altını ıslatan çocuklara tedavi

Çocuğunuz ileri yaşa gelip te hala yatağına işiyorsa, size şimdiye kadar duymadığınız bir yöntem veriyorum , Tam mevsimi şimdi. Dededen kalma etkili ama unutulmuş yöntemdir.

Çocuğunuzu denize götürün çıplak olarak soyun uro-genital bölgesi güneş görsün,
ve mümkün olduğunca belini kuma bastırın. Beli sıcak kumda kalınca üro genital bölge daha hızlı gelişir. Çişini kaçıran çocuğun o bölesi henüz gelişmemiş demektir,güneş ısı ve sıcak kum tedavisi çok eski bir yöntemdir.
Siz plajlarda bazen çıplak kumda oynayan çocuklar görürünüz, Onların bir kısmı tesadüf olabilir ama tesadüf olmayan çocuğunu bilerek Belini ve üro genital sisteminin daha çabuk gelişeceğini bilen nineler dedeler vardır. Birileri önermiş olabilir. dikkat ettiyseniz çıplak bırakılan çocuklar hep aynı yaş gurubudur plajlarda

tedavi en az 15-20 gün -1 ay sürmelidir 1 gün yapıp olmadı demeyin.

Tedavi olur mu : Buna örnek arıyorsanız ben kendimim. 4 yaşıma kadar altıma kaçırmıştım. plaj tedavisini bulgaristanda doktor vermişti. Röntgene bile sokmuşlardı ,Ailem benim yuzumden denize gitmişti.
Yaz tatilinden sonra kaçırmalar azaldı ve tutmayı öğrenmiştim. Herkes için gecerli olmayabilir ama denemekte fayda var.

senolmutlu@2010 SUPERMEYDAN bu yazıyı alıntı yaparsanız isimle kullanın

R

redyellow

Ziyaretci
ilginç bir uygulama, inşaallah faydası olur bu tür rahatsızlığı olanlara. Teşekkürler.

Üst Alt