• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Android için Ücretsiz Fotoğraf Uygulamaları

Okunuyor :
Android için Ücretsiz Fotoğraf Uygulamaları

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Android Market‘te olan en çok indirilen ,en eğlenceli ,en çok puan alan fotoğraf uygulamaları..

PicSay Photo Editor: ücretsiz olan Lite versiyonu ile resimlerinize güzel efektler verip ve düzenlemeler yapabiliyorsunuz

PhotoFunia: kullanışı arayüzü ve güzel efektleri ile resimlerinize oldukça güzelleştirebiliyorsunuz..Little Photo :70′den fazla efekti ile güzel resimler yapabilirsiniz...

Camera360 Free : Resimlerinizi daha şaşırtıcı, komik ve ilginç şekillere sokabileceğiniz bir uygulama..

Pho.to Lab : Ücretsiz sürümünde de 450′den fazla efekt bulunuyor...

BeFunky Photo Editor :Türkçe desteği de bulunan bu güzel fotoğraf düzenleme uygulaması..

 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
ZombieBooth : arkadaşlarınızın veya kendi fotoğraflarınızı çeşitli efektlerle ve hazır şablonlarla zombiye benzetebiliyorsunuz.
 

EMRE

Tecrübeli
Üye
Google Goggles: Google'ın bir başka yararlı uygulaması Google Goggles, fotoğrafını çektiğiniz herhangi bir nesne hakkında size bilgiler veren oldukça faydalı bir uygulama...


Ücretsiz indirmek için tıklayınız
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Cartoon Camera ile Karikatür veya karakalem görünümünde fotoğraf çekin.
Cihazınızın kamerasına gerçek zamanlı efektler uygulayarak, çektiğiniz fotoğraflara karikatür veya karakalem havası verebilirsiniz.

Paper Camera da aynı şekilde çektiğiniz resimleri karikatüre dönüştürebilirsiniz Örneğini alttaki videodan izleyebilirsiniz
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Make Me Old :Kendini Yaşlandır
Yaşlanınca nasıl olacağını merak mı ediyorsun? Android Make Me Old uygulaması ile kendini bir kaç saniyede yaşlandırabilirsin. Ayrıca sakal veya bıyık ekleyerek daha farklı bir görünüm ile yaşlılıkta ki haline yakın bir görünüm kazanabilirsin.

Uygulamada 3 farklı yerden fotoğraf alabilmemiz mümkün;
- Facebook
- Galeri
- Cihazın kamerası
ile ayrıca fotoğraflarımızı direkt olarak Facebook’a upload edebilme seçeneğinin olması uygulamayı daha başarılı kılmış.
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
3D Camera , 3D Kamera
Android 3D Camera uygulaması ile cektiğiniz fotoğraflarınıza 3D görüntü imajı verebilirsiniz. (uygulama 3 boyutlu fotoğraf çekimi yapmamaktadır)
Android 3D Kamera uygulamasında 2 farklı mod var, bunlarıdan 1. sadece tek bir fotoğraf çekimi ile diğeri ise 2 tane fotoğrafı birleştirerek yapabilirisiniz.
New seçeneğine tıklatıktan sonra Camera diyerek fotoğrafı çekiyoruz (Take Pictures) ardından Proceed diyerek işlemi tamamlıyoruz.
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Fast Burst Camera Lite : saniyede 30 fotoğraf karesi yakalayabiliyor. Seri fotoğraf çekmek isteyen Android kullanıcılarının vazgeçilmezi olan uygulama iPhone'dan daha hızlı çekim yapabilmenizi sağlıyor.
Seri kare yakalamak için sağ alt kısımda yer alan çekim butonuna basılı tutmanız gerekiyor. Kareleri tek tek yakalamak için ise dokunmanız yeterli olacaktır.
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Magix Camera MX : adlı uygulama, tüm Android telefonlarda farklı çekim modları sunarak standart uygulamaya sağlam bir alternatif haline geliyor. Zengin fotoğraf düzenleme seçenekleri, fotoğraf arşivleme ve sosyal medya bütünleşmesiyle dikkat çeken uygulamanın en dikkat çekici özelliğiyse 15 farklı görüntü efektine sahip olması.
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Instagram: çektiğiniz fotoğraflara pratik ve hızlı bir şekilde muhteşem efektler vererek, sosyal platformlarda kolayca paylaşabilmenizi sağlıyor.
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
QuickPic Android cihazınızın standart galeri uygulaması ağır çalışıyorsa QuickPic kullanarak bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Animated GIF ve standart video dosyalarını oynatabilen uygulama HD desteği de var...
 
Üst Alt