• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Kadın Anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum (istanbul)

31 yaşında,düzgün ahlaklı ve düzgün fiziksel görünüme sahip bir bayanım.9 yıllık matematik öğretmeniyim.istanbul'da çalışıyorum ancak iyi anlaşabileceğim biri için şehir değiştirebilirim.niyetim topluma karşı gerçekçi görünen bir evlilik yapmaktır.aynı evin içinde ise içinde cinsellik barındırmayan bir ev arkadaşlığı istiyorum.toplum içinde efendi ve terbiyeli addedilen biriyim.
böyle bir evliliği isteme nedenim cinsel yönelimim.ama herhangi bir eşcinsel ilişki kurmadığım ve kurmayacağım için ( dini inançlarım sebebiyle ) kendimi aseksüel olarak tanımlamayı tercih ediyorum.bir erkekle duygusal ve tensel bir bağ kurmam mümkün değil.ama eğer uyuşursak ailem gibi görebilirim.
hem evlilik sorumluluğu taşıyıp hem de normal bir evliliğe göre görev ve sorumluluklar yönünden biraz daha rahat olmak isterim.bir tür ev arkadaşlığı gibi.
çocuk sahibi olmayı da arzu ediyorum.(tıbbi yöntemlerle)
evliliğin süresiyle ilgili bir planım yok.ölene kadar da sürebilir.biraz anlaşmaya bağlı.inandırıcı ve gerçekçi olması için uyumlu adaylar(iş,yaş vs.) yazarsa çok sevinirim.eşcinsel veya aseksüel olması tercih sebebi olur.