• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum(çocuk için)

lykyaway

Amatör
Üye
merhaba 35 yaşında kamuda çalışan bir bayanım.sadece tüp bebek yöntemiyle çocuğumun olması için evlenmek istiyorum.benim gibi karşı cinse ilgi duymayan bebeği birlikte yada ayrı da olsa benimle büyütmek isteyen birini bekliyorum

Z

Ziyaretci 35

Ziyaretci
Size ulasabilecegim bir mail adresi varmı

Love Story

Acemi
Üye
SLM ; Çok saçma bir isdeginiz var :S Madem çocuk isdiyorsunuz ilişki yaşamadan olur mu hiç ? tüp bebek yöntemine yanaşıcak erkek düşünmüyorum ! Madem çocuk isdiyorsanız ilişkiyede katlanıcaksınız ! Siz özel birisi olabilirsiniz ama sizin gibi özel birisi olmuyabilir :S Ayrıca özel hastaneler V&B tüp bebek yöntemini uyguluyabilirsiniz .Buralarda bulucagınızı sanmıyorum . Tüp bebek yapamassanız evlatlık alıp büyütünüz . Yurdumuz genelinde bir çok çocuk küçük yaşlarda yetimhanelere düşüyor malesef :-( ! . . .

lykyaway

Amatör
Üye
SLM ; Çok saçma bir isdeginiz var :S Madem çocuk isdiyorsunuz ilişki yaşamadan olur mu hiç ? tüp bebek yöntemine yanaşıcak erkek düşünmüyorum ! Madem çocuk isdiyorsanız ilişkiyede katlanıcaksınız ! Siz özel birisi olabilirsiniz ama sizin gibi özel birisi olmuyabilir :S Ayrıca özel hastaneler V&B tüp bebek yöntemini uyguluyabilirsiniz .Buralarda bulucagınızı sanmıyorum . Tüp bebek yapamassanız evlatlık alıp büyütünüz . Yurdumuz genelinde bir çok çocuk küçük yaşlarda yetimhanelere düşüyor malesef :-( ! . . .
biraz büyümeye ne dersin? eşcinsel olan yada cinsellikten tamamen soyut erkekler var.bir arkadaşım bu sebepten kocasından boşandı.yetimhanedekiler kendi kanım değil.kendi evladım olursa ordan da birini almak isterim tabi neden olmasın.ama içimdeki boşluğu doldurmaz.cinselliğe de katlanmak zorunda değilim.katlanmak istemeyen erkekler de var ,biliyorum.

R

Rain

Ziyaretci
Cinsellik düşünmeyen erkekler olduğu gibi sorunu olup bunu paylaşamayanlarda var. Adı üstünde anlaşabilirsen evlenirsin anlaşamazsan evlenmezsin. Kimsenin düşüncesine sacma demiyelim bence. Ayrıca ilk mesajini okumustim. Birlikte büyütebileceğimiz demiş güzel bence. umarim istediğini bulabilir...

B

Bariss

Ziyaretci
Hala arayışınız devam ediyorsa ben de tayin için düşünüyorum görüşelim devam ediyor ise kamuda çalışıyorum

lykyaway

Amatör
Üye
Lütfen ayakları yere basan gerçekçi ve makul kişiler yazsın.normal şartlar altında,internet olmasa,anlaşmalı evlilik imkanı olmasa,soyunu surduremeyip genetik çöplükte yerini alacak kisiler,inanılmaz beklentilere giriyorlar.
Biraz sert belki ama utanmasa yercekimsiz ortamda çilek yiyip elma tadı almak istiyorum diyecek tipler var.
Arkadaşım herşey çok mükemmel olsa ne sen ne de ben burada olurduk.birseyler ters gitmiş işte, buradayız sonuç olarak.
Gerçek evlilik için bile çıtayı nirvanaya çıkaracak şartları sıralamışlar.
Altı üstü sahte bir evlilik bu kadar zor olmamalıydı.

lykyaway

Amatör
Üye
Türkiye de öyle birini zor bulursunuz gibi geliyor bana.
Aksine,buluyorum.tamamen benimle aynı durumdalar. Ama gerçek bir evililikmis gibi yüzde yüz uyum aranıyor.politik,dini vs.
Beklenti tavan.
Adam eşcinsel;ama heterolar gibi uzun boylu,çok genç, çok güzel, bla bla bla bla kız ariyor. Senin ne işine yarayacak bu özellikler, sirf ailene ve cevrene bakin ne guzel bir kizla evleniyorum demek için mi neyin ispatı bu.
Tuhaf ya gercekten tuhaflar.

egeMenBiseks

Acemi
Üye
biraz büyümeye ne dersin? eşcinsel olan yada cinsellikten tamamen soyut erkekler var.bir arkadaşım bu sebepten kocasından boşandı.yetimhanedekiler kendi kanım değil.kendi evladım olursa ordan da birini almak isterim tabi neden olmasın.ama içimdeki boşluğu doldurmaz.cinselliğe de katlanmak zorunda değilim.katlanmak istemeyen erkekler de var ,biliyorum.

egeMenBiseks

Acemi
Üye
böyle biri ancak ailesin den ve çevresin den tamamen gizli gay pasif birey olur onun dışında sizinle bunu yapabilecek biri olduğunu sanmıyorum

Üst Alt