• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Okunuyor :
Anlaşmalı formalite evlilik yapmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sude26

Acemi
Üye
nerde yasıyosunuz acaba benımde boyle bıseye ıhtıyacım var

sude26

Acemi
Üye
ANKARADA YASIYORUM 26 YASINDA BAYANIM ÖZEL BIR SEBEPTEN DOLAYI ANLASMALI EVLILIK YAPMAK ISTIYORUM. EVLENMEDEN ONCE ANLASMA YAPILMASI SARTTIR. BENIM GIBI OZEL BIR DURUMU OLAN EVLENMEK ZORUNDA KALAN, TAYIN ISTEYEN YADA GAY OLAN BIR BAYLA ANLASABILIRIZ BIRBIRIMIZE YARDIMCI OLABILIRIZ. DUSUNENLER MAIL ATABILIR

sude26

Acemi
Üye
ANKARADA YASIYORUM 26 YASINDA BAYANIM OZEL BIR DURUMUM VAR VE ANLASMALI EVLILIK YAPMAK ISTIYORUM MADDI BIR BEKLENTIM YOK OLANLARDA YAZMASIN GERI KALANLAR OZEL OLARAK GORUSULECEKTIR DUSUNENLER YAZABILIR

F

firat

Ziyaretci
22 yaşındayım istanbul da yaşıyorum benim acilen sözleşmeli evlilik yapmak gerikiyor sadece kağıt üzeri

sude26

Acemi
Üye
Cevap: Biri çıksın artık

27 yaşında yakışıklı ve fiziği gayet düzgün üniversite mezunu bir erkeğim aileye karşı göstermelik evlilik yapmak istiyorum aileler tanışacak düğün olacak herşey usulüne uygun olacak max. 2 yıl evli kaldıktan sonra boşanacağız. Benim gibi aynı sorunu yaşayan bayanlarla detayları konuşuruz kesinlikle para talep etmeyiniz. İlgilenen bayanlar msj atabilirler. Dul ve çocuklu bayanlar msj atmasınlar lütfen. Gerçek bir evlilik de aramıyorum sadece formalite.

nerde yasıyorsunuz durumlarımız benzer konusabılırız

sude26

Acemi
Üye
'' Herkese merhaba. İzmirliyim. Yaşım 25 Ankara'da yaşıyorum. 3 yıllık devlet memuruyum. Tayin, aile baskısı, eş cinsel problemleri yüzünden sıkıntı yaşayıp anlaşmalı evlilik yapmak isteyen problemsiz bayanlarla anlaşmalı evlilik yapabilirim. 1-2-3 yıla kadar anlaşma yaparım daha falzası olmaz. Her şeyi profesyonel bir şekilde düzenleyeceğim. Boşanma aşamasında kimsenin birbirinden alacağı vereceği olmaz olamaz. İki kardeş gibi yaptığımız anlaşmayı sürdürmekten yanayım. Düşünen aklı başında olan bayanlar mail adresimden ulaşabilirsiniz. '' Tşkkrler forum meydan.
gorusmemız mumkun mu

sude26

Acemi
Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt