• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Erkek Anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum (istanbul)

enginalmac

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye
Merhaba Ben Engin yaş 26 istanbulda yaşıyorum ufak tefek maddi problemlerim var bu yüzden anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Arayın buluşalım oturalım konuşalım yada internet üzerinden görüşelim öyle zorlu birisi değilim saçma sapan şart şurt yoktur bende emin olun bir orta yol bulabiliriz. enginalmac@gmail.com veya 05393996745 (telefonla ulaşmanız tercihimdir) haber bekliyorum sizlerden.

enginalmac

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye
Merhaba . Adım Engin yaş 26 İstanbulda oturuyorum . Hayatımı paylaşacağım bir bayan arkadaş arıyorum . Evlenmeyi düşünen aile baskısından kaçmak isteyen hanımlar 05393996745 bu numaradan benimle iletişime geçin . Mesaj yolu ile iletişime geçerseniz sevinirim . Detayları konuşalım . Maddi bir beklentim yok sizinde yoksa ve düşünceleriniz ciddi ise bana telefonumdan mesaj atın . Mesaj istememin sebebide iş yeri kurallarım

enginalmac

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye
Anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum , bir ücret vs. gibi şeyler yok dışarıya karşı göstermelik olacak bir evlilik . Dışarıya karşı mutlu bir çift kendi evimizde yakın arkadaş olarak yaşayacağız . İlgilenen varsa enginalmac@gmail.com e-mail adresimden yada 05393996745 telefon numaramdan ulaşabilirler . Lütfen sadece ciddi olan bayan arkadaşlar yazsınlar.

enginalmac

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye
anlaşmalı , paralı yok öyle yok böyle değil gerçekten bir hayatı paylaşabileceğim 26 yaşından büyük olmayan bir bayan aramaktayım . 0539 399 67 45 . bu numaradan rahatça ulaşabilirsiniz . aklınıza kötü şeyler gelmesin en azından bi mesaj atın muhabbet edelim zaten anlarsınız nasıl birisi olduğumu . neyse lafı çok uzatmaya gerek yok . varsa gerçekten bir ömür paylaşabileceğim birileri bekliyorum . 0539 399 67 45

Saygılar

enginalmac

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye
27 yaşındayım acil tıp teknisyeniyim , İstanbul Çağlayan'da kendi evimde yaşıyorum . Doğru dürüst bir hanımla tanışmak ve olursa inşallah evlilik düşünüyorum . Not; para yolla bilmem ne gibi şeylere kanacak aptal bir insan değilim. 0539 399 6745 yada enginalmac@gmail.com dan bana ulaşabilirsiniz

enginalmac

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye
hayatımı paylaşabileceğim birisi ile tanışmak umuduyla burdayım . İstanbul Çağlayan'da yaşıyorum . yaş 27 , acil tıp teknisyeniyim . tanışmak görüşmek isterseniz 05393996745 - enginalmac@gmail.com . tanımaya çalışın pişman olmayacaksınız

enginalmac

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye
Anlaşmalı evlilik yapmak zorunda olan hanımlar bana ulaşabilirsiniz . İstanbulda yaşıyorum 27 yaşındayım Acil Tıp Teknisyeniyim . İletişim; enginalmac@gmail.com 0 539 399 67 45
tanışırız , konuşup anlaşabilir sorun her neyse inşallah hayırlısıyla çözüme kavuşturabiliriz .

lykyaway

Amatör
Üye
Hic cevren yok mu? Normal evlilik yok artik netten

enginalmac

Acemi
Uzaklaştırıldı
Üye
Selamlar Ben Engin yaş 27 İstanbul'da yaşıyorum maddi problemlerim yüzünden para karşılığı anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum böyle birşey düşünenler varsa aranızda bana siteden mesaj atabilirsiniz yada enginalmac@gmail.com mail adresinden istediğiniz gibi ulaşabilirsiniz. Çok para ister bilmem ne gibi düşüncelere kapılmayın önce bi konuşalım . iyi günler dilerim .