• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Android cihazlar için ücretsiz virüs programları

Okunuyor :
Android cihazlar için ücretsiz virüs programları

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Lookout Security & AV Android cihazınızı virüslere karşı koruyabileceğiniz ve sisteminizin düzenli olarak yedeğini alabileceğiniz harika bir uygulama

Ayrıca "Missing Device" özelliğini kullanarak, telefonunuzu kaybettiğinizde nerede olduğunu GPS yardımıyla bulabiliyorsunuz.

Antivirus Free : Çok fazla özelliği olmayan fakat yüklenen programları dahi virüs kontrolünden geçiren bu uygulama,

Bitdefender Mobile Security : Bitdefender firmasının ürünü olan Bitdefender Mobile Security ile Malware Scanner ile yüklü uygulamalarınızı ve sistem dosyalarınızı tarayabileceğiniz gibi harici kartınızın içeriğini de tarayabiliyorsunuz.

Dr.Web Anti-virus Light : Anlık virüs korumasına sahip olan program hızlı tarama, tam tarama ve seçime bağlı dosya ve dizinleri tarama seçeneklerini sunuyor. Özellikle şarj konusunda sıkıntı yaşadığımız akıllı telefonlarda, diğer programların çoğunda bulunmayan bu seçenekler sayesinde lokal veya hızlı tarama yaptırarak kaynak tüketimi ve zaman konusunda bir miktar fayda sağlayabiliriz.

GuardX Antivirus : ile anlık tarama özelliğinin yanında zamanlı tarama ve manuel virüs veritabanı güncellemesinin yanında virüs veritabanı güncellemelerini haftalık olarak sorgulama özelliğine de sahip

NetQin Security & Anti-virus : Antivirüs başlığı altında gerçek zamanlı koruma ve internet koruması özelliklerini açıp kapatmaya olanak tanıyan programda, tam tarama ve özelleştirilmiş tarama olmak üzere iki farklı virüs taraması seçeneği bulunuyor. Yine aynı başlık altında tutulan işlem kayıtlarına da erişebiliyorsunuz.

Cihazın kaybolması durumunda konum bilgisine erişime ve SIM kart değişikliklerini başka bir cep telefonu numarasına SMS mesajı olarak gönderebiliyor.

Kaspersky Mobile Security Lite : Android işletim sistemli akıllı telefonları koruyan Kaspersky Mobile Security Lite çalınma durumunda telefonu bloke ederek tüm kişisel bilgilerin bulunduğu klasörü siliyor

Norton Security and Antivirus: Symntec firması tarafından üretilen Norton Mobil Security Lite sürümü, mobil cihazınızı çalınma, dosya kayıpları ve zararlı içeriklerden koruma amaçlı olarak geliştirilmiştir. Mobil platformda virüs yakalama, zararlı kod ayıklama, güvenlik duvarı hizmetlerini ücretsiz olarak sunmakta.

avast! Mobile Security : Android telefonunuzu virüslerden koruduğu gibi çalınma ve kaybetme durumlarında içindeki verileri korur. Bunu yanında telefonunuzu kolayca bulmanızı sağlar. Daha bitmedi, biri telefonunuzu çaldıysa çalan kişinin konuşmalarını dinleyebilirsiniz.
 

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Comodo Mobile Security : Gerçek zamanlı olarak tehditlerden sizi koruyan Comodo Mobile Security (CMS) sistemi optimize ederek daha kararlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. CMS zararlı uygulamaları ve güvenlik açığı yaratabilecek ayarları keşfederek sizin için düzeltebilir.

Eset Mobile Antivirüs : Android işletim sistemine sahip mobil cihazlar için hazırlanmış olan bir güvenlik uygulamasıdır.
 
Üst Alt