• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Kadın Ankara icin anlaşmalı evlilik istiyorum

ilknurdm

Acemi
Üye
ankara da ikametgah eden biriyim bayanim disardan evli iki insan gibi gorunup ama gercekte oyle olmayan bir evlilik istiyorum aile gercek bilecek hersey anlasmali olacak dusunen varsa yorum yazsin yas en fazla 28 olsun

ilknurdm

Acemi
Üye
ankara icin anlaşmalı evlilik

ankara da yasayan 24 yasinda bir bayanim ailevi nedenlerden dolayi anlasmali evlilik yapmayi dusunuyorum kimse oyle bilmeyecek ama bir süre sadece beraber yasanacak ankara tercih

B

Beyhan

Ziyaretci
Selyam ben 34 yaşındayım ciddi olanlar arasın formalite evlilik için 00491633906814.beyhan

R

Rain

Ziyaretci
İyi geceler !..Herhangi bir sebepten dolayı evlenmek zorunda olan yada sorun yasayan ve ya ciddi evlilik düsünen arkadaslar. Detayları konuşuruz. Ankaralıyım ve Ankara'da yaşıyorum şu an için .Özel sirkette çalışıyorum. 85 doğumluyum ama yaş takıntım yoktur.Kararlı ve ciddi olan arkadaşlar iletişime geçerlese sevinirim.
0534 300 9320

Moderatör tarafında düzenlendi:
M

Mehmet1981

Ziyaretci
Cevap: ankara icin anlaşmalı evlilik

ankara da yasayan 24 yasinda bir bayanim ailevi nedenlerden dolayi anlasmali evlilik yapmayi dusunuyorum kimse oyle bilmeyecek ama bir süre sadece beraber yasanacak ankara tercih
Merhaba İlknur hanım ankara da yaşıyorum arayabilirsiniz 5396836836

A

Ahm _0688

Ziyaretci
ankara da ikametgah eden biriyim bayanim disardan evli iki insan gibi gorunup ama gercekte oyle olmayan bir evlilik istiyorum aile gercek bilecek hersey anlasmali olacak dusunen varsa yorum yazsin yas en fazla 28 olsun
Merhaba nasılsınız. Ben Ankaradan 28 yaşında bir beyim. Açık veya swinger evlilik yapmak istiyorum. Ancak cevrem sebebiyle kapalı veya aile yanında çok açık giyinmeyecek alkol almayacak bir bayan arıyorum. Acaba böyle bir evliliğe sıcak bakabilecek bir bayan var mı bildiğiniz. Tesekkurler ahmetckn747@yandex.com

Ziyaretci 3434

Acemi
Üye
Merhaba 34 yasinda avrupada yasayan bir bayanim.sorunsuz sikintisiz avrupa vatandasligi ve oturumu elde etmek istiyorsaniz 100 bin euro karsiligi bunu size saglayabilirim.lutfen mesaji iyi okuyun ve sartlara uyacaksaniz mesaj atin.sadece formalite olacak .

Canyakk

Acemi
Üye
Merhaba ankarada yaşıyorum anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Düşünürseniz tanışmak ve istekleri konuşmak için canyak1829@gmail.com adresinden mailinizi bekliyorum.

ALMANCIGEZGIN

Acemi
Üye
Mtv ben murat 45 yaşındayım yozgat merkezdeyim anlaşmalı evlilik yapmak isteyen 30 35 yaşları arasında bayanların msesajlarini bekliyorum 553 pet 5066

Canyakk

Acemi
Üye
Merhaba arkadaşlar. Ankarada yaşıyorum 31 yaşında yazılım sektöründe çalışan normal görünümlü bir beyim. Cinsel tercihim nedeniyle aynı dertten muzdarip bir bayanla anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Bu konuda yaşı benden küçük bayanlar konuşmak tanışmak isteyenler canyak1829@gmail.com adresine mailinizi bekliyorum.

Merhaba. 31 yasinda Tip fakultesi mezunu, doktor, ama su anda baska bir isle ugrasan biriyim. Cinsel sebeplerden ve ailevi baskilardan bir kadin ile anlasmali evlilik yapmak istiyorum. Amacim hicbir sekilde birliktelik olmayacak. Benim gibi aile baskisindan sıkılmış kendince bazi gecerli sebepleri olan, ciddi birileri varsa lutfen iletisime gecsin. Dedigim gibi. Sadece kari koca rolunu oynayacagim, kariyer olarak bana uygun(avukat doktor vb) kisiler maillerinizi bekliyorum. Oldukca ciddiyim. Ayrintilari konusuruz. Mail atin lutfen. iwantafakebride@gmail.com

Muhammed3535

Acemi
Üye
Adım Muhammed. İzmir doğumlu boşnak göçmeni bir ailenin en küçük çocuğuyum. Kamuda üst derece memurum. İşim gereği Ankara'da yaşamaktayım. 28 yaşındayım.
BAZI SEBEPLERDEN ötürü anlaşmalı evlilik düşünüyorum. Belirtmeliyim ki bazı lartlar altında bu yola girmek beni çok mutlu edecektir.
Cinsel tercih aile baskısı vs ötürü durumlardan dolayı anlaşmalı ve formalite evlilik düşünenler instagram hesabım (arsslannn35) veya mail hesabım elsaka_muhammed15@hotmail.com adreslerinden ulaşabilir.

Saygılarımla.

lykyaway

Amatör
Üye
Anlaşmalı evlilik düşünüyorum,daha önce açtığım konuya göre şartları tutanlar ulaşabilirler.