Aktarlardan Alınan Zayıflama Haplarına Dikkat!

O birinden, biri ondan, eşim de birinden duymuş; zayıflamak için aktardan hap ve elde hazırlanan bir bitki çayı karışımını aldık.

Benim çok itibar etmediğim bir şey olduğu halde, eşimin bir süre sonra kullanmaktan vazgeçtiği bu şeyleri dolapta görünce ben; "bir denesem ne çıkar? Nasıl olsa hepsi bitkiden" diyerek kullanım şekline uygun olarak kullanmaya başladım. "Bir gün, iki gün" derken, baktım hakikatten kilo vermeye başladım. Fakat birden idrar çıkarma problemi başladı. Baya zorlanıyordum. Sonra, arkasından ilişkide boşalma problemi başladı. Yani tam boşalacakken spermler geriye kaçıyor. Hemen arkasından ereksiyon problemi de başladı. "Eyvah! hapı yuttuk galiba" diye ödüm patladı. Tam ürolojiden randevu alırken, birden aklıma kullandığım bitki hapı ve çay geldi. "Ulan şunu bir bırakayım sakin sakin bir iki gün bekleyeyim" dedim. Bıraktığımın ertesi günden itibaren, aynı sinsile yoluyla problemler yavaş yavaş geçmeye başladı. Üç gün içerisinde normale döndüm.

Sevgili okurlar, bu tip ordan burdan duyma şeylerle herkes her şeyi kullanıyor. Bu bitki hapları veya çayları her neyse, farklı her bünyede değişik etkileşimler yapabiliyor. Yani bana iyi gelen şeyin, size iyi gelme garantisi olmayacağı gibi, geri dönüşü olmayan ciddi sağlık sorunları yaşamanıza sebep olabilir. Bu yüzden, siz siz olun, zayıflamak istediğinizde, mutlaka bir diyetisyene başvurun. Zaten gerçekten zayıflamayı kafasına koyan biri, iradesiyle bunu çok rahat başarabilir.

Kaynak: saglik-bilgileri-burada.blogspot.com.tr

• Etiketler
    faydaları zararları zayıflama
  • Üst Alt