• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin! Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz...

Aile baskısından dolayı evlilik (izmir)

izmir35

Acemi
Üye
izmir de yaşayan beyim toplum ve aile baskısından dolayı evlenmem gerek ancak maddi menfeat beklentisi olmayan abuk subuk şartları olanlar yazmasın.
aileleri mutlu etmek için böyle bir şarta başvurdum. Max 30 yaş lütfen

hanzade

Acemi
Üye
31 yaşındayım ama hiç göstermiyorum.detaylica görüşmek isterim

izmir35

Acemi
Üye
izmir de yaşayan beyim toplum ve aile baskısından dolayı evlenmem gerek ancak maddi menfeat beklentisi olmayan abuk subuk şartları olanlar yazmasın.

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
pardon mahsuru yoksa sorabilir miyim? Çok meraklıyım da bu işlere: erkek mi arıyorsunuz kız mı?
Çok saçma bir soru olmuş... Türkiye Cumhuriyeti Medeni kanunları erkek erkeğe veya kadın kadına evlenmeye henüz izin vermiyor..
Mesajı yazan Erkek olduğuna göre Bil bakalım ne arıyor:)) @karafetva

karafetva

Tecrübeli
Üye
Çok saçma bir soru olmuş... Türkiye Cumhuriyeti Medeni kanunları erkek erkeğe veya kadın kadına evlenmeye henüz izin vermiyor..
kanunlara göre vatana ihanet de yasak ama gerçekler ne alemde?? Zamanında içki vb birçok yasak vardı, hem de cmhuriyet döneminde. peki ya gerçekler??? Millet erkek erkeğe her şeyi yapabiliyor. İlla ki resmi vasiyete girmesi şart değil. Yani kıyarlar bir turuncu nikah olur biter. gayri resmisinden.... ya d kıymasınlar....

Adminim konuyu siz açmadınız umarım :) vatandaş cevap verseydi keşke? Neyse

karafetva

Tecrübeli
Üye
Hocam n'oldu ne zaman evleniyoruz? forum adminleri de nikah şahidimiz olucak :...! Yukarıda yaıldığı gibi resmi bir formalite engeli olursa kıyarız bi forum nikahı olur biter??

karafetva

Tecrübeli
Üye
Forum nasıl sabote oluyor ki? Forum konuşturur. Biz de konuşuyoruz. Hem birisi çıkar "evlenmiyorum sizle çünkü çok ... birisiniz" diye karakter eleştirisi de yapababilir. Bu forumun amacıdır. Doğruyu bulmaya yaarar ve eğer konudaki muhatapların zararına bi iş varsa yazar bilgilendirir. Yani birisi çıkıp "sen evlenilecek birisi olamazsın" dese bile yeriyken, ben evlenme teklif ediyorum ve suçlu oluyorum :) Niyekine?

Bence yanlış anlıyorsunuz Adminim. Yok nikah şahidi kısmına kızdıysanız, ben eski adminleri ya da başka forum adminlerini de kastetmiş olabilirim. Olmadı siz şahid olmayın doğangünesh olsun???

Konuyu dağıttınız bira. Eyyy konu sahibi ne zaman evleniyoruz şşimdi?

YukseLL

Emektar
Yönetici
Admin
Moderatör
Üye
Forum nasıl sabote oluyor ki? Forum konuşturur. Biz de konuşuyoruz. Hem birisi çıkar "evlenmiyorum sizle çünkü çok ... birisiniz" diye karakter eleştirisi de yapababilir. Bu forumun amacıdır. Doğruyu bulmaya yaarar ve eğer konudaki muhatapların zararına bi iş varsa yazar bilgilendirir. Yani birisi çıkıp "sen evlenilecek birisi olamazsın" dese bile yeriyken, ben evlenme teklif ediyorum ve suçlu oluyorum :) Niyekine?

Bence yanlış anlıyorsunuz Adminim. Yok nikah şahidi kısmına kızdıysanız, ben eski adminleri ya da başka forum adminlerini de kastetmiş olabilirim. Olmadı siz şahid olmayın doğangünesh olsun???

Konuyu dağıttınız bira. Eyyy konu sahibi ne zaman evleniyoruz şşimdi?
Doğru forumlar bilgi paylaşım ve tartışma platformlarıdır. herkes ilgi alanına giren her konuyu yorumlayıp kendi fikrini açıklayabilir . Ama evlilik konusunun seni ilgilendirdiğini düşünmüyorum.. Daha türkçesi seni kim alsın @karafetva ? üye adın bile itici:))

karafetva

Tecrübeli
Üye
...Ama evlilik konusunun seni ilgilendirdiğini düşünmüyorum.. Daha Türkçesi seni kim alsın ? üye adın bile itici:))
forum aleminde Adminlerin tartışmayı hayal bile edemeyeceği kişileri şamarladık Sayın Adminim. ismet inönü bana aşık olduunu sööleseydi, kendimden utanırdım belki. Bizi Alimler anlar....
Zati bu konudaki üyeyle evlenirsek :) size rağmen olacak. önce nikah şahidi olmamakla tehdit ettiniz sonra ööle soora böööle...
Bak @SOSYALİST evlenecek kimseyi bulamazsam direk sana geliyorum bilmiş ol!!! Yani evlenme hareketimizi östekklemeniz sizlere çok ağır patlick gibi!!!

izmir35

Acemi
Üye
Merhaba izmirde yaşayan işi gücü olan bir beyim gerek aileri mutlu etmek gerek sosyal statüyü yükseltmek için anlaşmalı evlilik yapmak istiyorum herşey usulüne göre olacak şekilde herkese gerçek evlilik olduğunu düşünecek bir dost arkadaş arıyorum benimle aynı düşüncede olan bayan arkadaşlar yazabilirler.

CilginTurk*

Acemi
Üye
ben admin olsam 5o bin kere banlamıştım bu arkadaşıı şimdiye kadar

Fatmax

Acemi
Üye
istanbulda yaşayan 23 yaşında bir bayanım
aile baskısını üzerimden atmak için kısa süreli evliik düşünüyorum hiç bir maddi manevi çıkar gözetmiyorum

Üst Alt