Android İçin Kilit Ekranı Uygulamaları

Android İçin Kilit Ekranı Uygulamaları

Ücretsiz Android Ekran Kilidi

Go Locker

Android'in en iyi arayüz geliştiricilerinden biri olan Go Launcher tarafından geliştirilen Go Locker, kişiselleştirilebilir, güvenli ve hafif bir kilit ekranı deneyimi sunuyor.
Yüzlerce temaya sahip olan Go Locker'da dilediğiniz temayı kullanabilir, duvar kağıdını değiştirebilir ve kilit ekranınızı dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Ayrıca Go Locker'da bulunan kilit seçenekleriyle de kilit ekranına parolalar ekleyebilir ve Android cihazınızın güvenliğini artırabilirsiniz.
İNDİRİN

Holo Locker

Eğer Samsung, Sony ve ya LG gibi markaların arayüzlerine ait kilit ekranlaını kullanıp, orijinal Android kilit ekranını kullanmadıysanız, Holo Locker ile Android Jelly Bean kilit ekranını kullanabilirsiniz.

Holo Locker'da kilit ekranını özelleştirebilir, kilit ikonunu farklı yönlere kaydırarak kilidi ya da ayarladığınız uygulamaları açabilirsiniz.Ayrıca Holo Locker ile kilit ekranınıza şekilli ya da standart parola kilitlerini ekleyerek, Android cihazınızın güvenliğini artırabilirsiniz.
İNDİRİN

Locker Master

Android kilit ekranınızda daha fazla efekt ve heyecan arıyorsanız, Locker Master aradığınız uygulama olabilir.
Gitar çalmadan, silah ateşlemeye kadar pek çok efekte ve yüzlerce temaya sahip olan Locker Master, bugüne kadar görülmemiş bir kilit ekranı deneyimi sunuyor.
İNDİRİN
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt