• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

anlaşmalı evlilik (izmir)

Okunuyor :
anlaşmalı evlilik (izmir)

svkt

Acemi
Üye
28 yaşındayım şartlar konuşulduktan sonra uygun görünürse sadece kağıt üstünde evlenebiliriz

izmir35

Acemi
Üye
Merhaba izmirde yaşayan işi gücü olan bir beyim gerek aileri mutlu etmek gerek sosyal statüyü yükseltmek için anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum herşey usulüne göre olacak şekilde herkese gerçek evlilik olduğunu düşünecek bir dost arkadaş arıyorum benimle aynı düşüncede olan bayan arkadaşlar özelden mesaj yazabilirler.

yusufyilmaz

Acemi
Üye
İzmir düşünen bayan varsa bende arayışımı yazayım. 30 yaşındayım. Erkeğim ve bayanlara karşı bir ilgim yok. Kamuda sabit bir işim var ve maddi manevi sıkıntım yok. Çevremdekilerden sıkıldığım için cinsellik olmayacak şekilde bir anlaşmalı evlilik istiyorum. Dışarıya karşı karı koca gibi gözüküp ev içinde ise ev arkadaşlığı tadında olacak. şu an İzmir'de yaşasam da böyle bir şartım yok başka şehirler de olabilir. İlgilenen bayanlar iletişime geçebilir.

Stefiano_

Acemi
Üye
Merhaba , İzmir’de yaşayan 33 yaşında devlet memuru bir erkeğim. Çevreye karşı evli görünüp ev içerisinde arkadaş gibi yaşayabileceğim tercihen devlet memuru ve cinsel yönelimi farklı , maddi bir beklentisi olmayan ki benimde olmayacak bir kadın aramaktayım. Tayin yoluyla İzmir’e gelmek isteyenlerde yazabilir. Evlilik konusunda ciddiyim . Benim gibi ciddi düşünenlerin özelden ulaşmasını istiyorum.

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Merhaba , İzmir’de yaşayan 33 yaşında devlet memuru bir erkeğim. Çevreye karşı evli görünüp ev içerisinde arkadaş gibi yaşayabileceğim tercihen devlet memuru ve cinsel yönelimi farklı , maddi bir beklentisi olmayan ki benimde olmayacak bir kadın aramaktayım. Tayin yoluyla İzmir’e gelmek isteyenlerde yazabilir. Evlilik konusunda ciddiyim . Benim gibi ciddi düşünenlerin özelden ulaşmasını istiyorum.

yukarıdaki siteye yazınız bu sitede evliik katogorisi kapalıdır
KİLİT

Üst Alt