• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
N

Nihat79

Ziyaretci
Anlaşmalı evlilik

Selam ben Tolga İstanbul'dan sizin le anlaşmalı evlilik yapabilirim kriterlerine uygunum ama ben bu evliliği para karşılığında yapmak zorundayım amliyet parası için kardeşimin o nedenle sizin içinde uygunsa bu benim numaram sizden olumlu yada olumsuz bir cevap bekliyorum

Canyakk

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye
Merhaba arkadaşlar. 31 yaşında işi gücü yerinde Ankarada yaşayan normal görünümlü fakat cinsel tercihi farklı bir erkeğim. Aile ve çevre baskısı sebebiyle aynı dertten sıkıntı çeken bir bayanla anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Ve kısa zaman içinde hallolsun istiyorum. Ayrıntıları konuşmak için adresinden mail atarak iletişime geçebilirsiniz.

Z

Ziyaretci arif

Ziyaretci
İzmirde yaşayan 40 yaşında kamu personeli olarak çalışan biseksuel bir erkeğim. Benim gibi biseksuel olan bir bayanla formalite evlilik düşünüyorum

Asenat

Acemi
Üye
Herkese merhaba ben 28 yaşında hiç evlenmedin güneydoğunun bir şehrinde yaşıyorum güzellik merkezinde çalışıyorum. Benim çok bir şartım Yok cevreden hersey gerçekmiş gibi görünecek hersey usulünce olsun yeter. Lütfen kararlı olan geri dönüş yapsın boş boş şeyler için kafamı ağrıtmayın ( escinsel biri benim için daha iyi olur )

S

Stef_

Ziyaretci
İzmirde yaşayan , 32 yaşında , devlet memuru olarak çalışan , eğitimli bir erkeğim . Tercihen cinsel yönelimi farklı olan yada İzmire tayin ile gelmek isteyen eğitimli , düzgün , ağırbaşlı bir kadın ile çevreye karşı göstermelik anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. adresinden bana ulaşabilirsiniz.

M

Mehmet 92

Ziyaretci
Merhaba ben mehmet istanbulda yasiyorum yaşım 27 işlerimin kötü gitmesinden dolayı maddi zorlukdayim bana maddi destek de bulunacak bi bayanla istediği şekilde anlaşmalı evliliği kabul ederim ..

A

Apppple

Ziyaretci
Merhaba 24 yasinda izmirde ozel sektorde yonetici olarak calismakta olan bir erkegim ve escinselim cinsel tercihleri farkli olan veya tayin yoluyla izmire gelmek isteyenler Detayli konusmak ici mail adresim

Fatih

Acemi
Üye
Merhaba ben çorumluyum 27 yaşındayım. Kamuda çalışıyorum. Görevim gereği 3-5 yılda bir batı-doğu illeri arasinda tayin görüyorum. Suan doğu il merkezinde görev yapiyorum ve yasiyorum

Cinsel tercihimden dolayi Lezbiyen bir bayanla evlilik yapmayi dusunuyorum. Evlencegim bayanla disari karsi evli bir cift gibi gozucez. Ama gercekte karsilikli birbirimize guvenen iki arkadas olmak istiyorum. Evlenmek istememin sebebi cocuk sahibi olmak istemem. Bu tabii herhangi bir cinsel münasabet olmadan tıbbı yöntemlerle olacak lezbiyen arkadas bundan emin olabilir. Bayanlara ilgim olmadigi icin erkeklere ilgisi olan bir bayanla evlenip onun hayatini heba etmek istemiyorum.
Ben meslegim geregi 3-5 yilda bir tayin goruyorum. Ve bir evlat sahibi olmak istiyorum. Benle beraber yasayabilecek ve cocuk sahibi olmak isteyen lezbiyen bayan bi arkadasla anlasmali evlilik dusunuyorum. Bu şartlara uyan bayan arkadaslar mesaj atsin lutfen.

Aile baskisindan ve en onemlisi omru boyunca yalniz kalmak istemeyen bir bayan olmasi tercihim. Disarda evli bir cift gibi gozukeceksekte birbirimizle iki arkadas olarak vakit gecirmekten keyif alalim. Bir birliktelik olmadan tibbi yontemlerle cocuk sahibi olmak ilgimizi sevgimizi ona Yasamaya deger kendimizden bir parca getirelim istiyorum dunyaya. Aile ve cevre bir yana kendi istedigi icin yalniz kalmamak ve cocuk sahibi olmak isteyen bir bayan arkadasla anlasmali evlilik yapmak istiyorum. Benim gibi bu dusunceye sahip samimi bayan arkadaslardan mesaj bekliyorum.

lykyaway

Amatör
Üye
Peki erkek arkadaşınız olmaya devam edecek mi?baba olmayı düşünürseniz bu sorun teşkil etmez mi?çocuk babasının kimliğini farkederse bundan utanç duyabilir.yargilamak değil maksadim sadece sormak istedim.

R

Rain

Ziyaretci
Merhaba arkadaşlar. Ankara'da ikamet eden, kurumsal bir firma'da işletme sorumlusu olarak çalışan beyim. Şehir farketmez ,herkesin olduğu gibi benimde sorunlarım var yanlış anlaşılmasın kısaca ailevi diyelim . Olursa anlaşarak evlenmek istiyorum. Detayları görüşmek için yazmanızı beklerim.

Whatsapp'tan resim görüntüleyebilirsiniz.

darkblue_3434

Acemi
Üye
29 yaşında yakışıklı ve fiziği gayet düzgün üniversite mezunu bir erkeğim. Güneydoğuda bir ilde yaşıyorum o yüzden yakın illerden ve evlilik sürecinde benimle aynı şehirde yaşamayı kabul edenlerden msj bekliyorum .Aileye karşı göstermelik evlilik yapmak istiyorum aileler tanışacak düğün olacak herşey usulüne uygun olacak max. 2 yıl evli kaldıktan sonra boşanacağız. Benim gibi aynı sorunu yaşayan bayanlarla detayları konuşuruz kesinlikle para talep etmeyiniz. İlgilenen bayanlar msj atabilirler. Dul ve çocuklu bayanlar msj atmasınlar lütfen. Gerçek bir evlilik de aramıyorum sadece formalite.

Canyakk

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye
Merhaba arkadaşlar. 31 yaşında işi gücü yerinde Ankarada yaşayan normal görünümlü fakat cinsel tercihi farklı bir erkeğim. Aile ve çevre baskısı sebebiyle aynı dertten sıkıntı çeken bir bayanla anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Ve kısa zaman içinde hallolsun istiyorum. Ayrıntıları konuşmak için adresinden mail atarak iletişime geçebilirsiniz.

H

Höncü

Ziyaretci
25 yasinda muhasebeci olawrak çalışan bir bayanım.cinsel tercihim yüzünden benden para talep etmeyecek biriyle evlenmek istiyorum.ancak herşeyin gerçekçi olması için yaş ve gelir uyumlu olmalı.ayrı odalarda kalacağım,ev arkadaşı ilişkisinden öteye geçmeyecek biriyle olmak isterim.herşeyin dışardan gerçekçi görünmesi gerek.düğün istemeyebilirim ailem talep etmezse.ancak masrafları bölüşürüm.maddi beklentim yok.kimse kimseye ev arkadaşlığı dışında bir yakınlık kurmayacak.saygılı,sorumlu kendi halinde biriyim.
aile baskısından kurtulmak ve elbette onları mutlu etmek için böyle bir yönteme başvuruyorum.dış görünüşüm düzgün.uzun boylu ,kumral biriyim.aileye hürmet ederim.o da aileme saygılı olmalı.uzun süreli bir evlilik te olabilir anlaşırsak.ancak tercihim maksimum bir iki yıl.tüp bebekle çocuğa da itiraz etmem.sessiz sakin biriyim.insanlarla muhatap olmayı çok sevmiyorum.daraltmayan bunaltmayan müdahale etmeyen nereye gidiyorsun diye sormayan özelime karışmayan evde muhabbet etme amacı gütmeyen biri olsun.ben de evde tüm sorumluluğu alırım ama görünmez olmak istiyorum. gerekmedikçe konuşmak istemiyorum.tüm masraflara katılırım.tertipli temiz evcimenim

R

Rain

Ziyaretci
-en az bir evi, arabası olmalı
-en az bir şirkette yönetici yada müdür olmalı
-en az 5 bin lira maaşı olmalı
-ailesi ile muhattap etmesin
-kibar,etliye sütlüye karışmayacak,
-nerde kaldın diye aramayacak,
-yemek yapmasını bilecek
-akrabalarımı sevecek,saygıda kusur etmeyecek,
-her dediğime evet diyecek,
-ne mezunu oldugu önemli değil,
-masraf açmayacak,alışveriş, fatura gibi giderleri gidip yatırcak,
-sigara kullanmasın, ben kullanıyorum.
-Ankarada yaşamayı göze alacak
-güzel olsun. Kuaför, makyaj masrafı açmayacak
...
diğer kriterlerimi özelimizde söylicem...Zamanımı boşa gidermeyiniz. şartlarını yazıp adın ne demeyin bana kalbinizi kırarım

R

Rain

Ziyaretci
iyi akşamlar arkadaşlar... Kısaca sorunumdan bahsedicem. Ne aile baskısı ne cinsel tercih... sadece ailemden gizli bir evlilik yaptım kimse bilmiyor ama fiilen bir evlilik yaşantım olmadı .
Aileme ve cevremdekilere mutlu bir tablo cizmek istiyorum. Beklentileri birlikte belirleyelim.
Sessiz sakin bir yapım vardır.

whatsapp'dan yazabilirsiniz.

Canyakk

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye

R

Rain

Ziyaretci
Arkadaslar ankara ikamet ediyor yanliz yasiyorum. Burdan ayrilamam cok iyi sart olmadigi sürece. Lütfen ciddi kararlı arkadaslar yazsin istiyorum. Sorunumu yazdim tekrar yazicam. Ailemden gizli zorunlu bi evlilik yaptim ama kimse bilmiyor sır kalacak aramizda. Zaten fiilen bir evlilik yasantim olmadi bosandim. Hemen boşanma düşünmüyorum. Numaram mevcut sartlari kararlastiralim.

İnstagram hesabim serhat.omac

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt