt disinda calisabilmek icin yabanci vatandasligi olan biriyle anlasmali evlilik yapmak istiyorum ozturkjale13@gmail.com dan bana ulasabilirsiniz

Asenat

Acemi
Üye
Herkese merhaba ben bu işi gerçek bir evlilik düşünmediğim için istiyorum daha önce hiç evlenmedim kendi ayakları üzerinde duran bir bayanım hersey dışardan gerçek gibi görünecek ama arkadaş gibi yaşayacağım biri olsun istiyorum escinsel biri benim için daha uygun yardımcı olmak istiyorum bir birbuçuk yıl sürecek birsey lütfen kararlı ve istikrarlı olanlar yazsın ben dönüş yaparım
Merhaba kriterlerime uygun kişi bulunmuştur herkese teşekkürler 🙏

piluksin

Acemi
Uzaklaştırıldı
İş güç sahibi yüksek lisans mezunu kurumsal bir firmada mühendis olarak çalışan normal görünümlü ancak cinsel tercihi farklı beyim. Benzer özelliklere sahip önceden evlenmemiş iyi görünümlü bayan bir arkadaşla önce görüşmek eğer uygun olursa ilişkiyi ilerletmek istiyorum. Lütfen bahsettiğim kriterleri sağlayan bir aday geri dönüş yapabilirse sevinirim...

Fatih

Acemi
Üye
Merhaba ben çorumluyum 27 yaşındayım. Kamuda çalışıyorum. Görevim gereği 3-5 yılda bir batı-doğu illeri arasinda tayin görüyorum. Suan doğu il merkezinde görev yapiyorum ve yasiyorum

Cinsel tercihimden dolayi Lezbiyen bir bayanla evlilik yapmayi dusunuyorum. Evlencegim bayanla disari karsi evli bir cift gibi gozucez. Ama gercekte karsilikli birbirimize guvenen iki arkadas olmak istiyorum. Evlenmek istememin sebebi cocuk sahibi olmak istemem. Bu tabii herhangi bir cinsel münasabet olmadan tıbbı yöntemlerle olacak lezbiyen arkadas bundan emin olabilir. Bayanlara ilgim olmadigi icin erkeklere ilgisi olan bir bayanla evlenip onun hayatini heba etmek istemiyorum.
Ben meslegim geregi 3-5 yilda bir tayin goruyorum. Ve bir evlat sahibi olmak istiyorum. Benle beraber yasayabilecek ve cocuk sahibi olmak isteyen lezbiyen bayan bi arkadasla anlasmali evlilik dusunuyorum. Bu şartlara uyan bayan arkadaslar mesaj atsin lutfen.

Aile baskisindan ve en onemlisi omru boyunca yalniz kalmak istemeyen bir bayan olmasi tercihim. Disarda evli bir cift gibi gozukeceksekte birbirimizle iki arkadas olarak vakit gecirmekten keyif alalim. Bir birliktelik olmadan tibbi yontemlerle cocuk sahibi olmak ilgimizi sevgimizi ona Yasamaya deger kendimizden bir parca getirelim istiyorum dunyaya. Aile ve cevre bir yana kendi istedigi icin yalniz kalmamak ve cocuk sahibi olmak isteyen bir bayan arkadasla anlasmali evlilik yapmak istiyorum. Benim gibi bu dusunceye sahip samimi bayan arkadaslardan mesaj bekliyorum.
Mail ile donus yaparsaniz sevinirim

fatihcax@gmail.com

Lezbiyen ve cocuk sahibi olmak isteyenler disinda kiler yazmasin lutfen

Z

Ziyaretciiiii23

Ziyaretci
Merhaba,Daha önce hiç evlilik yapmadım İstanbul’da yaşıyorum benim gibi hiç evlenmemiş birini arıyorum 1 yıl kadar sürecek ve herşeyin ailelere karşı gerçekmiş gibi yansıtacak birini arıyorum konu ile ilgili tel yazın dönüş yaparım...

B

Bariss

Ziyaretci
Herkes tanıyor Zaten seni erkek misin kadın mısın hiç açıklama bunlardı herkes biliyor şeb-i 😁😁😁

Z

Ziyaretciii233

Ziyaretci
Merhaba bayanım istanbuldayım anlaşmalı evlilik yapmayı düşünüyorum bir sevdiğim var ailem kesinlikle reddetti...Aileler de işin içinde olup Gerçekten herşeyin gerçekçi gibi olması dürüst güvenilir biri varsa yardım etsin bize detayları telefonda da konuşabiliriz tel bırakın ulaşırız size teşekkürler

Z

Ziyaretcii2333

Ziyaretci
33 yaşında İstanbul da ikame eden beyim.Kurumsal bir firmada çalışıyorum.İhtiyaç sahibi ne istediğini bilen dürüst bir bayanla görüşmek istiyorum
Bende istanbuldayım bayanım eğer anlaşmalı evlilik düşünüyorsanız yardımcı olabiliriz birbirimize tel bırakın dönüş yapayım size

B

Bayann

Ziyaretci
Merhaba! Acil anlaşmalı bir evlilik yapmam gerek 20 yaşında bir bayanım istediğim şey karşımdaki erkek maddi manevi benden bir beklenti içerisinde olmasın . Aile baskısından kurtulmak istiyorum herşey normal günü gözükecek kimse bilmeyecek isterse aynı evde kalırız isterse ayrı ama kimse durumumuzu bilmeyecek

A

Aksaks

Ziyaretci
Semih Bayraktar telefon yaz acil görüşelim

Canyakk

Acemi
Üye
Merhaba arkadaşlar. 32 yaşında işi gücü yerinde Ankarada yaşayan normal görünümlü fakat cinsel tercihi farklı bir erkeğim. Aile ve çevre baskısı sebebiyle aynı dertten sıkıntı çeken bir bayanla anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Ve kısa zaman içinde hallolsun istiyorum. Ayrıntıları konuşmak için canyak1829@gmail.com adresinden mail atarak iletişime geçebilirsiniz.

sosyal

Acemi
Üye
Merhaba 31 yaşında cinsel tercihi farklı olan lezbiyen öğretmen olan bir bayanım.ailemin evlilik baskısından bunaldığım için kendiside benimle aynı problemleri yaşayan eşcinsel bir erkekle dışarıdan normal bir evlilik gibi görünecek anlaşmalı evlilik istiyorum. bursa dan olursa daha iyi olur https://www.facebook.com/sempatik.sosyalci

hanzade

Acemi
Üye
32 yaşında hemsireyim. Maksimum 2 yıl sürecek anlaşmalı evlilik istiyorum.

İ

İst34

Ziyaretci
Merhaba yaşım 26 İstanbul da yaşıyorum maddi sebeplerden dolayı ücret karşılığı anlaşmalı evlilik yapabilirim işin içine aile kalmayacak sessiz sedasız bu tarz birşey düşünen bayanlar iletişime geçsin 0538 244 06 34

Z

Ziyaretci272

Ziyaretci
Merhaba 25 yasında 1.85 boyunda istanbulda yasiyan bir beyim istanbulda yasamak sarti ile anlasmalı evlilik yapmak istiyorum sure uzun kısa farketmez maddi bir beklentim yok karsi taraftada olmasin hersey usulunce olucak aileler cok onemli kendini bilen ciddi kisilerin yazmasini rica ederim herkezin vakti degerli 0552 255 34 31

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...