Akıllı Telefonunun Kaçak Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır ?

Akıllı Telefonunun Kaçak Olup Olmadığı Nasıl Anlaşılır ?

telefonun orjinal olup olmadığı nasıl anlaşılır?

telefonun çakma olup olmadığı nasıl anlaşılır ?

Telefonum Orjinalmi?
Son zamanlarda hızla artan Çakma telefon piyasası her geçen gün gelişiyor. Akıllı Telefon fiyatlarının yüksek oluşu ve özellikle Android işletim sisteminin açık kodlu oluşu pahalı cihazların taklit edilip tamamen aynısını kopyalama ile daha ucuz fiyata satılmasına neden oldu.Durum böyle olunca da kullanıcıların akıllarında akıllı telefonunuzun kaçak olup olmadığını nasıl anlarsınız sorusu gezinmeye başladı.Peki ya orijinal telefonu onun klonundan nasıl ayırmalı?

Ücretsiz şekilde indirebileceğiniz AnTuTu Officer uygulaması sayesinde telefonunuzun çakma mı yoksa orijinal mı olduğunu bileceksiniz.

AnTuTu Officer Nasıl Kullanılır?
AnTuTu Officer uygulaması web destekli olarak kullanılmaktadır. AnTuTu Officer'i kullanmak için ilk olarak Google Play'den uygulamayı indirin. Ardından Bilgisayarınızın internet tarayıcısından y.antutu.com adresine giriş yapıp, telefonunuzda bulunan AnTuTu Officer uygulamasını açıp uygulama ekranındaki Start butonuna basın. Daha sonra açılan sayfadayken telefonunuzun kamerası ile QR kodunu alıp cihazınıza taratın. Ya da QR number alanındaki sayıyı uygulama ekranındaki Enter the QR number alanına yazın.Arama butonuna bastıktan sonra analiz bilgisayarınızın ekranında başlayacak ve size sonuç kısa süre sonra gösterilecektir.
 
Üst Alt