• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Android için en iyi şaka uygulamaları

Okunuyor :
Android için en iyi şaka uygulamaları

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Android işletim sistemli telefonlar için en iyi şaka amaçlı olarak üretilmiş uygulamalar..

Motion Fart:
Harekete duyarlı bu uygulama sayesinde arkadaşlarınıza şaka yapın! videoyu izleyin

Tazer Free:Şaka amaçlı kullanabileceğiniz tamamen sanal bir Elektroşok uygulaması.

Better Cracked Screen: Cihazınızın ekranına kırılmış görüntüsü verip arkadaşlarınıza şaka yapın! videosunu izleyin

köpek sesleri: Guzel uygulama kopekten korkan arkadaşlarınıza saka yapabilirsiniz.

SCARE YOUR FRIENDS: Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra belli bir zaman belirleyip uygulamadan çıkıyorsunuz. Bu süre dolduktan sonra, cihazınızda hangi işlemi yapıyor olursanız olun, ekranda korkunç bir surat ve çığlık beliriyor. Böylece telefonunuzu kurcalayan arkadaşınız korku dolu bir sürprizle karşı karşıya geliyor!

Solar Battery Charger : uygulaması ile, Android cihazınıza güneş enerjisi ile şarj oluyor görüntüsü vererek arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz

Scare Prank Android şaka oyunu : Uygulamayı açıyorsunuz ve telefonu arkadaşınıza veriyorsunuz, o herşeyden birhaber bunun oyun olduğunu sanıp ekrana bakarken birden korkunç yaratık bağırarak çıkıyor ekrandan. Dikkat edin arkadaşınız telefonu fırlatmasın.

Zombie Popup Prank Zombi Şakası : Uygulamayı açıp telefonu arkadaşınıza veriyorsunuz ve resimlerdeki 5 farkı bulmasını istiyorsunuz, telefonun sesini sonuna kadar açmayı unutmuyorsunuz tabi ve 5 saniye sonra arkadaşınızın çığlığını duyuyorsunuz.
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Şakacı Android şakacı uygulaması
Bu uygulamayı arkadaşınızın telefonuna indirip, kendi telefonunuza indirdiğiniz diğer bir uygulama ile ona şaka yapabilirsiniz.Nerede olursanız olun,kendi uygulamanızdan arkadaşınızın numarasını girerek istediğiniz şakayı seçebilirsiniz.Arkadaşınızın telefonu sessizde olsa bile uygulama sesi sonuna kadar açacaktır.Uygulama ile osuruk,alarm,siren ve kedi miyavlaması sesleri çıkartabilir isterseniz telefonun titreştirebilirsiniz.Bu uygulama menüde bulunmaz ve şaka biter bitmez ana ekrana döner. Diğer uygulamanın adı Şakacı Kontrol dur.İyi eğlenceler

Uygulamayı indirmek için TIKLAYINIZ

Broken Screen : Broken Screen, Android cihazınızla arkadaşlarınıza "Mavi Ekran" şakası yapabileceğiniz oldukça eğlenceli bir uygulama. Şakayı başlatmak için saniye zamanlayıcıyı ayarlayabilir veya herhangi bir uygulamaya dokunulduğunda devreye girmesini sağlayabilirsiniz.

Crash Screenadlı bu ücretsiz ve eğlenceli uygulamayla arkadaşlarınızı şaşırtabilirsiniz. Programın ikonuna tıkladıktan sonra ekranın hangi noktasına dokunursanız, çatladığını ve kırıldığını göreceksiniz.
İpucu: Uygulamanın ikonunu masaüstünde kısayol oluşturursanız, oradan çalıştırarak masaüstündeyken de ekran kırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
 
Üst Alt