Anlarmış Gibi Yaptığımız 15 Şey

dogangunes

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Hayat erkekler için bazen çok zor oluyor özelliklede bazı konularda. İşte anlarmış gibi yaptığınız 15 şey!
1- Suni ve si arasındaki farklar
Bu Amerikan ikili Sonny ve Cher gibi bir şey değil mi? Onlar birbirlerini çok seviyorlardı. Televizyonda hit programları vardı. Fakat en sonunda ilişkileri kötü bitti. Çünkü biri kayarken öldü...

2- Gırtlaktan konuşan insanlar
"...Juhivvrfipij aşnodsnu aşk, masdijoijads nekojmidosajn..." Şey, Bay Robot, tane tane konuşmanız mümkün mü, dediğinizi anlamıyorum!

3- "Neden feribotlar batmaz
?
Batmayışının özel nedeni dünyanın çekim merkeziyle ilintili olmalı. Yoksa denizin orta yerinden bu hızla nasıl gidilir ki. Peygamber mi mübarek?

4- Cep telefon kontratları
Teknosa'daki çocuğun dediklerine göz atalım: "Bu fırsatı kaçırmayın, Nokia 3526, bluetooth'lu, N-Gaçe özelliği var, GPS 200, limitsiz internet girişim hakkı ve özel YouTube programı... Eee, peki telefon edebiliyor muyum?

5- Hermafrodit
Bunlar kendileriyle seks yapabiliyorlar mı? Evet! Demek ki bu yüzden onları sokakta dolaşırken göremezsin.

6- Kız arkadaş
Bunlara gerçekten arkadaşlık dityebilir misin? Kız arkadaşının çeşit çeşit erkek koleksiyonuna bir gö zat bakalım. Bir dakika samimi el tutuşmalar, sonra ağlaya ağlaya sarılmalar seremonisinden hangisi eğlenceli ki?

7- Prison Break hakkında söyledikleri
Bunlar sürekli kaçıyorlar mı?
-Evet
Niye yakalanmıyorlar?

8- Talimatlar
Arabayı durdur, camı indir, magandaya hareket çek ama arkadaşça! Yeğeninin sünnet olurkenki talimatları hatırla. Başını eğ, gülümse. Çamı tekrar yukarı kaldır. Ara sıra her şeyi unut. Direk eski Sovyetler savaşından kalan mayın tarlasına sür ve patlat kendini.

9- Bir Uzay Macerası

Kubrick bu eserinde insanın daha çok hümanist tarafını gösteriyor. Teknolojiyi ilahlaştırıyor adeta. Bu yüzden insanların hümanizmle ilgili kaygıları ortaya çıkıyor. "Mekanik anarşi" diye adlandırılabilen bu duruma bizim yorumumuz; "Filmde yeterince lazer ve patlama olmadı maalesef!"

10- Ofsayt kapanı
Futbolu sevmeyen taraftarları ve daha doğrusu kızları test etmek için kullanılırdı. Ama şimdiki defans oyuncularının edindiği avantajlar neler, oyuna müdahale edebiliyor mu? Bir umut var mı?

11- Şarap
Garson yanınıza gelir ve "Balık mı? Güzel seçim! O zaman mürekkep balığının yanında "Sancere" marka şarap seçersiniz herhalde?" diye telkinde bulunur. Şarabın asidi balığın yağlarını çözecek orantıya sahiptir! Fiyatı ise, sadece 10,000 TL. Sanki kendi ödüyor, boş verin.

12- Regl dönemi

Kesin olarak biliyorsunuz ki her ay mutlaka "kan dökülecek!" Ama bu dönem gerçekten verimli mi yoksa her yeri
sel basması başka şeylere delalet mi? Her neyse, asıl önemli olan, bu kan onun gerçekten karnından mı geliyor yoksa bu kız cadı mı?

13- Moda
Trendler hakkında konuşan kızlarla başa çıkmaya çalışmayın. Maalesef her şey kadın moda dergilerinde durduğu gibi durmuyor. Koca şalvarları iş yerinde giyecek haliniz yok. Altın rengi taytlarla gece dışarı çıkmanız da biraz zor.

14- Gece haberleri
Çok stresli, eski ve güvenilir 11 haberlerini izlemeye devam edin. Çünkü bu haberlerin manşetleri sadece gerekli haberlerden oluşur. Bu size ertesi sabah iş yerinde genel kültür şovu yapmanıza yardımcı olabilir.

15- Balkanlar
Eğer her beş dakikada yeni bir ülke icat etmeselerdi o zaman daha önce keşfedilenleri anlamamız kolaylaşırdı. Sırbistan, Hırvatistan, Bosna...


askmen
 
Üst Alt