• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Android telefonlar için en iyi facebook chat uygulamaları

Okunuyor :
Android telefonlar için en iyi facebook chat uygulamaları

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Benim gibi Android işletim sistemli telefon kullanan ve Facebook'suz yapamayan (supermeydansız facebook'a takılmam) bir kişi iseniz... İşte çok işinize yaracak 10 Facebook chat uygulamaları..

Go!Chat: Facebook için mevcut en iyi sohbet uygulaması olan Go!Chat, temiz bir arayüzün yanında güvenli oturum açma, Facebook uyarıları özelliği, konum ve fotoğraf paylaşabilme özellikleri sunuyor.

FriendCaster: Android Market'teki en kapsamlı Facebook uygulamalarından bir tanesi olan FriendCaster ile fotoğrafları düzenleme ve onlara efekt eklemenin dışında Facebook arkadaşları ekleyebilir veya silebilir, etkinliklere ve gruplara göz atabilirsiniz.

Funny Status: Facebook Duvarınıza komik durum güncellemeleri göndermek istiyorsanız, uygulama içerisinde bulunan 1.500'ün üzerinde durum güncellemesi sizin işinize çok yarayacak.

SimpleChat: Facebook için basit bir sohbet uygulaması arıyorsanız, yüz simgelerini destekleyen, konuşmaları kaydedebilen ve belirli arkadaşlarınızı favori olarak seçebildiğiniz SimpleChat'i denemelisiniz.

Color Themes: Uygulama, Facebook profilinizi çeşitli temalarla özelleştirebilmenize izin veriyor.

Vonage: Vonage'in yüklü olduğu Facebook kullanıcıları, WiFi veya 3G üzerinden, çağrı ücretlerine tabi olmadan birbirlerini arayabiliyorlar.

myChatDroid: Uygulama ile Facebook'un sohbet işlevine erişmeniz mümkün. Yüz simgeleriyle gelen uygulamada web sayfası bağlantılarına tıklanabiliyor.

Friends Checker: Bu uygulama ile kimin sizi sildiğini, arkadaşlarınızın arkadaş listelerindeki değişiklikleri takip edebilirsiniz.

FriendCaster Chat: Uygulama, Facebook'un sohbet işlevini daha basit ve kullanımı kolay bir hale getiriyor. Arkadaşlarınızı favorilere eklemeniz, 5 temadan biriyle görünümü özelleştirmeniz mümkün.
 
Üst Alt