• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Şartlari karşılıklı belirleyelim isterim.

R

Rain

Ziyaretci
Anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Şartlari karşılıklı belirleyelim isterim.

Lütfen ciddi ve kararli olan bayanlar.
Mail atabilir arkadaş istegi atabilir veya özel mesaj birakabilir.
( Mail adresim ayrica sosyal medya hesabimdir )

R

Rain

Ziyaretci
Ankarada yasiyorum....

R

Rain

Ziyaretci
Günaydın arkadaşlar. Hayirli mutlu haberleriniz olur bugün inşallah. Sadece ankara degil heryerden herhangi bir sebepten evlenmeyi düsünen ciddi arkadaslar iletisime gecebilir.

R

Rain

Ziyaretci
Hayırlı cumalar arkadaşlar

R

Rain

Ziyaretci
Lütfen kararlı ciddi olan arkadaslar iletişime gecsinler. Herhangi bir sebepten evlenmek zorunda olan yada sorun yasayan anlasmali formalite evlilik düsünen arkadaslar. sehir önemli degil benim için sartlari konusalim. Ankaradayim

Haticeedenizz

Acemi
Üye
Merhaba 25 yaşında istanbul anadolu yakasındayım. Ciddi evlilik düşünmüyorum bu yüzden ailelere ve çevreye karşı evli olmak istiyorum. Evlilikte dost arkadaş kalabileceğimiz hem ev arkadaşı hem de evlilik baskısı ve sorumluluğu olmayacak bir anlaşma öneriyorum. Konu ile ilgili olarak anlaşmalı evlenmek isteyen erkeklerden yanıt bekliyorum.

R

Rain

Ziyaretci
Sehir farketmez benim icin ama sartları karşılıklı belirleyelim

R

Rain

Ziyaretci
Günaydın arkadaşlar..

R

Rain

Ziyaretci
Hayırlı cumalar arkadaşlar. Hayirli mutlu haberleriniz olsun inşallah.

R

Rain

Ziyaretci
Evlilik için ciddi düşünen kişiler lütfen numara bırakmamın sebebi kararlı oldugum icindir. Sartlar olumlu olsada olmasada suana kadar iletişime gecen hiçbir kimseyi rahatsız etmedim. Aynı saygı ve ciddiyeti rica ediyorum.

B

Burakkk34

Ziyaretci
Lütfen kararlı ciddi olan arkadaslar iletişime gecsinler. Herhangi bir sebepten evlenmek zorunda olan yada sorun yasayan anlasmali formalite evlilik düsünen arkadaslar. sehir önemli degil benim için sartlari konusalim. Ankaradayim
WhatsApp'dan da yazabilirsiniz.
İnsan cinsiyetini yazmaz mı buraya? Bu kafayla nasıl anlaşmalı evlilik yapmayı düşünüyorsun acaba?

G

Guney06

Ziyaretci
Ankarada yasiyorum 29 yasindayim adim gokhan para karsiligi antlasmali evlilik yapabilirim

T

Tolqaa

Ziyaretci
Biri çıksın artık

27 yaşında yakışıklı ve fiziği gayet düzgün üniversite mezunu bir erkeğim aileye karşı göstermelik evlilik yapmak istiyorum aileler tanışacak düğün olacak herşey usulüne uygun olacak max. 2 yıl evli kaldıktan sonra boşanacağız. Benim gibi aynı sorunu yaşayan bayanlarla detayları konuşuruz kesinlikle para talep etmeyiniz. İlgilenen bayanlar msj atabilirler. Dul ve çocuklu bayanlar msj atmasınlar lütfen. Gerçek bir evlilik de aramıyorum sadece formalite.

ilknurdm

Acemi
Üye
ben de anlasmali bir evlilik yapmak istiyorum bayanim ailevi baskidan dolayi ankara da yasiyorum

R

Rain

Ziyaretci
İyi geceler .. Herhangi bir sebepten evlenmek zorunda olan yada sorun yasayan anlasmali formalite evlilik düsünen arkadaslar. Ankarada yaşıyorum. sehir önemli degil benim için sartlari konusalim. WhatsApp'dan da yazabilirsiniz.

R

Rain

Ziyaretci
Numara'm güncellendi arkadaslar

R

Rain

Ziyaretci
Hayırlı Ramazanlar...

R

Rain

Ziyaretci
Ciddi olan ve lütfen sorunsuz kisiler !...

R

Rain

Ziyaretci
Herkese simdiden iyi bayramlar arkadaşlar.
Burada numaramı veriyorum sorunsuz iletisim kuralim diye baska bir sebebi yoktur özel numaraya da aciktir.
Arayan ve olumsuz olan arkadaslardan biri de cikip benim rahatsiz ettiğimi iddaa edemez. Burada anlaşmak için buluşuyoruz. Lütfen ama lütfen ciddi olan arkadaslar. Özel sebebler burada paylaşılmaz benim ve kişi arasında sır olarak kalır. gerek whatsapp'dan gerek görüntülü gerekirse bizzat tanışabiliriz.
Benimde paylaşacağım konular var güven oldugu taktirde paylaşacagim.
İşim geregi şuan için Ankarada yaşayacağım alternatif olmadığı müddetce.
Teknik ressamım, 1985 doğumluyum. yaş ve ya herhangi bir takıntım yoktur.

Üst Alt