• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

'Allahuekber' diyene saldırıyor

  • Konbuyu başlatan RABİA
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 2K

Okunuyor :
'Allahuekber' diyene saldırıyor

RABİA

Bağımlı
Üye
'Allahuekber' diyene saldırıyor

İsrail ordusuna ait köpeklerin, 'Allahuekber' diyenlere saldıracak şekilde eğitildiği öne sürüldü. İddia, İsrailli bir Arap milletvekili tarafından dile getirildi.

İsrail ordusuna ait köpeklerin, “Allahuekber” diyenlere saldıracak şekilde eğitildiği öne sürüldü. Haaretz gazetesinin haberine göre iddia, İsrailli bir Arap milletvekili tarafından dile getirildi.

Arap asıllı milletvekili Ahmet Tibi, İsrail ordusuna ait köpeklerin “Allahuekber” diyenlere tepki verecek şekilde eğitildiğini öne sürerek, olaya İsrail askerlerinin ailelerinin de tanık olduğunu söyledi.

İsrail askerlerinin geçen Pazar günü bir tören sırasında eğitimli köpeklerle bir gösteri yaptığını kaydeden Arap asıllı milletvekili, köpeklerin gösterdiği tepkiyi, gösteriyi izleyen bütün asker ailelerinin gördüğünü bildirdi.

Haaretz gazetesi, İsrail ordusuna ait köpeklerin “Allahuekber” diyenlere saldırdığı şeklindeki iddianın ilk kez İsrail Radyosu’ndan çalışan bir muhabir tarafından dile getirildiğini yazdı.

İsrail ordusu da iddiaları reddetmedi. Ordu sözcülüğü tarafından yapılan açıklamada, “Köpek biriminin yeteneklerinden biri de üniformalı da olsa sivil kıyafetli de olsa düşmanı ayırt edebilmektir” denildi
moralhaber.net
 

Apollonius

Tecrübeli
Üye
Kısaca: İrili-ufaklı bütün köpekleri "Allahü ekber" diyene saldıracak şekilde eğiterek orduda bütünlük sağlamışlar.
 
Üst Alt