• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

Bayann

Ziyaretci
Merhaba! Acil anlaşmalı bir evlilik yapmam gerek 20 yaşında bir bayanım istediğim şey karşımdaki erkek maddi manevi benden bir beklenti içerisinde olmasın . Aile baskısından kurtulmak istiyorum herşey normal günü gözükecek kimse bilmeyecek isterse aynı evde kalırız isterse ayrı ama kimse durumumuzu bilmeyecek

A

Aksaks

Ziyaretci
Semih Bayraktar telefon yaz acil görüşelim

Canyakk

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye
Merhaba arkadaşlar. 32 yaşında işi gücü yerinde Ankarada yaşayan normal görünümlü fakat cinsel tercihi farklı bir erkeğim. Aile ve çevre baskısı sebebiyle aynı dertten sıkıntı çeken bir bayanla anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Ve kısa zaman içinde hallolsun istiyorum. Ayrıntıları konuşmak için adresinden mail atarak iletişime geçebilirsiniz.

sosyal

Acemi
Üye
Merhaba 31 yaşında cinsel tercihi farklı olan lezbiyen öğretmen olan bir bayanım.ailemin evlilik baskısından bunaldığım için kendiside benimle aynı problemleri yaşayan eşcinsel bir erkekle dışarıdan normal bir evlilik gibi görünecek anlaşmalı evlilik istiyorum. bursa dan olursa daha iyi olur

hanzade

Acemi
Üye
32 yaşında hemsireyim. Maksimum 2 yıl sürecek anlaşmalı evlilik istiyorum.

A

Ahtem1987

Ziyaretci
Hanzade sartlari gorusebilirmiyiz

İ

İst34

Ziyaretci
Merhaba yaşım 26 İstanbul da yaşıyorum maddi sebeplerden dolayı ücret karşılığı anlaşmalı evlilik yapabilirim işin içine aile kalmayacak sessiz sedasız bu tarz birşey düşünen bayanlar iletişime geçsin

Z

Ziyaretci272

Ziyaretci
Merhaba 25 yasında 1.85 boyunda istanbulda yasiyan bir beyim istanbulda yasamak sarti ile anlasmalı evlilik yapmak istiyorum sure uzun kısa farketmez maddi bir beklentim yok karsi taraftada olmasin hersey usulunce olucak aileler cok onemli kendini bilen ciddi kisilerin yazmasini rica ederim herkezin vakti degerli 0552 255 34 31

Z

Ziyaretcinsjsn

Ziyaretci
Maddi Yonden Bana Destek Olacak Bayan Varsa Ulassin 5316642230

Fatih

Acemi
Üye
Merhaba ben çorumluyum 27 yaşındayım. Kamuda çalışıyorum. Görevim gereği 3-5 yılda bir batı-doğu illeri arasinda tayin görüyorum. Suan doğu il merkezinde görev yapiyorum ve yasiyorum

Cinsel tercihimden dolayi Lezbiyen bir bayanla evlilik yapmayi dusunuyorum. Evlencegim bayanla disari karsi evli bir cift gibi gozucez. Ama gercekte karsilikli birbirimize guvenen iyi bir arkadas olmak istiyorum. Evlenmek istememin sebebi cocuk sahibi olmak istemem. Bu tabii herhangi bir cinsel münasabet olmadan tıbbı yöntemlerle olacak lezbiyen arkadas bundan emin olabilir. Bayanlara ilgim olmadigi icin erkeklere ilgisi olan bir bayanla evlenip onun hayatini heba etmek istemiyorum.
Ben meslegim geregi 3-5 yilda bir tayin goruyorum. Ve bir evlat sahibi olmak istiyorum. Benle beraber yasayabilecek ve cocuk sahibi olmak isteyen lezbiyen bayan bi arkadasla anlasmali evlilik dusunuyorum. Benim gibi düşünen ve bu şartlara uyan bayan arkadaslar mesaj atsin lutfen.

Merhaba toprağım :) şartların hala geçerliyse görüşmek isterim. Formaliteden bir evlilik, dışarıdan gerçek gibi içeri den arkadaşça olan. Uzun süreli veya kısa fark etmez. Ayrıntılar için görüşmek isterim.

Merhaba arkadaşlar. 31 yaşında işi gücü yerinde Ankarada yaşayan normal görünümlü fakat cinsel tercihi farklı bir erkeğim. Aile ve çevre baskısı sebebiyle aynı dertten sıkıntı çeken bir bayanla anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Ve kısa zaman içinde hallolsun istiyorum. Ayrıntıları konuşmak için adresinden mail atarak iletişime geçebilirsiniz.
Şartların geçerli mi hala öğrenmek isterim... Olumlu olumsuz cvp bekliyorum lütfen.

A

ALTAN34

Ziyaretci
Mail

Mail adresinden ulaşırsan gorüşebiliriz

A

ALTAN3416

Ziyaretci
Cevap: Anlaşmalı formalite

Merhaba arayışınız hala devam ediyorsa mail adresinden ulaşabilirmisiniz

A

asko

Ziyaretci
Merhaba,Daha önce hiç evlilik yapmadım İstanbul’da yaşıyorum benim gibi hiç evlenmemiş birini arıyorum 1 yıl kadar sürecek ve herşeyin ailelere karşı gerçekmiş gibi yansıtacak birini arıyorum konu ile ilgili tel yazın dönüş yaparım...
bende boyle bir evlilik düşünüyorum dusunurseniz gorusebikiriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt