• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Okunuyor :
Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Dummmannn

Acemi
Üye
Merhaba mugla bodrum da calisan yasayan devlet memuruyum anlaşmalı evlilik ile tayin yapmak isteyen bayanlar bana ulassin.
Not. Isteme, nişan, düğün vs vs olmadan sadece anlasmali evlilik icin.

A

AlmanyadanBay

Ziyaretci
Merhaba ben almanyadan 31 yasinda bakimli ve yakisikli erkegim. Isi gücü gayet yerinde isadamiyim ve cok uyumlu biriyim. Es cinsel oldugum icin ve evlilik hakkinda aile baskisi oldugu icin anlasmali evlilik ariyorum. Hersey gercekci olacak. Dügün vs. detaylar anlasilip konusulur. Ama hatta cocukda cok istiyorum. 3-5 yil evlilikden sonra Bosandikdan sonra cocuk bendede kalir. Bayanda alman vatandasligi alir.

A

Ahmet ckn

Ziyaretci
Merhaba nasılsınız. Ben Ankara'da 28 yaşında açık veya swinger evlilik yapmak isteyen bir beyim. Ancak muhafazakar sayılabilecek bir çevrem var. Yani mümkünse aile yaninda kapalı veya çok açık giyinmeyecek, alkol almayacak bir bayan arıyorum. Acaba böyle bir evliliğe sıcak bakabilecek bir bayan var mı bildiğiniz. Teşekkürler.

K

Kerem istanbul

Ziyaretci
Ben İstanbul Kadıköy den kerem İstanbul içi anlaşmalı formalite evlilik yapmak isteyen bayanlar arayın yaş 32 boy 1 75 kilo 65 esmerim numaram

Tarık2222

Acemi
Üye
Merhaba 32 yaşında kamuda mühendis olarak çalışan elazığ da yaşayan bir beyim. Çevre ve aile baskısı gibi sebeplerle sadece ikimizin gerçeği bileceği şartları baştan konuşulmuş bir anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Açtığım facebook hesabıma mesaj gondermenizi bekliyorum . Facebook ta diye aratırsanız bulursunuz.

N

Nasip

Ziyaretci
Mrb.29 yasinda kamuda memur bayanim.tayin icin evlilik yapmak istiyorum.kesinlikle para talep etmeyiniz.belli sure evli kalinacaktir.hic evlenmedim ve hic evlenilmemis olmasi tercihimdir..ilgilenenler icin

Sevimsiz585858

Acemi
Üye
Merhaba 28 yaşında, İstanbul'da yalnız yaşayan, kendi halinde yaşamını süren bir beyim. Anlaşmalı olarak evlenmek isteyen hanımların mesajını bekliyorum. Yaşam tarzınız, cinsel tercihleriniz ya da diğer özel hayatla ilgili hiçbir şeyle ilgilenmiyorum. Karşılıklı güven ve saygı en önemli şartım, diğer şeyler konuşarak mutlaka anlaşılır. aynı evi dost çerçevesinde paylaşacak bayanlardan mesaj bekliyorum.

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt