• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Şartlari karşılıklı belirleyelim isterim.

Okunuyor :
Anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Şartlari karşılıklı belirleyelim isterim.

Kanadalı

Acemi
Üye
Merhaba,ben Kanada vatandaşıyım ve İstanbulda yaşıyorum.45 yaşındayım,bayanlara cinsel ilgim yok,o yuzden anlaşmalı olarak hayat arkadaşlığı yapmak istiyorum.Müslümanım ve dinimi yaşamaya gayret ediyorum.İnançlı ve kapalı bir bayan olursa daha iyi anlaşabiliriz.Ciddi bayanlardan mesaj bekliyorum...

R

Rain

Ziyaretci
Merhaba arkadaşlar. Ankara'da ikamet eden, kurumsal bir firma'da işletme sorumlusu olarak çalışan beyim. Şehir farketmez ,herkesin olduğu gibi benimde sorunlarım var yanlış anlaşılmasın kısaca ailevi diyelim . Olursa anlaşarak evlenmek istiyorum. Detayları görüşmek için yazmanızı beklerim.

R

Rain

Ziyaretci
iyi akşamlar arkadaşlar... Kısaca sorunumdan bahsedicem. Ne aile baskısı ne cinsel tercih... sadece ailemden gizli bir evlilik yaptım kimse bilmiyor ama fiilen bir evlilik yaşantım olmadı .
Aileme ve cevremdekilere mutlu bir tablo cizmek istiyorum. Beklentileri birlikte belirleyelim.
Sessiz sakin bir yapım vardır.

R

Rain

Ziyaretci
Kurumsal bir firmada teknik ressamim. Yaş veya herhangi kriterim yoktur. Konuşalım anlaşabilelim yeterli. Kağıt üzeri yada ayrı şehirler falan bu tür sorunlar olmasın rica ediyorum kararlı olanlar ile iletişim kuralım. Numaram ve instgram hesabımı paylaştım.

Tüm sayfalar yüklendi.
Üst Alt