• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Erkek Anlaşmalı Evlilik

R

Rain

Ziyaretci
herkese merhaba !... Anlaşmalı evlilik yapmak isteyen arkadaşlar ulaşabilir. Ankara'da ikamet ediyorum. Detaylar için yazabilirsiniz.

0534 300 93 20 :prv:

Kanadalı

Acemi
Üye
Merhaba,ben Kanada vatandaşıyım ve İstanbulda yaşıyorum.45 yaşındayım,bayanlara cinsel ilgim yok,o yuzden anlaşmalı olarak hayat arkadaşlığı yapmak istiyorum.Müslümanım ve dinimi yaşamaya gayret ediyorum.İnançlı ve kapalı bir bayan olursa daha iyi anlaşabiliriz.Ciddi bayanlardan mesaj bekliyorum...

R

Rain

Ziyaretci
Merhaba arkadaşlar. Ankara'da ikamet eden, kurumsal bir firma'da işletme sorumlusu olarak çalışan beyim. Şehir farketmez ,herkesin olduğu gibi benimde sorunlarım var yanlış anlaşılmasın kısaca ailevi diyelim . Olursa anlaşarak evlenmek istiyorum. Detayları görüşmek için yazmanızı beklerim.

0534 300 9320

Whatsapp'tan resim görüntüleyebilirsiniz.

R

Rain

Ziyaretci
Güncel ilandır arkadaşlar

R

Rain

Ziyaretci
Whtspp dan yazabilirsiniz. Lütfen sadece ciddiyet...

R

Rain

Ziyaretci
Güncel numaram 0553 842 32 82

R

Rain

Ziyaretci
İlanım günceldir. Numaram değişti sadece 05538423282

R

Rain

Ziyaretci
iyi akşamlar arkadaşlar... Kısaca sorunumdan bahsedicem. Ne aile baskısı ne cinsel tercih... sadece ailemden gizli bir evlilik yaptım kimse bilmiyor ama fiilen bir evlilik yaşantım olmadı .
Aileme ve cevremdekilere mutlu bir tablo cizmek istiyorum. Beklentileri birlikte belirleyelim.
Sessiz sakin bir yapım vardır.

whatsapp'dan yazabilirsiniz. 0553 842 3282

R

Rain

Ziyaretci
İnstagram hesabim, serhat.omac

R

Rain

Ziyaretci
Kurumsal bir firmada teknik ressamim. Yaş veya herhangi kriterim yoktur. Konuşalım anlaşabilelim yeterli. Kağıt üzeri yada ayrı şehirler falan bu tür sorunlar olmasın rica ediyorum kararlı olanlar ile iletişim kuralım. Numaram ve instgram hesabımı paylaştım.

R

Rain

Ziyaretci
Evet net bir sebeb değil dimi öylesine yazmışım karmaşık birşey...

Rainn

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye
Merhaba arkadaşlar. Ankara'da ikamet eden, kurumsal bir firma'da işletme sorumlusu olarak çalışan beyim. Teknik ressamım. Şehir farketmez. Herkesin olduğu gibi benimde sorunlarım var yanlış anlaşılmasın kısaca ailevi diyelim. Olursa anlaşarak evlenmek istiyorum.
Detayları görüşmek için yazmanızı beklerim.

Whatsapp :05538423282
İnstagram : serhattomac

lykyaway

Amatör
Üye
Merhaba,ben Kanada vatandaşıyım ve İstanbulda yaşıyorum.45 yaşındayım,bayanlara cinsel ilgim yok,o yuzden anlaşmalı olarak hayat arkadaşlığı yapmak istiyorum.Müslümanım ve dinimi yaşamaya gayret ediyorum.İnançlı ve kapalı bir bayan olursa daha iyi anlaşabiliriz.Ciddi bayanlardan mesaj bekliyorum...
Marhaba, hala düşünüyorsanız, konuma bir göz atın lütfen

Buruk

Acemi
Üye
Günaydın arkadaşlar. Hayirli mutlu haberleriniz olur bugün inşallah. Sadece ankara degil heryerden herhangi bir sebepten evlenmeyi düsünen ciddi arkadaslar iletisime gecebilir.
0534 300 9320
Merhaba yaşınız ve kriterleriniz nedir

Buruk

Acemi
Üye
Merhaba arkadaşlar. Ankara'da ikamet eden, kurumsal bir firma'da işletme sorumlusu olarak çalışan beyim. Teknik ressamım. Şehir farketmez. Herkesin olduğu gibi benimde sorunlarım var yanlış anlaşılmasın kısaca ailevi diyelim. Olursa anlaşarak evlenmek istiyorum.
Detayları görüşmek için yazmanızı beklerim.

Whatsapp :05538423282
İnstagram : serhattomac
Merhaba yaşınız ve kriterleriniz nedir
özelden yazar mısınız şartlar nedir

Üst Alt