• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Anlaşmalı Evlilik (balıkesir)

balikesir1010

Acemi
Üye
Merhabalar
İsmim Fatih
35 yaşındayım
Kamuda çalışıyorum, Devlet Memuruyum.
Anlaşmalı Evlilik düşünüyorum
İlgilenenler geri dönüş yapabilirler

Haticeedenizz

Acemi
Üye
Cevap: Anlaşmalı Evlilik

Merhaba 25 yaşında istanbul anadolu yakasındayım. Ciddi evlilik düşünmüyorum bu yüzden ailelere ve çevreye karşı evli olmak istiyorum. Evlilikte dost arkadaş kalabileceğimiz hem ev arkadaşı hem de evlilik baskısı ve sorumluluğu olmayacak bir anlaşma öneriyorum. Konu ile ilgili olarak anlaşmalı evlenmek isteyen erkeklerden yanıt bekliyorum.

Bülent52

Acemi
Üye
Cevap: Anlaşmalı Evlilik

adım Bülent ist Avrupa yakasında oturuyorum dönüş yaparsanız konuşabiliriz

Haticeedeniz mesajınızı bekliyorum

Z

Ziyaretcicem

Ziyaretci
Merhaba 25 yaşında istanbul anadolu yakasındayım. Ciddi evlilik düşünmüyorum bu yüzden ailelere ve çevreye karşı evli olmak istiyorum. Evlilikte dost arkadaş kalabileceğimiz hem ev arkadaşı hem de evlilik baskısı ve sorumluluğu olmayacak bir anlaşma öneriyorum. Konu ile ilgili olarak anlaşmalı evlenmek isteyen erkeklerden yanıt bekliyorum.
tamam olur ben varım hatice

C

cenk2828

Ziyaretci
Slm ben dusunurum detaylar icin arayin konusalim 41 yasinda dul bir erkegim istanbulda yasiyorum Hatice hanim bekliyorum.

Aslıkoca

Acemi
Üye
Merhaba arkadaşlar. Bende dul bir bayanım. Birde oğlum var. Ailemle yaşıyorum, muhafazakâr bi çevrem var, tesettürlüyüm ve tekrar gerçek bir evlilik istemiyorum. Birlikte ev arkadaşlığı yapacak , ama gerçek evli gibi birbirimizi zorlamadan, kısıtlamadan bi hayat sürmek isteyen biriyle anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum. Evlilik boyunca maddi beklentim olmayacak. Yine aynı şekilde maddi beklentisi de olmamalı. Sadece menfeat birliği arayan varsa iletişime geçebilir.

yusufyilmaz

Acemi
Üye
Selam. 30 yaşındayım. Düzgün görünümlüyüm. Ahlaki değerlere önem veririm. Memurum. Cinsel beklenti olmadan benimle anlaşmalı evlilik yapabilecek bir bayan arıyorum. Şu an izmirde yaşıyorum lakin başka bir şehre de taşınabilirim. Eğer uyum ve anlaşma olursa tıbbi yoluyla evlat yetiştirmeyi de düşünebilirim. Etrafımdakilerin ne zaman evleniyorsun sorusundan bıktım çünkü. Uygun profilde ve arayışta olanlar irtibata geçebilir. Profilime mesaj atabilirsiniz. Mail atmak isteyenler için mail

Üst Alt