Anayasa değişiklik paketi için Referandum

Anayasa değişiklik paketi için oyunuz ne olacak

 • Hayır oyu kullanacağım

  Kullanılan: 23 54.8%
 • Evet oyu kullanacağım

  Kullanılan: 18 42.9%
 • kararsızım

  Kullanılan: 1 2.4%

 • Kullanılan toplam oy
  42
R

redyellow

Ziyaretci
faşist anayasanın her maddesinin değiştirilmesine EVET.
 
iktidarlarının 8. yılında darbe anayasası ile ülke yönettiklerinin farkına varmaları ile bu güne gelinmesi, ilginç tezatlıkları içinde barındırmaktadır.

örneğin; sincanda tankları yürüterek Erbakan-Çiller hükümetini yıkan Çevik Bir'den neden hesap sorulmaz? yada 27 nisanda tek başına E-muhtıra yazan Genelkurmay başkanının bu iktidar neden yakasına yapışmaz? hatta ve hatta trilyonluk araçla ödüllendirip bakanlar kurulu kararı ile "üstün hizmet madalyası" verir? bunların zaman aşımı sorunuda yok, sorsana hesabını?

sonrada faşist cunta anayasına hayır geçiniz bunları... timsah gözyaşları eşliğinde popo kurtarma maddelerini makyajlamak çabası çok açıktır. tabi cemaat abi ve ablaları ile hoca emri ile hareket edenler haricindekiler için. 70 maddesi değişmiş faşist anayasa 3 madde ilemi Demokratik olacak?

hayırrrrrrr... işte bu kadar.
 
Son düzenleme:
Merhaba,

Dokunulmazlıklara dokunmadıkları,bölünmüşlüklerin arasındaki uçurumu daha da açtıkları,güvensizliği olağan hale getirdikleri,ülkenin aciliyetlerini bir kenara bırakıp en son yapılması gereken değişiklikleri " uzlaşma " sağlamadan yapmaya çalıştıklarından dolayı...

HAYIR !!!

Sağlıcakla kalınız...

doğru söz akil kafadan çıkar... bu ülkede akıllı insanlarda var.. bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanların dikkatine bursalının sözleri!..... KESİNLİKLE HAYIR!:malesef:
 
Alpaslan Pehlivanlı asılırken İ.E.T.T'de santrofor oynayıp Fener'e gitme hayalleri kuran! yırtık ayakkabı ile siyasete girerek 1991 yılında APO canisi ile aynı görüşü bildiren, ve şu anda kısıklıda 5 villalık komplekste havuzlu villada oturarak vatandaşın parkını helikopter pistine çeviren adamın hazırladığı ANAYASAYA HAYIR.
 
Üst Alt