• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Almanak..

  • Konbuyu başlatan Guney
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Almanak..

Guney

Kıdemli
Üye
2008 Almanak, küresel kapitalizmin krizinin derinleştiği ve krizin tüm yükünün emekçi sınıf ve tabakaların üzerine yıkılmaya çalışıldığı günlerde elinize geçiyor. Ve Almanak 2008 yazarları, diğer 7 Almanak'ta olduğu gibi, emekten yana bir tutumla hem krizi ve krizin değişik alanlarda yansımalarını analiz ediyorlar hem de küresel kapitalizmin neo-liberal politikalarını ve sonuçlarını açığa çıkarıyorlar.


2008 Almanak, küresel kapitalizmin krizinin derinleştiği ve krizin tüm yükünün emekçi sınıf ve tabakaların üzerine yıkılmaya çalışıldığı günlerde elinize geçiyor. Ve Almanak 2008 yazarları, diğer 7 Almanak'ta olduğu gibi, emekten yana bir tutumla hem krizi ve krizin değişik alanlarda yansımalarını analiz ediyorlar hem de küresel kapitalizmin neo-liberal politikalarını ve sonuçlarını açığa çıkarıyorlar. Bu kolektif çalışmanın destekçileri:

Ümit AKÇAY, Öztin AKGÜÇ, Özgün AKDURAN, Ahmet ATALIK, Murat AYDIN, Çiğdem ÇAĞLAYAN, Aydın ÇUBUKÇU, Temel DEMİRER, Yücel DEMİRER, Gülnur ELÇİK, Fuat ERCAN, Başak ERGÜDER, Nuray ERGÜNEŞ, Nilay ETİLER, Bülent FALAKAOĞLU, Onur HAMZAOĞLU, Evren HASPOLAT, Rasih Nuri İLERİ, Hakan KAPUCU, İrfan KAYGISIZ, Ece KOCABIÇAK, Nilüfer KORKMAZ, Hayri KOZANOĞLU, Ertuğrul KÜRKÇÜ, Berna GÜLER MÜFTÜOĞLU, Özgür MÜFTÜOĞLU, Özgür NARİN, İzzettin ÖNDER, Sibel ÖZBUDUN, Yasemin ÖZGÜN, Özlem ÖZKAN, Cahide SARI, Kurtar TANYILMAZ, Alper TAŞ, Tolga TÖREN, Müge TUZCUOĞLU, Mehmet TÜRKAY, Hakan TÜZÜN, Örgen UĞURLU, Levent YAYLAGÜL, Cavit Işık YAVUZ, Haluk YURTSEVER
 
Üst Alt