Aldatmayan erkek var mı?

Ben sizce eski ben miyimdir? Ben de daha dikkatliyim artık... o olayın üzerinden 1 sene sonra nişanlandık. şuan evlilik hazırlığı yapıyoruz. Benim yerimde başka biri olsa belki evet, tekrar aldatmaya yeltenebilirdi ama bir dahakinde gideceğimi biliyor ve bunu göze alamaz. Vazgeçilmezim artık onun için. Aşk, sevgi, tutku herşey var. Hıı bi de, öfkelendiğimde gözümün kara olduğunu çok iyi bilir. Elimde onu bitirecek çok koz var. Beni öfkelendirmek isteyeceğini pek sanmıyorum.... :Malvado:

Onu en iyi tanıyan sizsiniz.İlişkinize zarar vermeyin dolduruşa gelmeyin.ama gözünüzde açık olsun :)

tunakan

Uzaklaştırıldı
Sevgili arkadaşlarım ,sevgili ""ERKek" ler aldatmadan ne anladığınızı cidden çok merak ettim?

Kadınların bu konudaki handikapları malum ama siz erkeklerin bu konudan ne anladıkları cidden muamma...

sevgili güney, valla yanıtınızın analizinde olayı çözdüğünüz ve MUAMMA kalan birşeyin olmadığı açıkça görülüyor.

sosyolojide erk; Bir bireyin, başka bireyi, egemenliği, baskısı ve denetimi altına alma, özgürlüğüne karışma ve onu kendine göre olan belli biçimlerde davranmaya zorlama yetkisi veya yeteneği, iktidar. olarak tanımlanır.

erkek egemen toplumlarda; aldatmanın, erk egosunun tatmini şeklinde cereyan ettiği görülüyor. tüm sosyal olaylarda maruz kalan haklının tepkisi, yanlıştan dönmenin önünü açar. ama aldatma olgusunda, aldatılanın rakibi hemcinsidir. buda işbirlikçilerin her olayda olduğu gibi zorlaştırıcı etkilerini ortaya koymaktadır. ben olaya birde bu pencereden bakılmasını istiyorum.

Son düzenleme:
Bir de şunu sormak istiyorum. burda yazılanları özetlersek:
1) Her erkek aldatır
2) Erkek bir kez aldatmışsa yine aldatır
O zaman biz kızlar ne yapalım? Hiç erkeklere bulaşmayalım da hemcinslerimizle lezbiyen ilişki mi yaşayalım..? :cunaaaao:

açıklanamayacak kadar özelse buraya neden taşıdınız? paylaşım sitesine getirilen bir konunun tartışma konusu olacağını bilmiyormusunuz?

Özel olduğundan açıklayamam demedim, genelleyerek açıklayamam dedim. Ben yaşadıklarıma o terimleri isim olarak vermişim, başka biri başka bi terimi kullanabilir... Sizin için kısaca açıklarım isterseniz... ;-]

sevgili güney, valla yanıtınızın analizinde olayı çözdüğünüz ve MUAMMA kalan birşeyin olmadığı açıkça görülüyor.

sosyolojide erk; Bir bireyin, başka bireyi, egemenliği, baskısı ve denetimi altına alma, özgürlüğüne karışma ve onu kendine göre olan belli biçimlerde davranmaya zorlama yetkisi veya yeteneği, iktidar. olarak tanımlanır.

erkek egemen toplumlarda; aldatmanın, erk egosunun tatmini şeklinde cereyan ettiği görülüyor. tüm sosyal olaylarda maruz kalan haklının tepkisi, yanlıştan dönmenin önünü açar. ama aldatma olgusunda, aldatılanın rakibi hemcinsidir. buda işbirlikçilerin her olayda olduğu gibi zorlaştırıcı etkilerini ortaya koymaktadır. ben olaya birde bu pencereden bakılmasını istiyorum.

Sevgili Tuna;
dediğiniz gibi bana göre muamma yok lakin her iki cins içinde ve hatta daha da ileri giderek söyleyebilirim geçmişten günümüze kendisini "ERK" ilan etmiş kişilerde bile bu durum mevcut.
kimi zaman el kiri olan durum kimi zaman "ERK" olmanın şanından sayılmış.
Benim ayrıldığım nokta "aldatma" nın nerede başladığı ve nerede bittiği,zira bu konuda çok ciddi sıkıntılar mevcut...
Sizin dikkatini çektiğiniz konu ise konunun tap noktası ve bu konuda kendi hemcinslerimin cevabını cidden merak etmekteyim....:))

KADININ RAKİBİ YİNE BİR KADINDIR....:))

Üst Alt