Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti

Yapım: 2011 - ABD
Tür: Fantastik , Gerilim , Korku , Macera , Romantik
Oyuncular: Robert Pattinson , Kristen Stewart , Ashley Greene , Taylor Lautner , Dakota Fanning Yönetmen: Gus Van Sant , Bill Condon
Senaryo (Kitap): Stephenie Meyer
Yapımcı: Stephenie Meyer
Dağıtım: Tiglon
Gösterim Tarihi: 18 Kasım 2011 (Türkiye)Bir vampiri sevdiğinizde, seçim hakkınız kalmaz. Bunun sevdiğiniz kişiyi inciteceğini bile bile nasıl kaçar, nasıl savaşırdınız? Sevdiğinize verebileceğiniz tek şey hayatınızsa, nasıl vermemezlik ederdiniz? Ya onu gerçekten seviyorsanız?

Vazgeçilmez bir şekilde bir vampire âşık olmak, Bella Swan için, bir fantezi ve kâbusun gerçeğe karışmasıdır. Edward Cullen'a duyduğu yoğun tutkuyla bir tarafa, kurt adam Jacob Black ile arasındaki derin bağ ile öbür tarafa çekilmiş bir halde, nihai dönüm noktasına ulaşmak için kayıplar ve mücadele dolu çalkantılı bir yıl geçirmiştir. Artık kaçınılmaz bir seçimle karşı karşıyadır; ya ölümsüzlerin karanlık ama çekici dünyasına katılacak, ya da iki kabilenin arasında insan olarak hayatına devam edecektir.

Bella artık kararını vermiştir ve kendisini muhtemelen yıkıcı ve anlaşılmaz sonuçları olacak benzeri görülmemiş bir olaylar zincirinin içinde bulur. Önce Alacakaranlık'ta yıpranmış olduğunu, ardından Yeniay ve Tutulma'da da dağılıp koptuğunu gördüğümüz ipler, artık tamamen düzeltilip bir araya gelecek gibi görünüyor. Peki ya bu sonsuza kadar gerçekleşmezse?

18 Kasım 2011 sinemalarda
 
Alacakaranlık 4 -Şafak Vakti

Merhaba

Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

Yönetmen: Bill Condon

Senaryo: Melissa Rosenberg, Stephenie Meyer

Oyuncular: Kristen Stewart, Robert Pattinson, Taylor Lautner, Gil Birmingham, Billy Burke, Sarah Clarke, Ty Olsson, Ashley Greene, Jackson Rathbone, Peter Facinelli

Tür: Macera, Dram, Kurgu, Romantik
Müzik: Carter Burwell
Görüntü Yönetmeni: Guillermo Navarro
Gösterim Tarihi: 18 Kasım 2011 Cuma
Yıl: 2011

Bu bölümde Bella ve Edward ile tüm sevdikleri, gösterişli düğünleri, geçirdikleri romantik balayı ve çalkantılı bir hal alan bebeklerinin doğumunun getirdiği zincirleme sonuçlarla yüzleşmek durumunda kalırlar. Tüm bunlar Jacob Black için de beklenmedik ve şok edici bir gelişme olacaktır.

Bella ve Edward evleniyor!

fft166_mf183580.Jpeg


fft166_mf183500.Jpeg


fft166_mf183504.Jpeg


fft166_mf183508.Jpeg


fft166_mf183524.Jpeg


fft166_mf183528.JpegMilliyet Sinema Bella ve Edward evleniyor!
 
Üst Alt