• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Anayasa değişiklik paketi için Referandum

Okunuyor :
Anayasa değişiklik paketi için Referandum

Anayasa değişiklik paketi için oyunuz ne olacak

• Hayır oyu kullanacağım

Kullanılan: 23 54.8%
  • Evet oyu kullanacağım

Kullanılan: 18 42.9%
  • kararsızım

Kullanılan: 1 2.4%

• Kullanılan toplam oy
    42

thecarmen

Acemi
Üye
yazık

Akp büyük bir sevinç içinde ama bu tabii ki darbeciler yargılanacak diye değil kendi istekleri olup Anayasa Mahkemesini ele geçirdiler diye tebrikte ederim kendilerini neden mi?
Cahil halkı kandırdıkları için değil hemde herkesin dediği gibi aptal sol görüşlü insanları başarılı bir şekilde kandırdıkları için gerçekten alkışı hak ediyorlar.Fakat kandırılan bu solcu kesim 2 ay sonra arkada bir ağrı hissedince ne düşünecek kendim ettim kendim buldum mu?
AKP ülkeyi satıyor herkeste bir dilim peşimde koşuyor kendi capın da ben ne mi yapıyorum sanırım artık umursamıyorum neyi hak ediyorsak onu buluyoruz hayatta biz AKP gibi bir parti tarafından yönetilmeyi hak etmişiz.
Zaten böyle Cumhuriyet olucaksa da hiç olmasın yıkılsın yenisi yapılsın!!!

Darbeciler yargılanacak diye ssevinen zavallı sol görüşlü arkadaşlarım size de bol bol:alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis:

forumdayim

Tecrübeli
Üye
referandum sonuclari vatana millete hayirli olsun... hayir diyenleri anlayisla karsilayin onlara cok yükleniyorlar :freakedout::freakedout::freakedout:

summerfire

Acemi
Üye
CUMHURİYETİMİZ -ÜLKEMİZ satılmıştır hepimize hayırlı uğurlu olsun
benim CAHİL halkım bu kdr mı açtınız bi torba kömüre ÜLKENİZİ sattınız.
verilen şehitler sizi kesmedi daha mı fazlasını istiyosunuz YAZIKLAR OLSUN sizlere....

Z

Ziyaretci

Ziyaretci
Hayyyııırrr kesinlikle büyük bir ihtimalle kabul edilmeyecek!!!!!!!!!

Üst Alt