• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Şartlari karşılıklı belirleyelim isterim.

Okunuyor :

R

Rain

Ziyaretci
anlaşmalı evlilik 2020 , anlaşmalı evlilik yapmak isteyenler group , para karşılığı anlaşmalı evlilik almanya , anlasmali evlilik ajansi, yurtdışı anlaşmalı evlilik siteleri , ücretsiz anlaşmalı evlilik sitesi , anlaşmalı evlilik , para karşılığı anlaşmalı evlilik 2020

Lütfen ciddi ve kararli olan bayanlar.
Mail atabilir arkadaş istegi atabilir veya özel mesaj birakabilir.
( Mail adresim ayrica sosyal medya hesabimdir )

Moderatör tarafında düzenlendi:
R

Rain

Ziyaretci
Günaydın arkadaşlar. Hayirli mutlu haberleriniz olur bugün inşallah. Sadece ankara degil heryerden herhangi bir sebepten evlenmeyi düsünen ciddi arkadaslar iletisime gecebilir.

R

Rain

Ziyaretci
Lütfen kararlı ciddi olan arkadaslar iletişime gecsinler. Herhangi bir sebepten evlenmek zorunda olan yada sorun yasayan anlasmali formalite evlilik düsünen arkadaslar. sehir önemli degil benim için sartlari konusalim. Ankaradayim

Haticeedenizz

Acemi
Üye
Merhaba 25 yaşında istanbul anadolu yakasındayım. Ciddi evlilik düşünmüyorum bu yüzden ailelere ve çevreye karşı evli olmak istiyorum. Evlilikte dost arkadaş kalabileceğimiz hem ev arkadaşı hem de evlilik baskısı ve sorumluluğu olmayacak bir anlaşma öneriyorum. Konu ile ilgili olarak anlaşmalı evlenmek isteyen erkeklerden yanıt bekliyorum.

R

Rain

Ziyaretci
Sehir farketmez benim icin ama sartları karşılıklı belirleyelim

R

Rain

Ziyaretci
Hayırlı cumalar arkadaşlar. Hayirli mutlu haberleriniz olsun inşallah.

R

Rain

Ziyaretci
Evlilik için ciddi düşünen kişiler lütfen numara bırakmamın sebebi kararlı oldugum icindir. Sartlar olumlu olsada olmasada suana kadar iletişime gecen hiçbir kimseyi rahatsız etmedim. Aynı saygı ve ciddiyeti rica ediyorum.

Üst Alt