• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Aile baskısından dolayı evlilik (izmir)

  • Konbuyu başlatan izmir35
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 7K

Okunuyor :
Aile baskısından dolayı evlilik (izmir)

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Forum nasıl sabote oluyor ki? Forum konuşturur. Biz de konuşuyoruz. Hem birisi çıkar "evlenmiyorum sizle çünkü çok ... birisiniz" diye karakter eleştirisi de yapababilir. Bu forumun amacıdır. Doğruyu bulmaya yaarar ve eğer konudaki muhatapların zararına bi iş varsa yazar bilgilendirir. Yani birisi çıkıp "sen evlenilecek birisi olamazsın" dese bile yeriyken, ben evlenme teklif ediyorum ve suçlu oluyorum :) Niyekine?

Bence yanlış anlıyorsunuz Adminim. Yok nikah şahidi kısmına kızdıysanız, ben eski adminleri ya da başka forum adminlerini de kastetmiş olabilirim. Olmadı siz şahid olmayın doğangünesh olsun???

Konuyu dağıttınız bira. Eyyy konu sahibi ne zaman evleniyoruz şşimdi?
Doğru forumlar bilgi paylaşım ve tartışma platformlarıdır. herkes ilgi alanına giren her konuyu yorumlayıp kendi fikrini açıklayabilir . Ama evlilik konusunun seni ilgilendirdiğini düşünmüyorum.. Daha türkçesi seni kim alsın @karafetva ? üye adın bile itici:))
 

karafetva

Tecrübeli
Üye
...Ama evlilik konusunun seni ilgilendirdiğini düşünmüyorum.. Daha Türkçesi seni kim alsın ? üye adın bile itici:))
forum aleminde Adminlerin tartışmayı hayal bile edemeyeceği kişileri şamarladık Sayın Adminim. ismet inönü bana aşık olduunu sööleseydi, kendimden utanırdım belki. Bizi Alimler anlar....
Zati bu konudaki üyeyle evlenirsek :) size rağmen olacak. önce nikah şahidi olmamakla tehdit ettiniz sonra ööle soora böööle...
Bak @SOSYALİST evlenecek kimseyi bulamazsam direk sana geliyorum bilmiş ol!!! Yani evlenme hareketimizi östekklemeniz sizlere çok ağır patlick gibi!!!
 

izmir35

Acemi
Üye
Merhaba izmirde yaşayan işi gücü olan bir beyim gerek aileri mutlu etmek gerek sosyal statüyü yükseltmek için anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum herşey usulüne göre olacak şekilde herkese gerçek evlilik olduğunu düşünecek bir dost arkadaş arıyorum benimle aynı düşüncede olan bayan arkadaşlar yazabilirler.
 

Fatmax

Acemi
Üye
izmir de yaşayan beyim toplum ve aile baskısından dolayı evlenmem gerek ancak maddi menfeat beklentisi olmayan abuk subuk şartları olanlar yazmasın.
aileleri mutlu etmek için böyle bir şarta başvurdum. Max 30 yaş lütfen
istanbulda yaşayan 23 yaşında bir bayanım
aile baskısını üzerimden atmak için kısa süreli evliik düşünüyorum hiç bir maddi manevi çıkar gözetmiyorum
 
Tüm sayfalar yüklendi.
Üst Alt