• Hoşgeldin ziyaretçi , forumdan daha fazla yararlanmak için buradan üye olunuz...

Aksesuarların Gücü Adına!

  • Konbuyu başlatan mopsy
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 0
  • Görüntüleme 1K

Okunuyor :
Aksesuarların Gücü Adına!

mopsy

Emektar
Üye
Merhaba!

Fular, kemer, eldiven, saç bandı, güneş gözlüğü gibi aksesuarlar tarzınızı yaratmak için kullanabileceğiniz joker parçalardır. Sade bir kıyafeti renklendirmek, yeni trendi kıyafetinize uyarlamak için aksesuarların sihirli gücünden faydalanabilirsiniz.

[ALINTI]2010 sezon trendleri arasında yer alan, romantik görünüm sergileyen dantel detaylarına yavaş bir geçiş yapmak istiyorsanız dantel eldivenler tercih edebilirsiniz.

Saçlarınızı şekillendirmek için yeterince zamanınız yoksa ya da baştan aşağı tek renk bir kıyafet giymişseniz son dönemlerin yükselen trendi saç aksesuarları tam size göre!

Yakanızdaki dekolteyi gizlemek, gömlek, elbise ya da kazağınıza yeni bir hava katmak için renkli fularlardan faydalanabilirsiniz. Fuları sadece boynunuza değil, belinize kemer ya da çantanıza detay olarak sarabilirsiniz.[/ALINTI]


Sadece güneş ışından korumakla kalmayıp moda akımı haline gelen güneş gözlükleri şık ve trendi görünmeniz için şık bir yoldur. Yüz şeklinize ve ten renginize uyumlu bir güneş gözlüğü takarak tarzınıza yepyeni bir parça ekleyebilirsiniz.

Belinizi olduğundan daha ince göstermek, kıyafetinizin kusurlarınız gizlemek, tarzınızda renk uyumunu sağlamak istiyorsanız sezon modası korsaj kemerleri tercih edebilirsiniz. Kemerleri; gömlek, elbise gibi klasik parçalarla birlikte uzun hırkaların üzerine takarak trendi farklılık yaratabilirsiniz.


Aksesuarların Gücü Adına! - *MSN Kadın - Moda
 
Üst Alt