• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Erkek Anlaşmalı Evlilik

Fatih37

Acemi
Üye
Merhaba. 37 yaşındayım. İstanbul Anadolu yakasında yaşıyorum. Eli yüzü düzgün biriyim . Öğretmenim. Çocuk sahibi olmak istiyorum . Fakat cinsel ve ruhsal olarak kadınlara ilgim yok. Benim istediğim aynı durumda olan bir kadınla anlaşmalı evlenmek ve çocuk sahibi olmak. Çocuğu birlikte de buyutebiliriz ayrı da. Çocuk olduktan belli bir süre sonra da ayrılabiliriz. Ama tercihim birlikte büyutmekten yana.Çocuk bazen bende bazen sende kalabilir. Boşansak bile çocuktan dolayi zaman zaman bir araya da gelebiliriz. . Benim gibi düşünen biri mutlaka vardır diye düşünüyorum. Kendi ayakları üzerinde duran,sorumluluk sahibi, aklı başında , ne istediğini bilen , net ve sözünün arkasinda duran , cinsel ve ruhsal yönden erkeklere ilgi duymayan, çocuk sahibi olmak isteyen bir kadınla anlaşmalı olarak evlenmek istiyorum. Evlilik sözleşmesi de yapabiliriz. Ciddi olanların mesajını bekliyorum. Cinsellik ve duygusal yakınlık asla istemiyorum. Bunu beklemeyecek biri olmalı. Çocuk sahibi olmak istemeli. Umarım benim gibi düşünen biri çıkar.