• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Aldatan Kadın nasıl anlasılır?

Okunuyor :

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
zina eden kadin nasil anlasilir , aldatan kadının psikolojisi , aldatan kadın yemin eder mi , aldatan evli kadın özellikleri , aldatma yöntemleri , aldatan kadın nasıl davranır uzman tv , kadının ihanet belirtileri , kadının aldattığını anlamanın yolları

Aldatırım ben aldanmam" diyenlerden misiniz? Yerinizde olsak hiç de o kadar emin olmazdık. Malum devir değişti, hatta Çelik bile değişti. Olmadık durumlarda kalmak, gardropta ofisten bir arkadaşınıza rastlamak istemiyorsanız ipuçlarımıza kulak verin, yetinmeyin bir yerlere de not edin.

⢠Sarışın olan sevgiliniz ya da eşiniz akşam eve kızıl
gelirse.

⢠Düşünceli bir halleri, anlamlandıramadığınız tuhaf bir çekicilikleri varsa.

⢠Her yemeğe gittiğinizde "Saçım nasıl, zayıf görünüyor muyum?" gibi canınızı sıkan soruları, yerini "Brad Pitt ne tatlı değil mi? İşte neler olup bitiyor?" gibi sorulara bırakmışsa.

⢠Yatmadan önce "Ballı süt ister misin?" diye soruyor, ya da sabah kalktığınızda almanız gereken vitaminleri elinize tutuşturuyorsa.

⢠Size aldattığı kimseden edindiği bilgileri anlatmaya başlarsa. Hiç anlamadığı borsadan, motor sporlarından söz açarsa.

⢠Pamuklu pazar külotlarının yerini dantel g - stringler almaya başladıysa.

⢠Akşamları, "Hayatım arkadaşım intihar etmek üzere" diye evden aniden fırlıyorsa.

Hemen pılı pırtıyı toplayıp uzamanın vakti ufaktan gelmiştir:) Ertesi günde bir avukattan randevü alın
H2

sahrabetis

Kıdemli
Üye
Kadınlar peşlerinde bu kadar ipucu bırakmazlar bence . Erkekler aldattıklarını kadınlara oranla daha olağan karşıladıkları için çok dikkatli olmazlar ancak kadınlar bu konuda son derece temkinlidirler . Yıllarca eşine asla ve asla sezdirmeden başka erkekle aşk yaşayan çok sayıda kadın vardır . Başka semtlerde tutulan evler , haftasonu otell rezervasyonları , cep telefonlarındaki fatura artışı ...

Ben erkek olsam eşimin aldattığını nasıl anlardım ? Hmm bir düşüneyim :

Bir numaralı şüphem cep telefonu ya da ev telefonu faturasındaki artış olurdu .
Bunun dışında içgiyimdeki değişiklikler
Eve gelirgelmez yapılan banyolar
İş seyahatlerinin ya da toplantılarının rutin şekilde artması ( Zira kadınlar genelde belli bir ya da iki günü sevgililerine ayırmayı da tercih ederler , mesela her salı ... Çünkü eşi o gün toplantıda ya da bilmem nerededir )
Beni aramayı azaltmış ya da hemen hemen sıfıra indirmiş olması ( ama buun başka sebepleri de olabilir )
Yatakta eskisi gibi sıcak ve istekli olmaması ,
Normalde on dakikada yaptığı bir işi ( yemek , ütü ) uzun sürede yapması ( Çünkü o sırada sevgilisini düşünüp , zijninde onunla yeniden başbaşa kalacak vakit aralığı yaratıyor olabilir )
Aniden sinirlenip gereksiz kavga başlatması ( ki eğer öyle ise işte bu kötü çünkü bu durumda karşıdaki adamın sadece macera değil ciddi birşey olduğunu da düşünürüm . O kadar ciddi ki bana bile tavır alabiliyor )

:))) İyi ki erkek değilim , paranoyak olurmuşum :)))

PAM.aRt

Aktif Uye
Üye
kadınları anlamak zaten zor bir olay.aldatanı nasıl anlayacağız.bence bu çok zor.size karsı ilgisi bitmemiş ise hiç birşey belli etmez kadınlar,aksine aldattıkları zaman size biraz daha fazla ilgi gösterirler.
ayrıca eşim beni aldatıyormu diye hiç düşünmeyin, yoksa paranoyak olursunuz.eğer sizi aldatıyorsa muhakkak birgün ortaya çıkacaktır.onlar erkekler kadar saklayamazlar ilişkilerini:Seguridad:

G

güney

Ziyaretci
Bence kadının bunu belli etmemesi birazda duygusal zekasının çok gelişkin olmasıyla alakalı.Ayrıntıcı olması,yani kadın aldatıyorsa çok geç öğreniliyor( ki iş ciddi ise) fakat erkek aldatıyorsa ; ve kadın bunu gerçekten bilmek istiyorsa süre çok kısalıyor.

sahrabetis

Kıdemli
Üye
kadınları anlamak zaten zor bir olay.aldatanı nasıl anlayacağız.bence bu çok zor.size karsı ilgisi bitmemiş ise hiç birşey belli etmez kadınlar,aksine aldattıkları zaman size biraz daha fazla ilgi gösterirler.
ayrıca eşim beni aldatıyormu diye hiç düşünmeyin, yoksa paranoyak olursunuz.eğer sizi aldatıyorsa muhakkak birgün ortaya çıkacaktır.onlar erkekler kadar saklayamazlar ilişkilerini:Seguridad:
Bilakis bir kadın aldatıyor ve ilişkisini önemsiyorsa eşinin / sevgilisinin bunu anlaması hemen hemen imkansızdır. Sn. güney'İn de dediği gibi duygusal zeka ile hareket eden kadın kolay kolay yakalanmaz :)

melissa_nil

Acemi
Üye
evet.sahrabetiş sana kesinlikle katılıyorum.bir kadın aldatıyorsa bunu gizlemede çok basarılıdır.partnerinin bunu anlaması dediğin gibi imkansız olur cogu zaman.ama erkekler aldattıkları zaman er yada geç yakalanırlar.yakayı ele verirler.aslında bence erkeklerin bukadar kolay yakalanmalarının altında erkegin yakalanıp yakalanmasının aslında toplum ve aile acısından cokda önemli olmayısıyla ilgili diye düşünüyorum ben.kadın aldattığını üstün bir caba ve zekayla gizler.cünkü aksi takdirde aldattığı ortaya cıktıgında toplum tarafından ne sekilde görüleceginin bilincinde olmasındandır.kadınlar bu aldatma sonunda hernekadar erkeklere nazaran daha agir hatta cok agır elestirilere ve davranıslara maruz kaldıkları halde göz göre göre aldatan kadınlar oluyor.hani hep derler ya:aldatmak erkeğin elinin kiridir.erkek aldatır.kocası tarafından aldatılan bir kadınada tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanıdır deyip beklemesi öğütlenir.işte bu yanlışlarla beraber erkekde kendinde herzaman bu konuda bir hak iddia etmiştir.tabi bu kişinin ahlakı,yetiştirilme tarzı v.s de ilgili.

Tüm sayfalar yüklendi.
Reklam amaçlı yazı ve link içeren yorumlar onaylanmaz.
Üst Alt