• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

Rain

Ziyaretci
Kurumsal bir firmada teknik ressamim. Yaş veya herhangi kriterim yoktur. Konuşalım anlaşabilelim yeterli. Kağıt üzeri yada ayrı şehirler falan bu tür sorunlar olmasın rica ediyorum kararlı olanlar ile iletişim kuralım. Numaram ve instgram hesabımı paylaştım.

hanzade

Acemi
Üye
25 yasinda muhasebeci olawrak çalışan bir bayanım.cinsel tercihim yüzünden benden para talep etmeyecek biriyle evlenmek istiyorum.ancak herşeyin gerçekçi olması için yaş ve gelir uyumlu olmalı.ayrı odalarda kalacağım,ev arkadaşı ilişkisinden öteye geçmeyecek biriyle olmak isterim.herşeyin dışardan gerçekçi görünmesi gerek.düğün istemeyebilirim ailem talep etmezse.ancak masrafları bölüşürüm.maddi beklentim yok.kimse kimseye ev arkadaşlığı dışında bir yakınlık kurmayacak.saygılı,sorumlu kendi halinde biriyim.
aile baskısından kurtulmak ve elbette onları mutlu etmek için böyle bir yönteme başvuruyorum.dış görünüşüm düzgün.uzun boylu ,kumral biriyim.aileye hürmet ederim.o da aileme saygılı olmalı.uzun süreli bir evlilik te olabilir anlaşırsak.ancak tercihim maksimum bir iki yıl.tüp bebekle çocuğa da itiraz etmem.sessiz sakin biriyim.insanlarla muhatap olmayı çok sevmiyorum.daraltmayan bunaltmayan müdahale etmeyen nereye gidiyorsun diye sormayan özelime karışmayan evde muhabbet etme amacı gütmeyen biri olsun.ben de evde tüm sorumluluğu alırım ama görünmez olmak istiyorum. gerekmedikçe konuşmak istemiyorum.tüm masraflara katılırım.tertipli temiz evcimenim
Mesaj benimdi.neden yazılmış anlamadım

hanzade

Acemi
Üye
İzmirde devlet memuru olarak görev yapan 40 yaşında bir erkeğim.Özgür bir hayat tarzını benimsemiş ve sorunları bulunmayan bir bayanla bosanmanin söz konusu olmayacağı bir şekilde sadece nikah yoluyla gerceklesmesini arzu ettigim anlaşmalı evlilik düşünüyorum.İletisim için aaktas35@outlook.com
Peki evlat sahibi olmayı düşünüyor musunuz

Herkese merhabalar ben gaziantepte yaşıyorum 31 yaşındayım kamuda çalışıyorum anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum tayin sorunum yok şartları uygun olan kişiler mesaj atarsa sevinirim gaziantep ve çevresi olursa daha iyi olur anlaşabileceğim biri olsun yeterli hiç bir şartım yok herşey usulune uygun olsun yeter...
ilgilenirsiniz düşünebiliriz sizinle

- - - Güncellendi - - -

Mail attım dönüş yaparsanız sevinitim

- - - Güncellendi - - -

Merhaba , 91 dogumlu kamuda calisan normal gorunumlu cinsel tercihi farkli olan bir erkegim, aslen orta karadenizliyim, gorevim geregi dogu il merkezinde calisiyorum. Ayni durumda olan bir bayanla anlasmali evlilik yapmak istiyorum. Anlasmali evlilik isteyen bayanin yasi benden kucukte fazla buyuk olmamak kaydiylada yasca buyukte olabilir. Benim evlilikten beklentim. Aileme karsi gostermelik bir evlilik hersey usulune uygun olmali , bende cocuk istiyorum. Ozellikle cocuk isteyen bir bayan olmasi benim icin daha da iyi olur . Bunlari daha detayli konusabiliriz. Evlenecegim cinsel tercihi farkli ola bayan devam eden bir arkadasligi varsa benim icin sorun degil, evlilik disari karsi gostermelik olacak evde icerde iki arkadas gibi olucaz. Benimle ayni durumda olan, bulundugum ilde benle yasayabilecek ve cocuk sahibi olmak isteyen bir bayan var ise mesaj atabilir. Bunlar birden olabilecek seyler degil tabii belli bir surede olacak , bayanin kamuda calisiyor olmasi benim icin +bi avantaj ama sart degil ,[/QUOTE]

Sizden biraz büyüğüm ama sorun olur mu?

Fatih

Acemi
Üye
Merhaba ben çorumluyum 27 yaşındayım. Kamuda çalışıyorum. Görevim gereği 3-5 yılda bir batı-doğu illeri arasinda tayin görüyorum. Suan doğu il merkezinde görev yapiyorum ve yasiyorum

Cinsel tercihimden dolayi Lezbiyen bir bayanla evlilik yapmayi dusunuyorum. Evlencegim bayanla disari karsi evli bir cift gibi gozucez. Ama gercekte karsilikli birbirimize guvenen iki arkadas olmak istiyorum. Evlenmek istememin sebebi cocuk sahibi olmak istemem. Bu tabii herhangi bir cinsel münasabet olmadan tıbbı yöntemlerle olacak lezbiyen arkadas bundan emin olabilir. Bayanlara ilgim olmadigi icin erkeklere ilgisi olan bir bayanla evlenip onun hayatini heba etmek istemiyorum.
Ben meslegim geregi 3-5 yilda bir tayin goruyorum. Ve bir evlat sahibi olmak istiyorum. Benle beraber yasayabilecek ve cocuk sahibi olmak isteyen lezbiyen bayan bi arkadasla anlasmali evlilik dusunuyorum. Bu şartlara uyan bayan arkadaslar mesaj atsin lutfen.

Aile baskisindan ve en onemlisi omru boyunca yalniz kalmak istemeyen bir bayan olmasi tercihim. Disarda evli bir cift gibi gozukeceksekte birbirimizle iki arkadas olarak vakit gecirmekten keyif alalim. Bir birliktelik olmadan tibbi yontemlerle cocuk sahibi olmak ilgimizi sevgimizi ona Yasamaya deger kendimizden bir parca getirelim istiyorum dunyaya. Aile ve cevre bir yana kendi istedigi icin yalniz kalmamak ve cocuk sahibi olmak isteyen bir bayan arkadasla anlasmali evlilik yapmak istiyorum. Benim gibi bu dusunceye sahip samimi bayan arkadaslardan mesaj bekliyorum.
Mail ile donus yaparsaniz sevinirim

hanzade

Acemi
Üye
İş güç sahibi yüksek lisans mezunu kurumsal bir firmada mühendis olarak çalışan normal görünümlü ancak cinsel tercihi farklı beyim. Benzer özelliklere sahip önceden evlenmemiş iyi görünümlü bayan bir arkadaşla önce görüşmek eğer uygun olursa ilişkiyi ilerletmek istiyorum. Lütfen bahsettiğim kriterleri sağlayan bir aday geri dönüş yapabilirse sevinirim...
kaç yaşındasınız? ben ilgileniyorum

S

Semihh

Ziyaretci
Herkese merhaba ben 28 yaşında hiç evlenmedin güneydoğunun bir şehrinde yaşıyorum güzellik merkezinde çalışıyorum. Benim çok bir şartım Yok cevreden hersey gerçekmiş gibi görünecek hersey usulünce olsun yeter. Lütfen kararlı olan geri dönüş yapsın boş boş şeyler için kafamı ağrıtmayın ( escinsel biri benim için daha iyi olur )
Merhaba bana ulaşabilirmisin

S

SEMİHH

Ziyaretci
25 yaşındayım, güneydoğuda yaşıyorum. İstanbul'da güzel bir üniversiteden ve güzel bir bölümden mezunum. Akıllı, özgüvenli, sevilip sayılan bir hanımefendiyim. Dış görünüşü düzgün ve baş örtülü biriyim. Kendi işimi kurmak için özgür düşünmeye ve rahat bir çalışma ortamına ihtiyacım var. Yurtdışında eğitimime devam etmek, belki oralara yerleşip kalmak da planlarım arasında. Çevresinde rağbet gören biriyim ancak ciddi bir evlilik istemiyorum, hayallerim, planlarım var. Çevre baskısından dolayı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Maddi bir beklentim yok, maddi bir bedel ödeyecek durumum da yok. Özgür olabileceğim bir evlilik benim için kafidir. Evlilik süreci her şey usulüne göre olacak, elimden geldiğince en masrafsızından olması için çabalayacağım. Ailenize karşı da en ufak bir saygısızlığım olmayacaktır, rolümü de iyi oynar sizin de iyi oynamanızı beklerim. Ev arkadaşı olarak yaşayabiliriz, 1-2 yıl arası evli kalıp sonradan herkes yoluna devam edebilir. Erkeklerde zeka, edep ve özgüvenden hoşlanırım. İyi bir arkadaş ve dostumdur, yalnızca dostluğuma talip olan 25-35 yaş arası, eğitimli, kültürlü ve fiziksel görünümü de düzgün biriyle tanışmak ve kağıt üzerinde evlilik yapmak istiyorum. Evlilik sonrası İstanbul'da yaşamayı da istiyorsanız lütfen bana yazın.
Merhaba
Ulaşabilirmisiniz?

S

SEMİHH

Ziyaretci
Merhabalar ; ben gaziantepte yaşayan 26 yaşında erkeğim maddi durumum çok iyi aile baskısından kurtulmak istediğim için formalite bi evlilik yapmak istiyorum fakat herşey gerçekçi olacak aileler de işin içinde olup nişan düğün kına vs herşey kusursuz olmak zorunda ayrıca evlendikten sonra evliliğin süresi minumun 9 ay max. 1 yıldır şartları ve detayları mailden dönüş yaparsanız telefondada konuşabiliriz lütfen ihtiyacı olan arkadaşlardan dönüş bekliyorum herkesin aradıgını bulmasını diliyorum.

R

Rain

Ziyaretci
Arkadaşlar lütfen kararlı olan kişiler iletişime geçsin. Rica ediyorum sohbeti baska yerde arayiniz

Canyakk

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye
Merhaba arkadaşlar. 31 yaşında işi gücü yerinde Ankarada yaşayan normal görünümlü fakat cinsel tercihi farklı bir erkeğim. Aile ve çevre baskısı sebebiyle aynı dertten sıkıntı çeken bir bayanla anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Ve kısa zaman içinde hallolsun istiyorum. Ayrıntıları konuşmak için adresinden mail atarak iletişime geçebilirsiniz.

I

izmirizmir1

Ziyaretci
Merhaba 25 yasinda izmirde ozel sektorde yonetici olarak calismakta olan bir erkegim ve escinselim cinsel tercihleri farkli olan veya tayin yoluyla izmire gelmek isteyenler Detayli konusmak ici mail adresim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt