AKP'li Faşistler Forumlara Saldırıyor

AKP'li Faşistler Forumlara Saldırıyor

Kocamustafapaşa forumuna saldırı

Kocamustafapaşa Dayanışması'nın Ali İsmail Korkmaz'ın hayatını kaybetmesi üzerine dün yaptığı yürüyüş sonrası elinde bıçak ve sopalar olan AKP'li faşist bir grup halka saldırdı.


İşte AKP'li faşistlerin saldırı görüntüleri:


Tehditler savuran grupun ellerinde sopa ve bıçak olduğu görünürken, tüm gece boyunca forumu takip eden sivil polisler ise saldırıyı izlemekle yetindi. Kocamustafapaşa meydana 100 metre mesafede karakol olmasına rağmen müdahale edilmemesi ve normalde sürekli olarak bir polis otosunun dolaştığı sokaklarda hiç polis olmaması olayın polis organizasyonu olduğunu düşündürüyor.

Görgü tanıkları saldırıdan hemen önce Ali İsmail Korkmaz için yapılan yürüyüşü takip eden sivil polislerin sürekli olarak telefonla konuştuklarını söylüyorlar.haberin detayı: sol.org

Başbakan'ın 'satırlı' kahramanından kadınlara tekme!
 
Kocamustafapaşa Dayanışması'nın düzenlediği foruma dün saldıranların arasında olan,
saldırgan kitleyi sürekli kışkırtan ve "bir daha gelirseniz öldürürüz" diyerek insanları ölümle tehdit eden B.A.'nın AKP mitinginde çekilmiş fotoğrafı.

Daha öncede forumlara saldırarak elinde döner bıçakları ve palalarla insanları ölümle tehdit edenler karşısında hiçbir önlem almadığı gibi, bu tip saldırganların AKP'li olmadıklarını savunan hükümet yetkilileri bakalım bu sefer ne cevap verecekler.
 
Erdoğan'ın başmüşaviri twitterdan forum saldırılarını övüyor

Başbakan'ın saldırgan konuşmalarının yazarlarından olan Erdoğan'ın başmüşaviri ve metin yazarlarından Aydın Ünal, dün Kocamustafapaşa forumuna yönelik sopalı ve bıçaklı saldırıyı öven tweetler attı.

İşte Erdoğan'ın başmüşavirinin bıçaklı, sopalı saldırıyı övdüğü o tweetler:

aydin_unaldis.jpg


ASIL GERİ ZEKALILAR EYLEMLERİ ANLAMAYANLAR VE KULAK TIKAYANLARDIR.
 
Bu grup ortaligi yakip yikarken neredeydin sosyalist...?

Ama dogru sizin icin fasist sadece sizden olmayanlardi degilmi..?

Hem eli satirli nereden belli akp li oldugu...? Bence Komünistin tekidir, ortalik dahada alevlensin diye provake ediyorda olabilir..

Sen herkesten daha iyi bilirsin ki Komünistlerin en becerikli olduklari alan ortaligi karistirmak..!

Komünisttir o kesin.. ( senin Tayyibin askerindeki kesinligin kadar benim tesbitim de kesin.. )
 

Benzer konular ↴

Benzer konular ↴

Üst Alt