• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Şartlari karşılıklı belirleyelim isterim.

R

Rain

Ziyaretci
Yazdıklarımı okuyup iletisim kurarsanız cok sevinirim

Tarık2222

Acemi
Üye
Elazığda kamu çalışanı bir beyim belli cevresel ve ailevi sebeplerden ötürü anlaşmalı evlilik düşünüyorum. karsilikli şartları konuşup anlaşmak için bekliyorum.

R

Rain

Ziyaretci
Burada numaramı veriyorum sorunsuz iletisim kuralim diye baska bir sebebi yoktur özel numaraya da aciktir.
Arayan ve olumsuz olan arkadaslardan biri de cikip benim rahatsiz ettiğimi iddaa edemez. Burada anlaşmak için buluşuyoruz. Lütfen ama lütfen ciddi olan arkadaslar. Özel sebebler burada paylaşılmaz benim ve kişi arasında sır olarak kalır. gerek whatsapp'dan gerek görüntülü gerekirse bizzat tanışabiliriz.
Benimde paylaşacağım konular var güven oldugu taktirde paylaşacagim.
İşim geregi şuan için Ankarada yaşayacağım..
Teknik ressamım, 1985 doğumluyum. yaş ve ya herhangi bir takıntım yoktur.

D

dephnemel

Ziyaretci
Ailevi problemlerdrn dolayı anlaşmalı evlilik istiyorum 30 yaşındayım

Z

ZZiyaretci

Ziyaretci
28 yaşında yakışıklı ve fiziği gayet düzgün üniversite mezunu bir erkeğim aileye karşı göstermelik evlilik yapmak istiyorum aileler tanışacak düğün olacak herşey usulüne uygun olacak max. 2 yıl evli kaldıktan sonra boşanacağız. Benim gibi aynı sorunu yaşayan bayanlarla detayları konuşuruz kesinlikle para talep etmeyiniz. İlgilenen bayanlar msj atabilirler. Dul ve çocuklu bayanlar msj atmasınlar lütfen. Gerçek bir evlilik de aramıyorum sadece formalite.

S

Salih5234

Ziyaretci
Selam hatıce mesajını okudum bende anadolu yakasında oturuyorum pendık bende böyle bır evlılık dusunuyorum yasım 35 düşünürsen gercekten olabilir bu numaradan mesaj atabılırsın

C

cenk2837

Ziyaretci
Slm ist avrupa takasu bayanlarla anlasmali evlilik yapabilirim gerekenleri kinusalim.

R

Rain

Ziyaretci
Ankara yada Ankara'da yaşayabilecek,sevgili, imam nikah vs.gibi sorunları olmayanlar lütfen.
Arkadaşlar herkesin sıkıntısı olabilir var da. Bu yüzden anlaşarak istiyoruz. Şahsim adina partneri olan ile iletişime geçmek istemiyorum.
:eek:k:

anlasmali

Acemi
Üye
Herhangi bi sebebten dolayı türk yada yabancı evliliğe ihtiyacı olan bayanlarla (evlilik sözleşmesi ile)
Maddi sıkıntılarım olduğu icin belirli bir ücret alarak evlenebilirim sadece imzalar atılırken görüşebiliriz
30 yaşında istanbul bahçeşehirde oturuyorum.Türkiyenin her yerinede gelebilirim

R

Rain

Ziyaretci
İyi geceler .. Herhangi bir sebepten evlenmek zorunda olan , sorun yasayan yada anlasmali evlilik düsünen arkadaslar. Ankarada yaşıyorum. sehir önemli degil benim için sartlari konusalim.
WhatsApp'dan da yazabilirsiniz

Pegasus

Acemi
Üye
herkese iyi günler 30 yaşındayım gaziantepte yaşıyorum kamuda memurum tayin sıkıntım yok artık evlilik zamanım geldiği için çevrenin evlen artık demelerinden sıkıldım ve bazı insanların farklı gözle bakmasından bunun için anlaşabileceğim biriyle benim gibi düşünen bir bayanla anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum tayin sorunum yok ortak bir şehirde yaşayabiliriz benim gibi düşünen bayanlardan mesaj bekliyorum iyi günler diliyorum herkese

R

Rain

Ziyaretci
herkese merhaba !... Anlaşmalı evlilik yapmak isteyen arkadaşlar ulaşabilir. Ankara'da ikamet ediyorum. Detaylar için yazabilirsiniz.

Üst Alt