• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Android için Zedge Uygulaması

dogangunes 

Profesyonel
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Android tabanlı akıllı telefon ve tabletinizi daha güzel bir görünüme kavuşturmak mı istiyorsunuz? O zaman incelememizi okuyun, sonra linkten Zedge'i indirin ve kullanmaya başlayın.

Android, Linux tabanlı açık kaynak kodlara sahip bir işletim sistemidir. Özgürlükçü kullanımı nedeniyle pek çok seveni mevcut. Kullandığımız cihazın temasını, arayüzünü özgürce değiştirebildiğimiz gibi, duvar kağıdı, zil sesi gibi telefonlara kişisellik katan kısımları da değiştirebiliyoruz.

Peki güzel duvar kağıtları, zil sesleri ve uyarı seslerine nasıl ulaşacağız. İşte bu noktada Zedge adlı program devreye giriyor. Binlerce yüksek çözünürlüklü duvar kağıdı, uyarı sesi ve zil seslerinden bir tanesini ya da onlarcasını indirebilir, pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Programı ilk açtığımızda ana ekranda üç seçenek karşımıza çıkıyor. Duvar kağıtları, zil sesi ve bildirim seslerinden birini seçip içlerine giriyoruz.Duvar kağıtları ile başlayalım. Sevdiğiniz duvar kağıtlarına kalp işaretini seçerek ayırabiliyorsunuz. Daha sonra bu seçtiğiniz duvar kağıtları, favorilerde gözükecek.

Ayrıca resimlere de üzerlerine tıklayarak giriyoruz. Galaxy Note adındaki duvar kağıdını telefonumuza kurduk. Telefona yüklediğimiz resimlerin üzerinde indirildiğine dair bir simge beliriyor.Beğendiğimiz bir resmin içine giriyoruz. i kısmından resim ile ilgili bilgileri alabiliyoruz. Ayrıca kalp işaretinden favorilerinize ekleyebiliyorsunuz. Mesaj işareti ise yorum yapmanızı sağlıyor.

Yuvarlak işaretine bastığınızda ise indirme işlevi başlıyor. Aynı alana ikinci defa basarsanız, duvar kağıdınız ana sayfada kullanılabilir oluyor.

Zil seslerine girdiğimizde ise alt alta sıralanmış dosyaları görebiliyoruz. Yine kalp işaretleri ile favorilerinizi seçebiliyorsunuz.Zil seslerinde de durum duvar kağıtlarına benzer. Müzik dosyasına üzerinden oynat dediğimizde dinleyebiliyoruz. Eğer melodi ya da ses hoşumuza giderse, aşağıdan indiriyoruz.Android için Zedge uygulamasını indirmek istiyorsanız, buradan Google Play Store sayfasına ulaşabilir ve uygulamayı indirebilirsiniz.

shiftdelete.net
 

benzer konular


Üst Alt