• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Şartlari karşılıklı belirleyelim isterim.

Okunuyor :

R

Rain

Ziyaretci
Evet net bir sebeb değil dimi öylesine yazmışım karmaşık birşey...

Rainn

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye
Merhaba arkadaşlar. Ankara'da ikamet eden, kurumsal bir firma'da işletme sorumlusu olarak çalışan beyim. Teknik ressamım. Şehir farketmez. Herkesin olduğu gibi benimde sorunlarım var yanlış anlaşılmasın kısaca ailevi diyelim. Olursa anlaşarak evlenmek istiyorum.
Detayları görüşmek için yazmanızı beklerim.

lykyaway

Amatör
Üye
Merhaba,ben Kanada vatandaşıyım ve İstanbulda yaşıyorum.45 yaşındayım,bayanlara cinsel ilgim yok,o yuzden anlaşmalı olarak hayat arkadaşlığı yapmak istiyorum.Müslümanım ve dinimi yaşamaya gayret ediyorum.İnançlı ve kapalı bir bayan olursa daha iyi anlaşabiliriz.Ciddi bayanlardan mesaj bekliyorum...
Marhaba, hala düşünüyorsanız, konuma bir göz atın lütfen

Buruk

Acemi
Üye
Merhaba arkadaşlar. Ankara'da ikamet eden, kurumsal bir firma'da işletme sorumlusu olarak çalışan beyim. Teknik ressamım. Şehir farketmez. Herkesin olduğu gibi benimde sorunlarım var yanlış anlaşılmasın kısaca ailevi diyelim. Olursa anlaşarak evlenmek istiyorum.
Detayları görüşmek için yazmanızı beklerim.
İnstagram : serhattomac
Merhaba yaşınız ve kriterleriniz nedir
özelden yazar mısınız şartlar nedir

ozge7171

Acemi
Üye
Biri çıksın artık

27 yaşında yakışıklı ve fiziği gayet düzgün üniversite mezunu bir erkeğim aileye karşı göstermelik evlilik yapmak istiyorum aileler tanışacak düğün olacak herşey usulüne uygun olacak max. 2 yıl evli kaldıktan sonra boşanacağız. Benim gibi

aynı sorunu yaşayan bayanlarla detayları konuşuruz kesinlikle para talep etmeyiniz. İlgilenen bayanlar msj atabilirler. Dul ve çocuklu bayanlar msj atmasınlar lütfen. Gerçek bir evlilik de aramıyorum sadece formalite.

Ozelden yaz detayli sekilde konuşalım

Nursima

Acemi
Üye
Biri çıksın artık

27 yaşında yakışıklı ve fiziği gayet düzgün üniversite mezunu bir erkeğim aileye karşı göstermelik evlilik yapmak istiyorum aileler tanışacak düğün olacak herşey usulüne uygun olacak max. 2 yıl evli kaldıktan sonra boşanacağız. Benim gibi aynı sorunu yaşayan bayanlarla detayları konuşuruz kesinlikle para talep etmeyiniz. İlgilenen bayanlar msj atabilirler. Dul ve çocuklu bayanlar msj atmasınlar lütfen. Gerçek bir evlilik de aramıyorum sadece formalite.
Buldunuz mu. Hala gecerli mi

Nursima

Acemi
Üye

Lütfen ciddi ve kararli olan bayanlar.
Mail atabilir arkadaş istegi atabilir veya özel mesaj birakabilir.
( Mail adresim ayrica sosyal medya hesabimdir )
Biri çıksın artık

27 yaşında yakışıklı ve fiziği gayet düzgün üniversite mezunu bir erkeğim aileye karşı göstermelik evlilik yapmak istiyorum aileler tanışacak düğün olacak herşey usulüne uygun olacak max. 2 yıl evli kaldıktan sonra boşanacağız. Benim gibi aynı sorunu yaşayan bayanlarla detayları konuşuruz kesinlikle para talep etmeyiniz. İlgilenen bayanlar msj atabilirler. Dul ve çocuklu bayanlar msj atmasınlar lütfen. Gerçek bir evlilik de aramıyorum sadece formalite.
Tolga bey iletisime gecelim

izmir35

Acemi
Üye
Merhaba 25 yaşında istanbul anadolu yakasındayım. Ciddi evlilik düşünmüyorum bu yüzden ailelere ve çevreye karşı evli olmak istiyorum. Evlilikte dost arkadaş kalabileceğimiz hem ev arkadaşı hem de evlilik baskısı ve sorumluluğu olmayacak bir anlaşma öneriyorum. Konu ile ilgili olarak anlaşmalı evlenmek isteyen erkeklerden yanıt bekliyorum.
Merhaba şartları konuşabilir miyiz

Tüm sayfalar yüklendi.
Üst Alt