• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Anayasa değişiklik paketi için Referandum

Okunuyor :
Anayasa değişiklik paketi için Referandum

Anayasa değişiklik paketi için oyunuz ne olacak

• Hayır oyu kullanacağım

Kullanılan: 23 54.8%
  • Evet oyu kullanacağım

Kullanılan: 18 42.9%
  • kararsızım

Kullanılan: 1 2.4%

• Kullanılan toplam oy
    42
R

redyellow

Ziyaretci
anayasa değişikliği ve cep:)

işi gücü cep olanlar herkesi kendisi gibi sanırmış:)

catpity

Tecrübeli
Üye
işimiz cep olsaydı her dediklerine evet derdik :)
hadi sen cebini doldurmaya çalış biryerlerini yıka :)

R

redyellow

Ziyaretci
hayır diyerek de cebine katkıda bulunabilirsin, eeee malum yamyamlar vs. meselesi:)

R

redyellow

Ziyaretci
doğru, çankaya belediye başkanı yamyamlar belediyeyi soydu mu sorusuna EVET demişti:)

Ya hakkaten, ben evet diyeceğim.

ve ben işçi emeklisi bir insanım.

Benim bu evet diyerek nasıl bir cep çıkarım olabilir, bi izah etsen de ben de faydalansam şu cebden:)

Son düzenleme:

neseyayli

Amatör
Üye
Oyum evet olacak,özellikle kadın,cocuk,yaşlı ve engelliler ksmındaki pozitif yaklaşımdan dolayı..Demokratikleşme sürecini avrupanın yaşayalı yıllar oluyor,bir adım öne cıkmak için şart! Konumumuz belli.

catpity

Tecrübeli
Üye
doğru, çankaya belediye başkanı yamyamlar belediyeyi soydu mu sorusuna EVET demişti:)

Ya hakkaten, ben evet diyeceğim.

ve ben işçi emeklisi bir insanım.

Benim bu evet diyerek nasıl bir cep çıkarım olabilir, bi izah etsen de ben de faydalansam şu cebden:)
evet çankaya belediyesi :)
istanbul bb,ankara bb,adana bb ve yaklaşık 30'a yakın belediye
deniz feneri,yimpaş olayı

at gözlüğünü çıkarmak lazım anladığım kadarıyla yaşın 50 küsür ben 21 küsür ben bu yaşta gözlüklerimi atmışım ama sen 50 küsür yaşında hala at gözlüğü takıyorsun umarım gözlüklerinden kurtulursun

iyi geceler daha muhatabım olamazsın benim istediğini yaz istersen küfür et tiiiye almam seni hadi işine bak çıkarına bak sen

catpity

Tecrübeli
Üye
Oyum evet olacak,özellikle kadın,cocuk,yaşlı ve engelliler ksmındaki pozitif yaklaşımdan dolayı..Demokratikleşme sürecini avrupanın yaşayalı yıllar oluyor,bir adım öne cıkmak için şart! Konumumuz belli.

özellikle kadın,çocuk,yaşlı haay hay efendim güzel şeyler bunlar
AMA sen birleştirmeden çok bölmek için anayasa çıkartıyorsan işciden grev hakkını
memurdan emekçiden toplu sözleşme hakkını elinden alıyorsa bu anayasa değildir kendi kellerini kurtarma anayasasıdır
avrupayı gördünüz mü bilmem neseyayliavrupa fransa,ingiltere,isveç,isviçre,almanya,hollanda'dan oluşur diğer kalan avrupa ülkelerine gitme imkanınız varsa gidin ver görün nasıl yaşıyorlar avrupa falan hikaye siz inanmayın bu avrupa masallarına saydığım ülkelerde cesaretiniz varsa fransa'daki halleriniz sergileyin :)
bizim yapacağımız anayasa bulgaristan anayasası gibi olur yada ispanya anayasası bi tarafta katalanlar bi tarafta madridliler ayrıştırıcı olur o yüzden ota .... pozitif yaklaşımları görüpte evet demeyin

iyi geceler

R

redyellow

Ziyaretci
evet çankaya belediyesi :)
istanbul bb,ankara bb,adana bb ve yaklaşık 30'a yakın belediye
deniz feneri,yimpaş olayı

at gözlüğünü çıkarmak lazım anladığım kadarıyla yaşın 50 küsür ben 21 küsür ben bu yaşta gözlüklerimi atmışım ama sen 50 küsür yaşında hala at gözlüğü takıyorsun umarım gözlüklerinden kurtulursun

iyi geceler daha muhatabım olamazsın benim istediğini yaz istersen küfür et tiiiye almam seni hadi işine bak çıkarına bak sen

at gözlüğü ha:)

Cepden bahseden sensin, bu konu önemsiz mi duyarsız olduk diye şikayet eden sendin, hadi o zaman tartışalım madde madde ekle neyine karşısın diye sorunca konuyu tuttun cebe getirdin:)

Ben yukarda yazdım ben işçi emeklisiyim, ssk emeklisi yani. evet deyince benim cebime ne katkısı olacak diye ama cevap vermedin.

niye ki?

At gözlüğü ha:) hakkaten doğru söylemişsin, aynaya bakarak yazınca doğruyu buldun:)

:)

Üst Alt